Όλα τα Προϊόντα
-
Ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου
-
Βαρέων καθηκόντων ζευκτόν
-
Σκηνικό ελαφρύ ζευκτόν
-
σκηνικές πλατφόρμες αργιλίου
-
Βαρέων καθηκόντων παλέτες αργιλίου
-
Εμπόδια ελέγχου πλήθους συναυλίας
-
Στάδιο γυαλιού
-
Σφιγκτήρες ζευκτόντων φωτισμού
-
κινητό ικρίωμα αλουμινίου
-
Κινητό ικρίωμα χάλυβα
-
σχεδιαγράμματα εξώθησης αργιλίου
λέξεις-κλειδιά [ design square truss lighting ] αγώνας 424 προϊόντα.
Μεγάλο γεγονότος συναυλίας απόδοσης σφαιρικό ζευκτόντων συστημάτων ζευκτόν φωτισμού στόχου μετα
| όνομα προϊόντων: | Φωτισμός αψίδων αργιλίου γύρω από το ζευκτόν φωτισμού κύκλων ζευκτόντων |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου |
| Μήκος μονάδων: | 2m |
CE TUV πύργων ζευκτόντων σειράς γραμμών ομιλητών κραμάτων αργιλίου πιστοποιημένο
| Όνομα προϊόντων: | πύργος στάσεων ζευκτόντων ομιλητών σειράς γραμμών |
|---|---|
| Μέγεθος: | 290X290mm |
| Μήκος: | 0.5-4M. COem προσφερθείς |
Κάθετο ζευκτόν 300x300mm 400x400mm 600x1000mm του DJ αργιλίου ζευκτόντων φωτισμού τύπων βυσμάτων
| Όνομα προϊόντων: | Σκηνικό ελαφρύ ζευκτόν γεγονότος |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6061-T6 |
| Χρήση: | Έκθεση, συναυλία, κ.λπ. |
Συναυλίας βαρέων καθηκόντων ζευκτόν σκαλών αργιλίου δομών έκτασης ζευκτόντων μακρύ
| όνομα προϊόντων: | Φωτισμός αψίδων αργιλίου γύρω από το ζευκτόν φωτισμού κύκλων ζευκτόντων |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου |
| Μήκος μονάδων: | 2m |
Ακουστική στάση 600x1000mm ζευκτόντων σειράς γραμμών πύργων ανελκυστήρων μπουλονιών βυσμάτων
| Όνομα προϊόντων: | σύστημα στεγών ζευκτόντων φωτισμού αργιλίου |
|---|---|
| Μέγεθος: | 290X290mm |
| Μήκος: | 0.5-4M. COem προσφερθείς |
Κρεμώντας πύργος 250x250mm ζευκτόντων ομιλητών μπουλονιών βυσμάτων
| Όνομα προϊόντων: | ζευκτόν για την ένωση του πύργου ζευκτόντων ομιλητών ομιλητών |
|---|---|
| Μέγεθος: | 290X290mm |
| Μήκος: | 0.5-4M. COem προσφερθείς |
Tuv πιστοποιημένο αργίλιο στάσεων ζευκτόντων ομιλητών σειράς γραμμών για την πώληση
| Όνομα προϊόντων: | αργίλιο ζευκτόντων ομιλητών |
|---|---|
| Μέγεθος: | 290X290mm/400x400mm/400x600mm |
| Μήκος: | 0.5-4M. COem προσφερθείς |
Ηχητικό σύστημα 30x2mm πύργων ζευκτόντων ομιλητών σειράς γραμμών στάσεων
| Όνομα προϊόντων: | Ηχητικό σύστημα σειράς γραμμών στάσεων πύργων ζευκτόντων ομιλητών σειράς γραμμών |
|---|---|
| Μέγεθος: | 290X290mm |
| Μήκος: | 0.5-4M. COem προσφερθείς |
Υλικό γυαλιού σκηνικού αλουμινίου γαμήλιων πλατφορμών ζευκτόντων βυσμάτων σκαλών
| Όνομα προϊόντων: | στάδιο γυαλιού γαμήλιου γεγονότος αλουμινίου |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 800kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Επίδειξη ζευκτόντων φωτισμού αλουμινίου θαλάμων έκθεσης με τα καλά φω'τα ένωσης χωρητικότητας φορτίων
| όνομα προϊόντων: | επίδειξη ζευκτόντων θαλάμων με την καλή χωρητικότητα φορτίων στα φω'τα ένωσης |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6061-T6 |
| 404 Not Found: | Έκθεση, συναυλία, κ.λπ. |


