Όλα τα Προϊόντα
-
Ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου
-
Βαρέων καθηκόντων ζευκτόν
-
Σκηνικό ελαφρύ ζευκτόν
-
σκηνικές πλατφόρμες αργιλίου
-
Βαρέων καθηκόντων παλέτες αργιλίου
-
Εμπόδια ελέγχου πλήθους συναυλίας
-
Στάδιο γυαλιού
-
Σφιγκτήρες ζευκτόντων φωτισμού
-
κινητό ικρίωμα αλουμινίου
-
Κινητό ικρίωμα χάλυβα
-
σχεδιαγράμματα εξώθησης αργιλίου
λέξεις-κλειδιά [ design square truss lighting ] αγώνας 424 προϊόντα.
Σκηνικό ελαφρύ ζευκτόν 0.5m 1m 1.5m 2m 4m 6m κραμάτων αργιλίου 6061-T6
| Όνομα προϊόντων: | Ζευκτόν φωτισμού γεγονότος |
|---|---|
| υλικό: | Κράμα αργιλίου 6061-T6 |
| Χρήση: | Έκθεση, συναυλία, κ.λπ. |
Αργιλίου Γ ημι κύκλος ζευκτόντων στεγών καναλιών καμμμένος χάλυβας υπαίθριος
| Όνομα προϊόντων: | σύστημα στεγών ζευκτόντων φωτισμού αργιλίου |
|---|---|
| Μέγεθος: | 290x290mm |
| Μήκος: | 0.5-4M. COem προσφερθείς |
Δείκτης αλουμινίου 2m για εμπορικές εκθέσεις
| Ονομασία προϊόντος: | Αλουμινένιο τετράγωνο εμπορικής εκδήλωσης |
|---|---|
| Μέγεθος: | 290Χ290 χλστ |
| Διάρκεια: | 0,5-4Μ. OEM Προσφέρεται |
Ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου ομιλητών σειράς γραμμών που στέκεται 400x400mm
| Όνομα προϊόντων: | πύργος ζευκτόντων στάσεων ομιλητών σειράς γραμμών αλουμινίου |
|---|---|
| Μέγεθος: | 290X290mm |
| Μήκος: | 0.5-4M. COem προσφερθείς |
Εκδήλωση συναυλιών σε εξωτερικό χώρο
| Ονομασία προϊόντος: | Εκδήλωση συναυλιών σε εξωτερικό χώρο |
|---|---|
| Μέγεθος: | 290Χ290 χλστ |
| Διάρκεια: | 0,5-4Μ. OEM Προσφέρεται |
Ημι σύστημα ζευκτόντων στεγών κύκλων υγιές και ελαφρύ έξυπνο
| Όνομα προϊόντων: | Ημι σύστημα ζευκτόντων στεγών κύκλων υγιές και ελαφρύ έξυπνο |
|---|---|
| Μέγεθος: | 290x290mm |
| Μήκος: | 0.5-4M. COem προσφερθείς |
Υπαίθριο οδηγημένο ζευκτόν επίδειξης αργιλίου επίγειας υποστήριξης
| χρώμα: | Ασήμι, μαύρος ή προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6/6061-T6 |
| Όνομα προϊόντων: | Υπαίθριο ζευκτόν για το οδηγημένο ζευκτόν επίδειξης αργιλίου επίγειας υποστήριξης |
Aluminum Alloy Outdoor Sound and Lights Truss Display
| Τύπος σύνδεσης: | βίδα, καρφίτσα, γρήγορη |
|---|---|
| Σχήμα: | Τετράγωνο, ορθογώνιο, κύκλος, τρίγωνο |
| Σχέδιο πλαισίων: | Αρθρωτό, ορθογώνιο, τετράγωνο |
Ελαφρύ ζευκτόν φωτισμού γεγονότος αργιλίου 6061-T6 συστημάτων ζευκτόντων σκηνών συναυλίας
| Όνομα προϊόντων: | Ζευκτόν φωτισμού γεγονότος |
|---|---|
| υλικό: | Αργίλιο 6061-T6/6082-T6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, κ.λπ. |
Θαλάμων ελαφρύ ζευκτόν Disco τύπων βυσμάτων ζευκτόντων στάσεων μηχανοποιημένο κατασκευή ανάβοντας
| Όνομα προϊόντων: | Ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου |
|---|---|
| υλικό: | Κράμα αργιλίου 6061-T6 ή 6082-T6 |
| Χρήση: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |


