Όλα τα Προϊόντα
-
Ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου
-
Βαρέων καθηκόντων ζευκτόν
-
Σκηνικό ελαφρύ ζευκτόν
-
σκηνικές πλατφόρμες αργιλίου
-
Βαρέων καθηκόντων παλέτες αργιλίου
-
Εμπόδια ελέγχου πλήθους συναυλίας
-
Στάδιο γυαλιού
-
Σφιγκτήρες ζευκτόντων φωτισμού
-
κινητό ικρίωμα αλουμινίου
-
Κινητό ικρίωμα χάλυβα
-
σχεδιαγράμματα εξώθησης αργιλίου
λέξεις-κλειδιά [ dj aluminum stage truss ] αγώνας 135 προϊόντα.
Λεπτός ανθεκτικός διευθετήσιμος εύκολος μόδας συγκεντρώνει το κινητό υπαίθριο πόσιμο στάδιο
| όνομα προϊόντων: | διευθετήσιμος εύκολος συγκεντρώνει το κινητό στάδιο γεγονότος έκθεσης |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 900kg/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
φορητή πλατφόρμα πατωμάτων σκηνών γυαλιού συναυλίας βράχου αργιλίου 1.22*1.22m
| όνομα προϊόντων: | φορητή σκηνή πατωμάτων γυαλιού συναυλίας αργιλίου |
|---|---|
| Υλικό: | Γυαλί |
| Υλικό πλαισίων: | Κράμα αργιλίου |
4x4 φορητή ακρυλική υπαίθρια πλατφόρμα σκηνών συναυλίας απόδοσης
| όνομα προϊόντων: | 4x4 φορητή ακρυλική πλατφόρμα σκηνών συναυλίας |
|---|---|
| Πλατφόρμα: | 15mm ακρυλικό |
| Πλαίσιο: | Κράμα αργιλίου |
Γεγονός επίδειξης ζευκτόντων του DJ αργιλίου φωτισμού με το ζευκτόν σκηνικού φωτισμού
| Όνομα: | Το στάδιο αργιλίου κινητό παρουσιάζει στο στάδιο φορητή επίδειξη ζευκτόντων υπαίθρια διπλώνοντας υπο |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |
| Μήκος μονάδων: | 0,5 m, 1 m, 2m, 3m, 4m, 5m Ή κατόπιν παραγγελίας |
Ελεύθερο σχέδιο συστημάτων ζευκτόντων φωτισμού του DJ συναυλίας γεγονότος πλαισίων αργιλίου
| Όνομα: | Προσαρμοσμένο υπαίθριο οδηγημένο πλαίσιο σκηνικών ζευκτόντων βυσμάτων μπουλονιών γεγονότος φωτισμού |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |
| Μήκος μονάδων: | 0,5 m, 1 m, 2m, 3m, 4m, 5m Ή κατόπιν παραγγελίας |
Βύσμα 520*760mm γεγονότος δομών θαλάμων του DJ σκηνικών ελαφρύ ζευκτόντων πλαισίων αργιλίου
| όνομα προϊόντων: | Κορυφαία ποιότητα 520*760mm δομή ζευκτόντων σκηνικών πλαισίων αργιλίου ζευκτόντων/ζευκτόν του DJ βυσ |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6061-T6 |
| 404 Not Found: | Έκθεση, συναυλία, κ.λπ. |
F34 συστήματα ζευκτόντων στεγών σκηνικού αλουμινίου του DJ πύργων ανελκυστήρων μπουλονιών βυσμάτων σκηνικών ελαφριά ζευκτόντων σφαιρικά
| όνομα προϊόντων: | SHIZHAN το μεγάλο σχέδιο εμπορικών σημάτων προσάρμοσε το κυρτό σύστημα ζευκτόντων φωτισμού αργιλίου |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6061-T6 |
| 404 Not Found: | Έκθεση, συναυλία, κ.λπ. |
Ετοιμασμένη για συναυλία αλουμινένια δομή φωτισμού CE/SGS/TUV/ISO9001/ROHS πιστοποιημένη
| πιστοποιητικό: | CE/SGS/TUV/ISO9001/ROHS |
|---|---|
| Κατηγορία προϊόντων: | Ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου |
| Επιφάνεια: | Ελκωτικά επικαλυμμένα |
f34 prefab ζευκτόν στεγών χάλυβα ζευκτόντων εκθετών
| όνομα προϊόντων: | Σκηνική πλατφόρμα φωτισμού του DJ αργιλίου φορητή για το στάδιο ζευκτόντων πώλησης |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Τετράγωνο Τρίχωμα Τρίχωμα Τριχωτό Μεταφορτωμένο Μεταφορτωτό Απλό Τρίχωμα Τριχωτό dj 6061-T6
| Ονομασία: | Τετράγωνο Τρίχωμα Τρίχωμα Κουμπωμένο Φορητό Κινητό Απλό Τρίχωμα Κουμπωμένο |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αλουμινίου 6061-T6/6082-T6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |


