Όλα τα Προϊόντα
-
Ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου
-
Βαρέων καθηκόντων ζευκτόν
-
Σκηνικό ελαφρύ ζευκτόν
-
σκηνικές πλατφόρμες αργιλίου
-
Βαρέων καθηκόντων παλέτες αργιλίου
-
Εμπόδια ελέγχου πλήθους συναυλίας
-
Στάδιο γυαλιού
-
Σφιγκτήρες ζευκτόντων φωτισμού
-
κινητό ικρίωμα αλουμινίου
-
Κινητό ικρίωμα χάλυβα
-
σχεδιαγράμματα εξώθησης αργιλίου
λέξεις-κλειδιά [ tuv circle spigot truss ] αγώνας 332 προϊόντα.
F34 συστήματα ζευκτόντων στεγών σκηνικού αλουμινίου του DJ πύργων ανελκυστήρων μπουλονιών βυσμάτων σκηνικών ελαφριά ζευκτόντων σφαιρικά
| όνομα προϊόντων: | SHIZHAN το μεγάλο σχέδιο εμπορικών σημάτων προσάρμοσε το κυρτό σύστημα ζευκτόντων φωτισμού αργιλίου |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6061-T6 |
| 404 Not Found: | Έκθεση, συναυλία, κ.λπ. |
OEM ελαφρύ και μεσαίο φορτίο βαρύ φορτίο για σκηνή οροφή κουτί ανελκυστήρα πύργο μανίκι μπλοκ
| Ονομασία: | Για πώληση κυκλικής δομής με τριγωνικό εσωτερικό κύκλο δομής σχεδιασμού |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αλουμινίου 6061-T6/6082-T6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |
Circle Aluminum Square Truss Frame Truss Structure Lighting Truss
| Όνομα: | Τετραγωνικό ζευκτόν φωτισμού δομών ζευκτόντων πλαισίων ζευκτόντων αργιλίου κύκλων |
|---|---|
| Υλικό: | κράμα αργιλίου 6061 t6/6082-t6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, γεγονός κ.λπ. |
Aluminum Alloy Concert Stage Lighting Truss System
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6 |
|---|---|
| Μονάδα μήκους: | 0.5m, 1m, 2m, 3m, 4m, 5m ή προσαρμοσμένος |
| Σχήμα τμήματος δομής: | Τετράγωνο ή Στρογγυλό |
Η ασημένια μαύρη ημι στέγη κύκλων εύκολη εγκαθιστά το σκηνικό φωτισμό γύρω από το ζευκτόν
| όνομα προϊόντων: | 17 εργοστασίων καλών σχεδίου ημι έτη στεγών κύκλων εύκολων εγκαθιστούν το σκηνικό φωτισμό γύρω από τ |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6061-T6 |
| 404 Not Found: | Έκθεση, συναυλία, κ.λπ. |
Αλουμινίου Έκθεση Φωτισμός συναυλίας Τράστ από χάλυβα Τράστ οροφής Κουρδισμένη Αψίδα
| Ονομασία προϊόντος: | σύστημα οροφής με φωτιστικό δοχείο από αλουμίνιο |
|---|---|
| Μέγεθος: | 290Χ290 χλστ |
| Διάρκεια: | 0,5-4Μ. OEM Προσφέρεται |
Ο φωτισμός αλουμινίου θαλάμων 6082-T6 6061-T6 εμπορικών εκθέσεων δένει 290X290mm
| Ονομασία προϊόντος: | Τεχνουργήματα από κράμα αλουμινίου για εκθέσεις εμπορικών εκθέσεων |
|---|---|
| Μέγεθος: | 290Χ290 χλστ |
| Διάρκεια: | 0,5-4Μ. OEM Προσφέρεται |
CE TUV πύργων ζευκτόντων σειράς γραμμών ομιλητών κραμάτων αργιλίου πιστοποιημένο
| Όνομα προϊόντων: | πύργος στάσεων ζευκτόντων ομιλητών σειράς γραμμών |
|---|---|
| Μέγεθος: | 290X290mm |
| Μήκος: | 0.5-4M. COem προσφερθείς |
Tuv πιστοποιημένο αργίλιο στάσεων ζευκτόντων ομιλητών σειράς γραμμών για την πώληση
| Όνομα προϊόντων: | αργίλιο ζευκτόντων ομιλητών |
|---|---|
| Μέγεθος: | 290X290mm/400x400mm/400x600mm |
| Μήκος: | 0.5-4M. COem προσφερθείς |
Φωτιστικό Αλουμινίου Συναυλίας Ευθύγραμμο Μήκος Μονάδας 1-4μ
| Ονομα: | Φωτιστικό Φωτικό Αλουμινίου Φορέα Συναυλιών |
|---|---|
| Υλικό: | κράμα αλουμινίου 6061-t6/6082-t6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |


