Όλα τα Προϊόντα
-
Ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου
-
Βαρέων καθηκόντων ζευκτόν
-
Σκηνικό ελαφρύ ζευκτόν
-
σκηνικές πλατφόρμες αργιλίου
-
Βαρέων καθηκόντων παλέτες αργιλίου
-
Εμπόδια ελέγχου πλήθους συναυλίας
-
Στάδιο γυαλιού
-
Σφιγκτήρες ζευκτόντων φωτισμού
-
κινητό ικρίωμα αλουμινίου
-
Κινητό ικρίωμα χάλυβα
-
σχεδιαγράμματα εξώθησης αργιλίου
λέξεις-κλειδιά [ tuv circle spigot truss ] αγώνας 332 προϊόντα.
Περίπτερο Φωτισμού Σκηνής Αλουμινένιο Τετράγωνο Ζωωτικό Οθόνη
| Ονομασία προϊόντος: | οθόνη ζευκτών |
|---|---|
| Μέγεθος: | 400*400mm |
| Μήκος: | 0.5-4M. COem προσφερθείς |
Ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου ομιλητών σειράς γραμμών που στέκεται 400x400mm
| Όνομα προϊόντων: | πύργος ζευκτόντων στάσεων ομιλητών σειράς γραμμών αλουμινίου |
|---|---|
| Μέγεθος: | 290X290mm |
| Μήκος: | 0.5-4M. COem προσφερθείς |
Ηχητικό σύστημα 30x2mm πύργων ζευκτόντων ομιλητών σειράς γραμμών στάσεων
| Όνομα προϊόντων: | Ηχητικό σύστημα σειράς γραμμών στάσεων πύργων ζευκτόντων ομιλητών σειράς γραμμών |
|---|---|
| Μέγεθος: | 290X290mm |
| Μήκος: | 0.5-4M. COem προσφερθείς |
Goal Post Φωτιστικό από αλουμίνιο Καρφίτσα ή Τύπος μπουλονιού
| Ονομα: | φωτιστικό ζευκτό στύλου |
|---|---|
| Υλικό: | κράμα αλουμινίου 6061-t6/6082-t6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |
Modular Aluminum Stage Truss System for Events and Concerts
| Τύπος σύνδεσης: | Σύνδεση ΚΑΡΦΙΤΣΩΝ |
|---|---|
| Σχήμα: | Ορθογώνιο, τετράγωνο, τρίγωνο, στρογγυλό ή προσαρμοσμένο |
| Σχέδιο πλαισίων: | Αρθρωτός |
Aluminum Alloy Stage Truss for Concerts and Events
| Τύπος σύνδεσης: | Σύνδεση ΚΑΡΦΙΤΣΩΝ |
|---|---|
| Σχήμα: | Ορθογώνιο, τετράγωνο, τρίγωνο, στρογγυλό ή προσαρμοσμένο |
| Σχέδιο πλαισίων: | Αρθρωτός |
Aluminum Alloy Exhibition Truss Wall System for Events
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου |
|---|---|
| Μονάδα μήκους: | 0.5m, 1m, 2m, 3m, 4m, 5m ή προσαρμοσμένος |
| Σχήμα τμήματος δομής: | Τετράγωνο ή Στρογγυλό |
Σχέδιο συστημάτων σκηνικών ζευκτόντων κραμάτων αργιλίου που ανάβει τα επίπεδα ζευκτόντα
| Όνομα: | Σχέδιο συστημάτων σκηνικών ζευκτόντων κραμάτων αργιλίου που ανάβει τα επίπεδα ζευκτόντα |
|---|---|
| Υλικό: | κράμα αργιλίου 6061 t6/6082-t6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, γεγονός κ.λπ. |
Ελαφρύ ζευκτόν μπουλονιών τριγώνων αλουμινίου συστημάτων ζευκτόντων τριγώνων μπουλονιών πλαισίων
| Όνομα: | Ελαφρύ ζευκτόν μπουλονιών τριγώνων αλουμινίου συστημάτων ζευκτόντων τριγώνων μπουλονιών πλαισίων |
|---|---|
| Υλικό: | κράμα αργιλίου 6061 t6/6082-t6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, γεγονός κ.λπ. |
Πλαίσιο ζευκτόντων φωτισμού αργιλίου ζευκτόντων μπουλονιών σκαλών γεγονότος
| Όνομα: | Φωτισμός πλαισίων ζευκτόντων μπουλονιών αργιλίου ζευκτόντων μπουλονιών σκαλών γεγονότος |
|---|---|
| Υλικό: | κράμα αργιλίου 6061 t6/6082-t6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, γεγονός κ.λπ. |


