Όλα τα Προϊόντα
-
Ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου
-
Βαρέων καθηκόντων ζευκτόν
-
Σκηνικό ελαφρύ ζευκτόν
-
σκηνικές πλατφόρμες αργιλίου
-
Βαρέων καθηκόντων παλέτες αργιλίου
-
Εμπόδια ελέγχου πλήθους συναυλίας
-
Στάδιο γυαλιού
-
Σφιγκτήρες ζευκτόντων φωτισμού
-
κινητό ικρίωμα αλουμινίου
-
Κινητό ικρίωμα χάλυβα
-
σχεδιαγράμματα εξώθησης αργιλίου
λέξεις-κλειδιά [ custom heavy duty truss ] αγώνας 387 προϊόντα.
Ανωδικοποιημένο βαρύ πλαίσιο από κράμα αλουμινίου με σφραγίδες και πλακέτες βάσης
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Επικαλυμμένο σε σκόνη/Ανοδιωμένο |
|---|---|
| Υψόμετρο: | 0.5m,3m,2m,1m,4m |
| Υλικό: | Άλλες χημικές ενώσεις |
Στάδιο ζευκτόντων φωτισμού του DJ αργιλίου για το γάμο
| Χρώμα: | Ασήμι, μαύρος ή προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αλουμινίου 6082-T6/6061-T6 |
| Όνομα προϊόντων: | Τραπεζάκι αλουμινίου για φωτισμό γάμου dj ζευκτό σκηνή |
Δομή ζευκτόντων συστημάτων σκηνικών ζευκτόντων πλαισίων αργιλίου
| Χρώμα: | Ασήμι, μαύρος ή προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6/6061-T6 |
| Όνομα προϊόντων: | Δομή ζευκτόντων πλαισίων αργιλίου συστημάτων σκηνικών ζευκτόντων |
Υπαίθριο οδηγημένο ζευκτόν επίδειξης αργιλίου επίγειας υποστήριξης
| χρώμα: | Ασήμι, μαύρος ή προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6/6061-T6 |
| Όνομα προϊόντων: | Υπαίθριο ζευκτόν για το οδηγημένο ζευκτόν επίδειξης αργιλίου επίγειας υποστήριξης |
COem σκηνικών ελαφρύς πλαισίων ζευκτόντων αργιλίου
| Χρώμα: | Ασήμι, μαύρος ή προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6/6061-T6 |
| Όνομα προϊόντων: | Χρησιμοποιημένος cOem σκηνικών ελαφρύς πλαισίων τιμών ζευκτόντων αργιλίου |
Βαρέων καθηκόντων σκηνικός κινητός φορητός ζευκτόντων αλουμινίου φωτισμού γεγονότος του DJ
| Υλικό: | Κράμα αλουμινίου 6082-T6/6061-T6 |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | Βαρέων καθηκόντων ζευκτόν αλουμινίου/φορητό γεγονός του DJ που ανάβει το κινητό στάδιο |
| Εφαρμογή: | η συναυλία, απόδοση, γάμος, παρουσιάζει, μουσική |
Βαρέων καθηκόντων συναυλίας πλήθους φράκτης οδοφραγμάτων ασφάλειας ελέγχου γαλβανισμένος εμπόδια
| όνομα προϊόντων: | Βαρέων καθηκόντων γαλβανισμένος φράκτης οδοφραγμάτων ασφάλειας για τα γεγονότα |
|---|---|
| Υλικό: | αργίλιο και χάλυβας |
| Επιφάνεια: | Επένδυση φλογών, ηλεκτρικός γαλβανισμός |
Βαρέων καθηκόντων σκηνικές πλατφόρμες 500kg αργιλίου ανά στάδιο συμποσίου αργιλίου Sqm
| όνομα προϊόντων: | TUV πιστοποιημένο βαρέων καθηκόντων 500kg ανά στάδιο συμποσίου αργιλίου sqm για την πώληση |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Παλέτα κραμάτων για το βαρέων καθηκόντων γεγονός παλετών χάλυβα βάρους μεταφοράς
| Όνομα προϊόντων: | Συγκεκριμένη προσαρμοσμένη παλέτα αργιλίου υπαίθρια |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου |
| Μέγεθος: | 1.2*1.2m |
Βαρέων καθηκόντων παλέτα 48 InL Χ 48 1/4 InW Χ 6 InH αργιλίου
| Όνομα: | Παλέτα αργιλίου, 48 inL Χ 48 1/4 inW Χ inH 6 |
|---|---|
| χρώματα: | Ασήμι ή προσαρμοσμένος |
| Τιμή: | 80-200 USD/PC depend on different model |


