Όλα τα Προϊόντα
-
Ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου
-
Βαρέων καθηκόντων ζευκτόν
-
Σκηνικό ελαφρύ ζευκτόν
-
σκηνικές πλατφόρμες αργιλίου
-
Βαρέων καθηκόντων παλέτες αργιλίου
-
Εμπόδια ελέγχου πλήθους συναυλίας
-
Στάδιο γυαλιού
-
Σφιγκτήρες ζευκτόντων φωτισμού
-
κινητό ικρίωμα αλουμινίου
-
Κινητό ικρίωμα χάλυβα
-
σχεδιαγράμματα εξώθησης αργιλίου
λέξεις-κλειδιά [ portable aluminum stage ] αγώνας 226 προϊόντα.
Στάδιο γεγονότος ντεκόρ σκηνικού ακρυλικό γάμου γυαλιού αργιλίου διαφανές υπαίθριο φορητό
| όνομα προϊόντων: | Ακρυλικό γαμήλιων ντεκόρ σκηνικό ακρυλικό φορητό στάδιο γυαλιού αργιλίου γεγονότος διαφανές υπαίθριο |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 500kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Συνήθειας αργιλίου κατασκευής επαγγελματικό υπαίθριο φορητό στάδιο αργιλίου πλατφορμών φτηνό για την πώληση
| όνομα προϊόντων: | Συνήθειας αργιλίου κατασκευής επαγγελματικό υπαίθριο φορητό στάδιο αργιλίου πλατφορμών φτηνό για την |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Γέφυρα σκηνικών προσωρινή φορητή 4x8 σταδίων γαμήλιας ζωντανή απόδοσης διακοσμήσεων σαφής
| όνομα προϊόντων: | Υψηλό φόρτωσης ικανότητας φορητό γαμήλιο στάδιο διακοσμήσεων γυαλιού σκηνικών προσωρινό σταδίων σαφέ |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 500kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
αντιολισθητικός ταμπλετών τηλεσκοπικός θεάτρων φορητός εξοπλισμός σκηνικών γεφυρών αργιλίου διευθετήσιμος κινητός
| όνομα προϊόντων: | αντιολισθητική φορητή διευθετήσιμη κινητή σκηνική γέφυρα αργιλίου |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου |
| Μορφή: | τετράγωνο |
TUV πιστοποιημένη ανθεκτική διευθετήσιμη ποδιών πλατφόρμα σκηνών συναυλίας γεγονότος αργιλίου υπαίθρια
| όνομα προϊόντων: | TUV πιστοποιημένη ανθεκτική διευθετήσιμη ποδιών πλατφόρμα σκηνών συναυλίας γεγονότος αργιλίου υπαίθρ |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Φορητή πλατφόρμα σκηνών κραμάτων αργιλίου που διπλώνει για το υπαίθριο υπόλοιπο νερού συναυλίας
| Όνομα προϊόντων: | 4ft X 8ft φορητός σκηνικός γάμος ζευκτόντων φωτισμού σκηνικών κραμάτων |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου/κοντραπλακέ/γυαλί |
| Μέγεθος: | 2m*1m,1m*1m,1.22*2.44m,1.22*1.22m ect |
Μορφωματικό στάδιο φορητό 1x1m γαμήλιου αργιλίου
| Υλικό: | Κράμα αλουμινίου 6082-T6/6061-T6 |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | Φορητό μορφωματικό στάδιο αργιλίου γαμήλιων σταδίων φτηνό |
| Εφαρμογή: | συναυλία, απόδοση |
αργιλίου ελαφριά σκηνή του DJ γεγονότος συναυλίας συνελεύσεων υπαίθρια
| όνομα προϊόντων: | αργιλίου ελαφριά σκηνή του DJ γεγονότος συναυλίας συνελεύσεων υπαίθρια |
|---|---|
| Υλικό: | κοντραπλακέ/ακρυλικός/galss/αργίλιο |
| Μέγεθος: | 1.22*1.22m |
Φορητό υπαίθριο στάδιο 1m γαμήλιου χορού πατωμάτων γυαλιού μήκος 2m 4m
| Όνομα προϊόντων: | φορητό υπαίθριο στάδιο χορού πατωμάτων γυαλιού γεγονότος |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 800kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Υπαίθριο ζευκτόν σκηνικών στεγών αργιλίου με το φορητό στάδιο
| Όνομα: | Προσαρμοσμένη σκηνή αργιλίου συστημάτων επίδειξης ζευκτόντων φωτισμού αργιλίου για τη εμπορική έκθεσ |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αλουμινίου 6061-T6/6082-T6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |


