Όλα τα Προϊόντα
-
Ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου
-
Βαρέων καθηκόντων ζευκτόν
-
Σκηνικό ελαφρύ ζευκτόν
-
σκηνικές πλατφόρμες αργιλίου
-
Βαρέων καθηκόντων παλέτες αργιλίου
-
Εμπόδια ελέγχου πλήθους συναυλίας
-
Στάδιο γυαλιού
-
Σφιγκτήρες ζευκτόντων φωτισμού
-
κινητό ικρίωμα αλουμινίου
-
Κινητό ικρίωμα χάλυβα
-
σχεδιαγράμματα εξώθησης αργιλίου
λέξεις-κλειδιά [ tuv circle spigot truss ] αγώνας 332 προϊόντα.
Οδόφραγμα ελέγχου πλήθους Mojo αργιλίου για την κατασκευή στάσεων θαλάμων
| Προδιαγραφή: | 1000mm*1200mm*1200mm, προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Υλικό: | αργίλιο alloy6061-T6 |
| Βάρος: | 30kgs/pc |
Φορητό υπαίθριο στάδιο 1m γαμήλιου χορού πατωμάτων γυαλιού μήκος 2m 4m
| Όνομα προϊόντων: | φορητό υπαίθριο στάδιο χορού πατωμάτων γυαλιού γεγονότος |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 800kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Το υπαίθριο γεγονός αργιλίου προστατεύει το δίπλωμα οδοφραγμάτων ελέγχου πλήθους
| Προδιαγραφή: | 1000mm*1200mm*1200mm, προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Υλικό: | αργίλιο alloy6061-T6 |
| Βάρος: | 30kgs/pc |
Υπαίθρια εμπόδια ελέγχου πλήθους συναυλίας γεγονότος
| Προδιαγραφή: | 1000mm*1200mm*1200mm, προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Υλικό: | αργίλιο alloy6061-T6 |
| Βάρος: | 30kgs/pc |
Αργιλίου κινητή πλατφόρμα σκηνών συναυλίας φορητή
| Όνομα προϊόντων: | Αργιλίου σκηνών κινητή συναυλίας πλατφόρμα σκηνών σκηνών φορητή |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6/6061-T6 |
| Πιστοποιητικό: | TUV, CE, ISO |
σκηνή γαμήλιων λουλουδιών Lotus συναυλίας 290*290mm τετραγωνική
| όνομα προϊόντων: | στάδιο καπνού γαμήλιων λουλουδιών yamaha |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου |
| Χρώμα: | ασήμι, μαύρος ή προσαρμοσμένος |
ISO9001 μετριασμένο στάδιο γυαλιού πιστοποιητικών αλουμίνιο για το γάμο
| Όνομα προϊόντων: | στάδιο γυαλιού γαμήλιου γεγονότος αλουμινίου |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 800kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Για τους πεζούς εμπόδια 1m μετάλλων αργιλίου γεγονότος συναυλίας προστατευτικά
| Προδιαγραφή: | 1000mm*1200mm*1200mm, προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Υλικό: | αργίλιο alloy6061-T6 |
| Βάρος: | 30kgs/pc |
Εμπόδια σκηνών συναυλίας κραμάτων αργιλίου 6061-T6 που διπλώνουν τον έλεγχο πλήθους
| Προδιαγραφή: | 1000mm*1200mm*1200mm, προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Υλικό: | αργίλιο alloy6061-T6 |
| Βάρος: | 30kgs/pc |
Mojo που διπλώνει το εμπόδιο ασφάλειας αλουμινίου 4m για τη συναυλία
| Προδιαγραφή: | 1000mm*1200mm*1200mm, προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Υλικό: | αργίλιο alloy6061-T6 |
| Βάρος: | 30kgs/pc |


