Όλα τα Προϊόντα
-
Ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου
-
Βαρέων καθηκόντων ζευκτόν
-
Σκηνικό ελαφρύ ζευκτόν
-
σκηνικές πλατφόρμες αργιλίου
-
Βαρέων καθηκόντων παλέτες αργιλίου
-
Εμπόδια ελέγχου πλήθους συναυλίας
-
Στάδιο γυαλιού
-
Σφιγκτήρες ζευκτόντων φωτισμού
-
κινητό ικρίωμα αλουμινίου
-
Κινητό ικρίωμα χάλυβα
-
σχεδιαγράμματα εξώθησης αργιλίου
λέξεις-κλειδιά [ dj aluminum stage truss ] αγώνας 135 προϊόντα.
Ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου ομιλητών σειράς γραμμών που στέκεται 400x400mm
| Όνομα προϊόντων: | πύργος ζευκτόντων στάσεων ομιλητών σειράς γραμμών αλουμινίου |
|---|---|
| Μέγεθος: | 290X290mm |
| Μήκος: | 0.5-4M. COem προσφερθείς |
Ηχητικό σύστημα 30x2mm πύργων ζευκτόντων ομιλητών σειράς γραμμών στάσεων
| Όνομα προϊόντων: | Ηχητικό σύστημα σειράς γραμμών στάσεων πύργων ζευκτόντων ομιλητών σειράς γραμμών |
|---|---|
| Μέγεθος: | 290X290mm |
| Μήκος: | 0.5-4M. COem προσφερθείς |
Τετραγωνικό ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου cOem για την ένωση των ομιλητών
| Όνομα προϊόντων: | ζευκτόν για την ένωση του πύργου ζευκτόντων ομιλητών ομιλητών |
|---|---|
| Μέγεθος: | 290X290mm |
| Μήκος: | 0.5-4M. COem προσφερθείς |
σκηνικός ελαφρύς σφιγκτήρας tuv
| όνομα προϊόντων: | σκηνικός ελαφρύς σφιγκτήρας tuv |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6061-T6 |
| Χρώμα: | ασήμι, μαύρος ή προσαρμοσμένος |
Κωνικό ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου που εξοπλίζει 6061 σφιγκτήρες ζευκτόντων
| όνομα προϊόντων: | κωνικό ζευκτόν alumunium που εξοπλίζει το χονδρικό εμπόριο 6061 σφιγκτηρών ζευκτόντων |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6061-T6 |
| Χρώμα: | ασήμι, μαύρος ή προσαρμοσμένος |
PA που ανάβει το γρήγορο κάτοχο γάντζων εγκαταστάσεων γεώτρησης ομιλητών σφιγκτηρών ζευκτόντων
| όνομα προϊόντων: | ομιλητής ζευκτόντων PA που εξοπλίζει τον ελαφρύ κάτοχο σφιγκτηρών ζευκτόντων γάντζων |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6061-T6 |
| Χρώμα: | ασήμι, μαύρος ή προσαρμοσμένος |
οδηγημένος σφιγκτήρας φωτισμού ζευκτόντων στεγών με το protetor ζευκτόντων
| όνομα προϊόντων: | οδηγημένος σφιγκτήρας φωτισμού ζευκτόντων στεγών με το protecor ζευκτόντων |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6061-T6 |
| Χρώμα: | ασήμι, μαύρος ή προσαρμοσμένος |
Το ζευκτόν φωτισμού Cjs στερεώνει σφαιρικά μίνι 360 Qr για την απόδοση συναυλίας
| όνομα προϊόντων: | το ζευκτόν στερεώνει cjs |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6061-T6 |
| Χρώμα: | ασήμι, μαύρος ή προσαρμοσμένος |
300kg υπέρ Burger μίνι 360 Qr ζευκτόντων σφαιρικός σφιγκτήρας ζευκτόντων
| όνομα προϊόντων: | υπέρ burger ζευκτόν 360 βαθμοί σφιγκτηρών |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6061-T6 |
| Χρώμα: | ασήμι, μαύρος ή προσαρμοσμένος |
Μίνι μισός συζευκτήρας ξαρτιών Ο Rangka ομιλητών γάντζων σφιγκτηρών ζευκτόντων φωτισμού
| όνομα προϊόντων: | μίνι ελαφρύς σφιγκτήρας ξαρτιών ο ζευκτόντων rangka ομιλητών γάντζων |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6061-T6 |
| Χρώμα: | ασήμι, μαύρος ή προσαρμοσμένος |


