Όλα τα Προϊόντα
-
Ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου
-
Βαρέων καθηκόντων ζευκτόν
-
Σκηνικό ελαφρύ ζευκτόν
-
σκηνικές πλατφόρμες αργιλίου
-
Βαρέων καθηκόντων παλέτες αργιλίου
-
Εμπόδια ελέγχου πλήθους συναυλίας
-
Στάδιο γυαλιού
-
Σφιγκτήρες ζευκτόντων φωτισμού
-
κινητό ικρίωμα αλουμινίου
-
Κινητό ικρίωμα χάλυβα
-
σχεδιαγράμματα εξώθησης αργιλίου
λέξεις-κλειδιά [ tuv circle spigot truss ] αγώνας 332 προϊόντα.
Φορητό τετραγωνικό πλαίσιο δομών σκηνικών ζευκτόντων αλουμινίου στεγών βυσμάτων
| Όνομα: | Φορητό τετραγωνικό πλαίσιο δομών σκηνικών ζευκτόντων αλουμινίου στεγών βυσμάτων |
|---|---|
| Υλικό: | κράμα αργιλίου 6061 t6/6082-t6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, γεγονός κ.λπ. |
Πωλείται Σπιγγάτο Τρίγωνο Αλουμίνιο Τρακ Τρακ Φρέμα
| Ονομασία: | Πωλείται Σπιγγάτο Τρίγωνο Αλουμίνιο Τρακ Τρακ Φρέμα |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αλουμινίου 6061-T6/6082-T6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |
Ελαφρύ ζευκτόν σκαλών βυσμάτων ζευκτόντων σκαλών αργιλίου γεγονότος υπαίθριο
| Όνομα: | Ελαφρύ ζευκτόν σκαλών βυσμάτων ζευκτόντων σκαλών αργιλίου γεγονότος υπαίθριο |
|---|---|
| Υλικό: | κράμα αργιλίου 6061 t6/6082-t6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, γεγονός κ.λπ. |
Δομή 5 ζευκτόντων πλαισίων βυσμάτων αργιλίου Keder επίδειξη ζευκτόντων υποστήριξης
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6/6061-T6 |
|---|---|
| όνομα προϊόντων: | Δομή 5 ζευκτόντων πλαισίων βυσμάτων αργιλίου Keder επίδειξη ζευκτόντων υποστήριξης |
| Μήκος μονάδων: | 0.5m, 1m, 2m, 3m, 4m, 5m ή |
Φορητή επίδειξη 290x290mm ζευκτόντων φωτισμού αργιλίου
| Όνομα προϊόντων: | επίδειξη θαλάμων ζευκτόντων αργιλίου |
|---|---|
| Μέγεθος: | 290X290mm |
| Μήκος: | 0.5-4M. COem προσφερθείς |
Εύκολος συγκεντρώστε τον υπαίθριο θόλο 750kgs/M2 TUV σκηνών συναυλίας επικυρωμένο
| Ονομασία προϊόντος: | Εύκολη συναρμολόγηση εξωτερικής σκηνής συναυλιών |
|---|---|
| Δυνατότητα βάρους: | 800 κιλά/τ.μ. |
| Μέγεθος: | 2m*1m,1m*1m,1.22*2.44m,1.22*1.22m ect |
Ζευκτόν σκαλών κραμάτων αλουμινίου τύπων βυσμάτων ελαφρύ
| Όνομα: | Ελαφρύ ζευκτόν αλουμινίου κατασκευαστών ζευκτόντων σκαλών βυσμάτων για την πώληση |
|---|---|
| Υλικό: | κράμα αργιλίου 6061 t6/6082-t6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, γεγονός κ.λπ. |
Έκθεση δομών πλαισίων σκηνικών ελαφριά ζευκτόντων αργιλίου μπουλονιών βυσμάτων σκηνική
| όνομα προϊόντων: | TUV ζευκτόν έκθεσης σκηνικών φω'των μπουλονιών βυσμάτων γεγονότος δομών ζευκτόντων πλαισίων αργιλίου |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6061-T6 |
| 404 Not Found: | Έκθεση, συναυλία, κ.λπ. |
σκηνικό ελαφρύ πλαίσιο ζευκτόντων αργιλίου μήκους 4m/ελαφρύ ζευκτόν TUV στάσεων του DJ επικυρωμένο
| όνομα προϊόντων: | δομή ζευκτόντων πλαισίων/σύστημα ζευκτόντων του DJ βυσμάτων φωτισμού γεγονότος |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6061-T6 |
| 404 Not Found: | Έκθεση, συναυλία, γάμος, κ.λπ. |
Προσαρμοσμένος εύκολος εγκαθιστά αφαιρεί το ζευκτόν σκηνών συναυλίας τριγώνων αργιλίου μπουλονιών βυσμάτων
| όνομα προϊόντων: | Και αφαιρέστε το ζευκτόν σκηνών συναυλίας ζευκτόντων αργιλίου ζευκτόντων βυσμάτων/μπουλονιών |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6061-T6 |
| 404 Not Found: | Έκθεση, συναυλία, κ.λπ. |


