Όλα τα Προϊόντα
-
Ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου
-
Βαρέων καθηκόντων ζευκτόν
-
Σκηνικό ελαφρύ ζευκτόν
-
σκηνικές πλατφόρμες αργιλίου
-
Βαρέων καθηκόντων παλέτες αργιλίου
-
Εμπόδια ελέγχου πλήθους συναυλίας
-
Στάδιο γυαλιού
-
Σφιγκτήρες ζευκτόντων φωτισμού
-
κινητό ικρίωμα αλουμινίου
-
Κινητό ικρίωμα χάλυβα
-
σχεδιαγράμματα εξώθησης αργιλίου
λέξεις-κλειδιά [ design square truss lighting ] αγώνας 424 προϊόντα.
Υπαίθριο εσωτερικό ζευκτόν σκηνικού μικρό μίνι φωτισμού γεγονότος αργιλίου
| Όνομα προϊόντων: | μίνι ζευκτόν φωτισμού αργιλίου |
|---|---|
| Μέγεθος: | 290X290mm/400x400mm/400x600mm |
| Μήκος: | 0.5-4M. COem προσφερθείς |
Στρογγυλό κονσέρτο κουτί Αλουμίνιο φωτιστικό δοχείο μουσική συναρμολόγηση Μαύρο
| Product Name: | aluminum lighting truss black |
|---|---|
| Size: | 290X290mm/400x400mm/400x600mm |
| Length: | 0.5-4M. OEM Offered |
βαρύ φορτίο βρύση κουτί κύκλος στρογγυλό φωτισμό γεγονός δοχείο αλουμινίου
| Product Name: | circle lighting event truss aluminum |
|---|---|
| Size: | 290X290mm/400x400mm/400x600mm |
| Length: | 0.5-4M. OEM Offered |
Αλουμινίου κράμα τετραγωνικό κουτί καμπυλωτή κάλυψη εκδήλωση σύστημα οροφής δοχείο
| Ονομασία του προϊόντος: | σύστημα οροφής με θόρυβο από κράμα αλουμινίου |
|---|---|
| Size: | 290X290mm/400x400mm/400x600mm |
| Length: | 0.5-4M. OEM Offered |
290X290mm Συναυλία Curved Αλουμινίου Box Εκδήλωση σκηνή φωτισμού σύστημα τροχιάς
| Ονομασία προϊόντος: | σύστημα οροφής με φωτιστικό δοχείο από αλουμίνιο |
|---|---|
| Μέγεθος: | 290Χ290 χλστ |
| Διάρκεια: | 0,5-4Μ. OEM Προσφέρεται |
Δομή ζευκτόντων συστημάτων σκηνικών ζευκτόντων πλαισίων αργιλίου
| Χρώμα: | Ασήμι, μαύρος ή προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6/6061-T6 |
| Όνομα προϊόντων: | Δομή ζευκτόντων πλαισίων αργιλίου συστημάτων σκηνικών ζευκτόντων |
Υπαίθρια επίδειξη ζευκτόντων επίγειας υποστήριξης ζευκτόντων σκηνών αργιλίου συναυλίας
| Χρώμα: | Ασήμι, μαύρος ή προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6/6061-T6 |
| Όνομα προϊόντων: | Υπαίθρια επίδειξη ζευκτόντων επίγειας υποστήριξης ζευκτόντων σκηνών αργιλίου συναυλίας |
Μαύρο αλουμινίου σύνθετο μακράς διαδρομής φωτιστικό δοχείο φορητό και dj φωτιστικό δοχείο
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6/6061-T6 |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος: | Μαύρο φωτισμού φορητό ζευκτόν έκτασης ζευκτόντων μακρύ |
| Χρώμα: | Silver/OEM |
Κρεμαστό Φωτιστικό Θεάτρου Τρίγωνο Συστήματα Dj Truss
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6/6061-T6 |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος: | Μαύρο φωτισμού φορητό ζευκτόν έκτασης ζευκτόντων μακρύ |
| Χρώμα: | Silver/OEM |
Ζευκτόν βυσμάτων αργιλίου κραμάτων αργιλίου ζευκτόντων φωτισμού κύκλων επιδείξεων μόδας 6082-T6
| υλικό: | Κράμα αργιλίου 6061-T6 |
|---|---|
| Χρήση: | Έκθεση, συναυλία, κ.λπ. |
| Μήκος: | 0.5m, 1m, 2m, 3m, 4m |


