Όλα τα Προϊόντα
-
Ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου
-
Βαρέων καθηκόντων ζευκτόν
-
Σκηνικό ελαφρύ ζευκτόν
-
σκηνικές πλατφόρμες αργιλίου
-
Βαρέων καθηκόντων παλέτες αργιλίου
-
Εμπόδια ελέγχου πλήθους συναυλίας
-
Στάδιο γυαλιού
-
Σφιγκτήρες ζευκτόντων φωτισμού
-
κινητό ικρίωμα αλουμινίου
-
Κινητό ικρίωμα χάλυβα
-
σχεδιαγράμματα εξώθησης αργιλίου
λέξεις-κλειδιά [ dj aluminum stage truss ] αγώνας 135 προϊόντα.
Αλουμινένιο κάγκελο εξωτερικής συναυλίας Φιλοξενούμενη 290*290mm 400*400mm
| Color: | Silver,black or customized |
|---|---|
| Material: | aluminum alloy |
| Εφαρμογή: | Συναυλία, έκθεση, απόδοση, ζώνη του DJ, μουσική |
Aluminum Alloy Exhibition Truss Wall System for Events
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου |
|---|---|
| Μονάδα μήκους: | 0.5m, 1m, 2m, 3m, 4m, 5m ή προσαρμοσμένος |
| Σχήμα τμήματος δομής: | Τετράγωνο ή Στρογγυλό |
Αργιλίου Γ ημι κύκλος ζευκτόντων στεγών καναλιών καμμμένος χάλυβας υπαίθριος
| Όνομα προϊόντων: | σύστημα στεγών ζευκτόντων φωτισμού αργιλίου |
|---|---|
| Μέγεθος: | 290x290mm |
| Μήκος: | 0.5-4M. COem προσφερθείς |
4ft X 8ft φορητός γάμος σκηνικών πλατφορμών ζευκτόντων φωτισμού κραμάτων οργάνωσης για το γεγονός
| Όνομα προϊόντων: | 4ft X 8ft φορητός σκηνικός γάμος ζευκτόντων φωτισμού σκηνικών κραμάτων |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου/κοντραπλακέ/γυαλί |
| Μέγεθος: | 2m*1m,1m*1m,1.22*2.44m,1.22*1.22m ect |
Παγκόσμια δομή φωτισμού από αλουμίνιο με πιστοποιητικά TUV SGS και CE
| Χρώμα: | ασημί, μαύρο ή προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6/6061-T6 |
| Ονομασία προϊόντος: | Φαρμακευτική συσκευή για την προώθηση της υγείας |
Δείκτες τροχιάς σχήμα τροχιάς Αλουμινίου τροχιάς Booth Display Led Display Truss
| Χρώμα: | ασημί, μαύρο ή προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6/6061-T6 |
| Ονομασία προϊόντος: | Διαφημιστικό μπουλόνι ζευκτών dj κουτί φωτισμού αλουμινίου |
ο γάμος διακοσμήσεων κραμάτων 4ft παρουσιάζει κινητές σκηνικές πλατφόρμες για την πώληση
| Όνομα προϊόντων: | Ο γάμος παρουσιάζει στα κινητά στάδια για το στάδιο 1.22*1.22m επίδειξης αργιλίου σχεδίου πώλησης Pl |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου/κοντραπλακέ/γυαλί |
| Μέγεθος: | 2m*1m,1m*1m,1.22*2.44m,1.22*1.22m ect |
TUV πιστοποιητικών ανθεκτικό στάδιο κραμάτων γεγονότος 4 πλατφορμών ποδιών φορητό σκηνικών
| Όνομα προϊόντων: | TUV πιστοποιητικών ανθεκτικό στάδιο κραμάτων σκηνικού γεγονότος 4 ποδιών φορητό |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου/κοντραπλακέ/γυαλί |
| Μέγεθος: | 2m*1m,1m*1m,1.22*2.44m,1.22*1.22m ect |
Ζευκτόν βυσμάτων έκθεσης αργιλίου ζευκτόντων φωτισμού του σκηνικού DJ
| Χρώμα: | Ασήμι, μαύρος ή προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6/6061-T6 |
| Όνομα προϊόντων: | Ζευκτόν βυσμάτων έκθεσης αργιλίου ζευκτόντων φωτισμού του σκηνικού DJ |
Ζευκτόν βυσμάτων έκθεσης αργιλίου ζευκτόντων φωτισμού του σκηνικού DJ
| Χρώμα: | Ασήμι, μαύρος ή προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αλουμινίου 6082-T6/6061-T6 |
| Όνομα προϊόντων: | Ζευκτόν βυσμάτων έκθεσης αργιλίου ζευκτόντων φωτισμού του σκηνικού DJ |


