Όλα τα Προϊόντα
-
Ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου
-
Βαρέων καθηκόντων ζευκτόν
-
Σκηνικό ελαφρύ ζευκτόν
-
σκηνικές πλατφόρμες αργιλίου
-
Βαρέων καθηκόντων παλέτες αργιλίου
-
Εμπόδια ελέγχου πλήθους συναυλίας
-
Στάδιο γυαλιού
-
Σφιγκτήρες ζευκτόντων φωτισμού
-
κινητό ικρίωμα αλουμινίου
-
Κινητό ικρίωμα χάλυβα
-
σχεδιαγράμματα εξώθησης αργιλίου
λέξεις-κλειδιά [ custom heavy duty truss ] αγώνας 387 προϊόντα.
Προσαρμοσμένη Δομή Πλαισίου Φωτισμού Τετράγωνης Έκθεσης Αλουμινίου για Εκδήλωση
| Ονομα: | Δωρεάν Σχεδιασμός Αλουμινίου Τετράγωνο Πλαίσιο Δομή Δομή Δομή Πλαίσιο |
|---|---|
| Υλικό: | κράμα αργιλίου 6061 t6/6082-t6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, γεγονός κ.λπ. |
Αλουμινένιο δοχείο φωτισμού για εκθέσεις και αθλήματα με έγκριση TUV
| Ονομασία: | Σχέδιο ζευκτόντων φωτισμού συναυλίας αργιλίου κατασκευαστών |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Φωτισμός |
| Μήκος μονάδων: | 0.5m, 1m, 2m, 3m, 4m, 5m ή προσαρμοσμένος |
Φωτιστικό κουτί με μπουλόνια αλουμινίου
| Ονομα: | Φωτιστικό κιβώτιο ζευκτών Επίπεδο ζευκτικό μπουλόνι αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | κράμα αλουμινίου 6061-t6/6082-t6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |
το σύστημα ζευκτόντων φωτισμού κραμάτων αργιλίου βιδών μπουλονιών 400mm για την επίδειξη παρουσιάζει
| Ονομασία: | το σύστημα ζευκτόντων φωτισμού κραμάτων αργιλίου βιδών μπουλονιών 400mm για την επίδειξη παρουσιάζει |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, γεγονός κ.λπ. |
| Μήκος μονάδων: | 0.5m, 1m, 2m, 3m, 4m, 5m ή προσαρμοσμένος |
Επίπεδο ζευκτό από κράμα αλουμινίου Σκηνή γαμήλιων εκδηλώσεων Ζευκάκι Φωτιστικό κιβώτιο
| Ονομα: | Πλαίσιο Spigot Truss Section Αλουμινίου Φορητό Φωτιστικό ζευκτών Spigot |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |
| Μήκος μονάδας: | 0,5 m, 1 m, 2m, 3m, 4m, 5m Ή κατόπιν παραγγελίας |
Γεγονός επίδειξης ζευκτόντων του DJ αργιλίου φωτισμού με το ζευκτόν σκηνικού φωτισμού
| Όνομα: | Το στάδιο αργιλίου κινητό παρουσιάζει στο στάδιο φορητή επίδειξη ζευκτόντων υπαίθρια διπλώνοντας υπο |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |
| Μήκος μονάδων: | 0,5 m, 1 m, 2m, 3m, 4m, 5m Ή κατόπιν παραγγελίας |
Aluminum Alloy Outdoor Sound and Lights Truss Display
| Τύπος σύνδεσης: | βίδα, καρφίτσα, γρήγορη |
|---|---|
| Σχήμα: | Τετράγωνο, ορθογώνιο, κύκλος, τρίγωνο |
| Σχέδιο πλαισίων: | Αρθρωτό, ορθογώνιο, τετράγωνο |
Περιστροφή γύρω από το ανυψωτικό στάδιο ζευκτόντων φωτισμού αλουμινίου για την απόδοση
| όνομα προϊόντων: | ποιότητα ύψους που περιστρέφεται γύρω από το ανυψωτικό σκηνικό ζευκτόν ζευκτόντων για την απόδοση |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6/6061-T6 |
| 404 Not Found: | Έκθεση, συναυλία, γεγονός κ.λπ. |
Ελαφρύ ζευκτόν αργιλίου απόδοσης
| όνομα προϊόντων: | εξαρτήματα ζευκτόντων σκηνικών θηλυκών συνδετήρων αργιλίου για την απόδοση |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6/6061-T6 |
| 404 Not Found: | Έκθεση, συναυλία, γεγονός κ.λπ. |
Υπαίθρια επίδειξη ζευκτόντων φωτισμού αλουμινίου απόδοσης γύρω από τη σκηνική πλατφόρμα
| όνομα προϊόντων: | στην υπαίθρια στρογγυλή σκηνική πλατφόρμα πώλησης στην επίδειξη ζευκτόντων για την απόδοση |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6/6061-T6 |
| 404 Not Found: | Έκθεση, συναυλία, γεγονός κ.λπ. |


