Όλα τα Προϊόντα
-
Ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου
-
Βαρέων καθηκόντων ζευκτόν
-
Σκηνικό ελαφρύ ζευκτόν
-
σκηνικές πλατφόρμες αργιλίου
-
Βαρέων καθηκόντων παλέτες αργιλίου
-
Εμπόδια ελέγχου πλήθους συναυλίας
-
Στάδιο γυαλιού
-
Σφιγκτήρες ζευκτόντων φωτισμού
-
κινητό ικρίωμα αλουμινίου
-
Κινητό ικρίωμα χάλυβα
-
σχεδιαγράμματα εξώθησης αργιλίου
λέξεις-κλειδιά [ portable aluminum stage ] αγώνας 226 προϊόντα.
Πλατφόρμα εξωτερικής σκηνής από κράμα αλουμινίου φορητή και ελαφριά αντιτριβή
| Ονομασία προϊόντος: | φορητή σκηνική πλατφόρμα αργιλίου 1.22*1.22m για την επίδειξη γεγονότων |
|---|---|
| Μέγεθος: | 1*1m,1.22*1.22m, 1*2m,1.22*2.44m, ή προσαρμοσμένο |
| Υψόμετρο: | 0.2m,00,4-0,6 μέτρα,00,6-1m,0.8-1.3m ή προσαρμοσμένα |
Εύκολος συγκεντρώστε το φορητό αργίλιο πλατφορμών που διπλώνει το ακρυλικό γαμήλιο στάδιο κραμάτων
| όνομα προϊόντων: | Φορητό στάδιο |
|---|---|
| Χρώμα: | Υαλώδης |
| Μήκος μονάδων: | 1.0*1.0m |
750kg/Sqm κινητός φορητός κύκλος σκηνικών διακοσμήσεων γυαλιού για το γάμο
| όνομα προϊόντων: | Στάδιο συνελεύσεων |
|---|---|
| Υλικό: | Ακρυλικός |
| Υλικό πλαισίων: | Κράμα αργιλίου 6082/6061 |
Το υπαίθριο σκηνικό κινητό αργίλιο γυαλιού γεγονότος συγκεντρώνει τη φορητή ακρυλική σκηνική πλατφόρμα
| όνομα προϊόντων: | Το υπαίθριο κινητό αργίλιο γεγονότος συγκεντρώνει τη φορητή ακρυλική σκηνική πλατφόρμα για την πώλησ |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 500kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Το αργίλιο εγκαθιστά γρήγορα τα οδηγημένα ελαφριά φορητά έξυπνα κινητά στάδια στροβοσκόπιων για την πώληση
| Ικανότητα βάρους: | 900kgs/sqm |
|---|---|
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | διευθετήσιμα πόδια, αντιοξειδωτικός, κινητός, φορητά |
υπαίθριο αντιολισθητικό στάδιο ψυχαγωγίας αργιλίου
| Όνομα: | υπαίθριο αντιολισθητικό στάδιο ψυχαγωγίας αργιλίου |
|---|---|
| Μέγεθος: | 1.22*1.22M/1.22*2.44M/Customized |
| Υλικό: | Κοντραπλακέ/ακρυλικός/γυαλί |
το αργίλιο εύκολο εγκαθιστά το στάδιο γεγονότος ψυχαγωγίας
| όνομα προϊόντων: | το αργίλιο εύκολο εγκαθιστά το στάδιο γεγονότος ψυχαγωγίας |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου |
| Επιφάνεια πλατφορμών: | ακρυλικός/κοντραπλακέ/γυαλί |
Πλατφόρμα σκηνών από αντιστροφή από αλουμίνιο για εξοπλισμό συναυλιών
| όνομα προϊόντων: | φτηνή σκηνή κοντραπλακέ αργιλίου αντιολισθητική του εξοπλισμού συναυλίας |
|---|---|
| Μορφή: | τετράγωνο |
| Χρώμα: | black/RED |
Φορητό στάδιο αργιλίου με την ξύλινη φορητή πλατφόρμα
| όνομα προϊόντων: | Φορητή σκηνική πλατφόρμα αργιλίου, ξύλινο φορητό στάδιο |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Δίπλωμα της κινητής φορητής ανυψωμένης γεγονός σκηνικής πλατφόρμας αργιλίου
| όνομα προϊόντων: | TUV η πιστοποιημένη φορητή υπαίθρια σκηνική πλατφόρμα γεγονότος χρησιμοποίησε το αργίλιο που διπλώνε |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |


