Όλα τα Προϊόντα
-
Ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου
-
Βαρέων καθηκόντων ζευκτόν
-
Σκηνικό ελαφρύ ζευκτόν
-
σκηνικές πλατφόρμες αργιλίου
-
Βαρέων καθηκόντων παλέτες αργιλίου
-
Εμπόδια ελέγχου πλήθους συναυλίας
-
Στάδιο γυαλιού
-
Σφιγκτήρες ζευκτόντων φωτισμού
-
κινητό ικρίωμα αλουμινίου
-
Κινητό ικρίωμα χάλυβα
-
σχεδιαγράμματα εξώθησης αργιλίου
λέξεις-κλειδιά [ stage lighting aluminum truss system ] αγώνας 286 προϊόντα.
σύστημα ζευκτόντων φωτισμού αργιλίου 300*300mm για την επίδειξη συναυλιών
| Ονομασία: | σύστημα ζευκτόντων φωτισμού αργιλίου 300*300mm για την επίδειξη Concetrs |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, γεγονός κ.λπ. |
| Μήκος μονάδων: | 0.5m, 1m, 2m, 3m, 4m, 5m ή προσαρμοσμένος |
Ζευκτόν αργιλίου έκθεσης δομών πλαισίων ζευκτόντων μπουλονιών για την πώληση
| Όνομα: | Ζευκτόν αργιλίου έκθεσης δομών πλαισίων ζευκτόντων μπουλονιών Shizhan για την πώληση |
|---|---|
| Υλικό: | κράμα αργιλίου 6061 t6/6082-t6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, γεγονός κ.λπ. |
Ζευκτόν έκθεσης δομών πλαισίων ζευκτόντων μπουλονιών φωτισμού
| Όνομα: | Ζευκτόν έκθεσης δομών πλαισίων ζευκτόντων μπουλονιών φωτισμού για την πώληση |
|---|---|
| Υλικό: | κράμα αργιλίου 6061 t6/6082-t6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, γεγονός κ.λπ. |
Κράμα αλουμινίου 6061-T6 Σύστημα ζευκτών συναυλιών Ladder Shaped
| Ονομα: | σύστημα ζευκτών συναυλιών |
|---|---|
| Υλικό: | κράμα αλουμινίου 6061-t6/6082-t6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |
Ζευκτόν σκηνών αργιλίου συναυλίας επίδειξης ζευκτόντων αργιλίου
| Όνομα προϊόντων: | ζευκτόν σκηνών αργιλίου συναυλίας επίδειξης ζευκτόντων αργιλίου |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6061-T6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, γεγονός κ.λπ. |
εξοπλισμός γεγονότος συστημάτων ζευκτόντων φωτισμού του DJ πλαισίων ζευκτόντων φωτισμού αλουμινίου 450*450mm
| όνομα προϊόντων: | 1m με την οργάνωση δομών ζευκτόντων σκηνικών πλαισίων αργιλίου 2m |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6/6061-T6 |
| 404 Not Found: | Έκθεση, συναυλία, γεγονός κ.λπ. |
Σχεδιασμός ημικυκλικής οροφής με συστήματα φωτισμού DJ Circle Truss Outdoor
| Ονομα: | Σχεδιασμός κυκλικό ζευκτό με σκελετό τριγωνικού κύκλου εξωτερικού χώρου |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αλουμινίου 6061-T6/6082-T6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |
Φωτιστικό κουτί με μπουλόνια αλουμινίου
| Ονομα: | Φωτιστικό κιβώτιο ζευκτών Επίπεδο ζευκτικό μπουλόνι αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | κράμα αλουμινίου 6061-t6/6082-t6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |
Σύστημα οροφής ζευκτών Φωτισμού Σκηνής Καμπυλωμένου Κουβούκλιο Συναυλίας
| Ονομασία προϊόντος: | Συναυλία Αλουμινίου Καμπυλωτό Κουβούκλιο Ελαφρύ Μουσικό Τρουκ |
|---|---|
| Μέγεθος: | 290Χ290 χλστ |
| Μήκος: | 0,5-4Μ. OEM Προσφέρεται |
Εσωτερική υπαίθρια επίδειξη ζευκτόντων φωτισμού σκηνών συναυλίας αργιλίου
| Όνομα προϊόντων: | Εσωτερική υπαίθρια επίδειξη ζευκτόντων φωτισμού σκηνών συναυλίας αργιλίου |
|---|---|
| Μέγεθος: | 290X290mm/400x400mm/400x600mm |
| Μήκος: | 0.5-4M. COem προσφερθείς |


