Όλα τα Προϊόντα
-
Ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου
-
Βαρέων καθηκόντων ζευκτόν
-
Σκηνικό ελαφρύ ζευκτόν
-
σκηνικές πλατφόρμες αργιλίου
-
Βαρέων καθηκόντων παλέτες αργιλίου
-
Εμπόδια ελέγχου πλήθους συναυλίας
-
Στάδιο γυαλιού
-
Σφιγκτήρες ζευκτόντων φωτισμού
-
κινητό ικρίωμα αλουμινίου
-
Κινητό ικρίωμα χάλυβα
-
σχεδιαγράμματα εξώθησης αργιλίου
λέξεις-κλειδιά [ tuv circle spigot truss ] αγώνας 332 προϊόντα.
Τριγωνικά για τους πεζούς εμπόδια 600x760mm μετάλλων συναυλίας ζευκτόντων
| Προδιαγραφή: | 1000mm*1200mm*1200mm, προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Υλικό: | αργίλιο alloy6061-T6 |
| Βάρος: | 30kgs/pc |
Εμπόδια 1m 2m 4m ελέγχου πλήθους συναυλίας ζευκτόντων σκαλών αργιλίου
| Προδιαγραφή: | 1000mm*1200mm*1200mm, προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Υλικό: | αργίλιο alloy6061-T6 |
| Βάρος: | 30kgs/pc |
Σύστημα ζευκτών αλουμινίου εξωτερικού χώρου Συναυλίας Ασημί Χρώμα
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6/6061-T6 |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος: | Υπαίθρια σκηνή συναυλίας συστημάτων ζευκτόντων αργιλίου |
| Χρώμα: | Silver/OEM |
Σύστημα 200x200mm ζευκτόντων φωτισμού αλουμινίου επίδειξης έκθεσης (7.874inch)
| Όνομα προϊόντων: | Ζευκτόν φωτισμού αργιλίου για την επίδειξη γεγονότων |
|---|---|
| υλικό: | Κράμα αλουμινίου 6061-T6/6082-T6 |
| Χρήση: | Έκθεση, συναυλία, γεγονός κ.λπ. |
Ασημένιο ζευκτόν 1m αργιλίου σκηνικών ελαφρύ ζευκτόντων ζωνών του DJ ελαφρύ μήκος 2m 3m
| Υλικό πλαισίου: | Κράμα αργιλίου 6082-T6/6061-T6 |
|---|---|
| Διάρκεια: | 0.5m, 1m, 2m, 3m ή Customerized |
| Χρήση: | Συναυλία, μουσική, απόδοση, ζώνη του DJ, γεγονός |
Σύστημα φωτισμού δομοστοιχείων από αλουμίνιο κράμα 6061 δομοστοιχείο φωτισμού σκηνής
| Ονομασία: | Δοκιμαστικό σύστημα ανύψωσης τροχού 6061 |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αλουμινίου 6061-T6/6082-T6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |
Αλουμινένιο Φωτιστικό Πλέγμα Ισχυρή Τεχνική Υποστήριξη Περιβαλλοντικά φιλικό
| Ονομασία προϊόντος: | Αλουμινένιο Φωτιστικό Πλέγμα Ισχυρή Τεχνική Υποστήριξη Περιβαλλοντικά φιλικό |
|---|---|
| Μέγεθος: | 290/300/400/600 |
| Διάρκεια: | 0,5-4Μ. OEM Προσφέρεται |
Διακόσμηση φορητό σκηνικό φωτισμού δοχείο Σύστημα δοχείο αλουμινίου
| Ονομασία προϊόντος: | Διακόσμηση φορητό σκηνικό φωτισμού δοχείο Σύστημα δοχείο αλουμινίου |
|---|---|
| Μέγεθος: | 290Χ290 χλστ |
| Διάρκεια: | 0,5-4Μ. OEM Προσφέρεται |
Υπαίθριο οδόφραγμα εμποδίων πυλών ελέγχου πλήθους γεγονότος συναυλίας αλουμινίου
| Προδιαγραφή: | 1000mm*1200mm*1200mm, προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6061-T6 |
| Βάρος: | 30kgs/pc |
Τα υπαίθρια εμπόδια ISO TUV ελέγχου πλήθους συναυλίας γεγονότος πιστοποίησαν 1.5m
| Προδιαγραφή: | 1000mm*1200mm*1200mm, προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Υλικό: | αργίλιο alloy6061-T6 |
| Βάρος: | 30kgs/pc |


