Όλα τα Προϊόντα
-
Ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου
-
Βαρέων καθηκόντων ζευκτόν
-
Σκηνικό ελαφρύ ζευκτόν
-
σκηνικές πλατφόρμες αργιλίου
-
Βαρέων καθηκόντων παλέτες αργιλίου
-
Εμπόδια ελέγχου πλήθους συναυλίας
-
Στάδιο γυαλιού
-
Σφιγκτήρες ζευκτόντων φωτισμού
-
κινητό ικρίωμα αλουμινίου
-
Κινητό ικρίωμα χάλυβα
-
σχεδιαγράμματα εξώθησης αργιλίου
λέξεις-κλειδιά [ tuv circle spigot truss ] αγώνας 332 προϊόντα.
Αλουμινένιο σκηνικό άξονα φωτισμού Τάγμα Εμφάνιση Μαύρο ή προσαρμοσμένο Συνέδριο, Έκθεση, Έκθεση, Μπόξ
| Χρώμα: | Ασημένιο,μαύρο,μαύρο ή προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6/6061-T6 |
| Ονομασία προϊόντος: | Δείκτης φωτισμού καμπύλης σκηνής από αλουμίνιο |
Αλουμινένιο σκηνικό άξονα φωτισμού θύρα οθόνη μαύρη ή προσαρμοσμένη αλουμινίου κράμα 6082-T6/6061-T6
| Χρώμα: | Ασημένιο,μαύρο,μαύρο ή προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6/6061-T6 |
| Ονομασία του προϊόντος: | Δείκτης φωτισμού καμπύλης σκηνής από αλουμίνιο |
Αλουμινένιο σκηνικό άξονα φωτισμού θύρα οθόνη μαύρη ή προσαρμοσμένη αλουμινίου κράμα 6082-T6/6061-T6
| Χρώμα: | Ασημένιο,μαύρο,μαύρο ή προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6/6061-T6 |
| Ονομασία προϊόντος: | Δείκτης φωτισμού καμπύλης σκηνής από αλουμίνιο |
Σφαιρικό ζευκτόν φωτισμού του DJ αργιλίου ανθεκτικό
| Χρώμα: | Ασήμι, μαύρος ή προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αλουμινίου 6082-T6/6061-T6 |
| Όνομα προϊόντων: | Ανθεκτικό σφαιρικό ζευκτόν φωτισμού του DJ αργιλίου τιμών εργοστασίων για την πώληση |
Αλουμινένιο σκηνικό άξονα φωτισμού θύρα οθόνη μαύρη ή προσαρμοσμένη αλουμινίου κράμα 6082-T6/6061-T6
| Χρώμα: | Ασημένιο,μαύρο,μαύρο ή προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6/6061-T6 |
| Ονομασία προϊόντος: | Δείκτης φωτισμού καμπύλης σκηνής από αλουμίνιο |
COem σκηνικών ελαφρύς πλαισίων ζευκτόντων αργιλίου
| Χρώμα: | Ασήμι, μαύρος ή προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6/6061-T6 |
| Όνομα προϊόντων: | Χρησιμοποιημένος cOem σκηνικών ελαφρύς πλαισίων τιμών ζευκτόντων αργιλίου |
Οδόφραγμα ISO TUV ελέγχου πλήθους Mojo συναυλίας αργιλίου επικυρωμένο
| Προδιαγραφή: | 1000mm*1200mm*1200mm, προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Υλικό: | αργίλιο alloy6061-T6 |
| Βάρος: | 30kgs/pc |
Συναυλία Mojo που διπλώνει το CE TUV εμποδίων ελέγχου πλήθους αργιλίου επικυρωμένο
| Προδιαγραφή: | 1000mm*1200mm*1200mm, προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Υλικό: | αργίλιο alloy6061-T6 |
| Βάρος: | 30kgs/pc |
Στάσεων του DJ επιτραπέζιου αργιλίου ελαφρύ ζευκτόν στεγών ζευκτόντων σφαιρικό
| όνομα προϊόντων: | Ελαφρύ ζευκτόν επιτραπέζιων σφαιρικό στεγών του DJ στάσεων ζευκτόντων αργιλίου |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6/6061-T6 |
| Πιστοποιητικό: | TUV, CE, ISO |
Τετραγωνικά εμπόδια ελέγχου πλήθους συναυλίας αργιλίου ζευκτόντων πτυσσόμενα
| Προδιαγραφή: | 1000mm*1200mm*1200mm, προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Υλικό: | αργίλιο alloy6061-T6 |
| Βάρος: | 30kgs/pc |


