Όλα τα Προϊόντα
-
Ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου
-
Βαρέων καθηκόντων ζευκτόν
-
Σκηνικό ελαφρύ ζευκτόν
-
σκηνικές πλατφόρμες αργιλίου
-
Βαρέων καθηκόντων παλέτες αργιλίου
-
Εμπόδια ελέγχου πλήθους συναυλίας
-
Στάδιο γυαλιού
-
Σφιγκτήρες ζευκτόντων φωτισμού
-
κινητό ικρίωμα αλουμινίου
-
Κινητό ικρίωμα χάλυβα
-
σχεδιαγράμματα εξώθησης αργιλίου
λέξεις-κλειδιά [ 1m 1m aluminum portable stage ] αγώνας 221 προϊόντα.
Ακρυλική οδηγημένη δομή ζευκτόντων σκηνικών πλαισίων χορού κοντραπλακέ γυαλιού
| όνομα προϊόντων: | Γυαλί τιμών εργοστασίων/κοντραπλακέ/ακρυλικό οδηγημένο στάδιο χορού |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Υπαίθριο ζευκτόν σκηνικών στεγών αργιλίου φορητό
| υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6/6061-T6 |
|---|---|
| όνομα προϊόντων: | Φορητό υπαίθριο ζευκτόν σκηνικών στεγών αργιλίου τιμών εργοστασίων |
| Μήκος μονάδων: | 0.5m, 1m, 2m, 3m, 4m, 5m ή |
το αργίλιο εύκολο εγκαθιστά το στάδιο γεγονότος ψυχαγωγίας
| όνομα προϊόντων: | το αργίλιο εύκολο εγκαθιστά το στάδιο γεγονότος ψυχαγωγίας |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου |
| Επιφάνεια πλατφορμών: | ακρυλικός/κοντραπλακέ/γυαλί |
Σχεδιασμός 1M Προσαρμοσμένο ύψος 13 ποδιών Φορητό δομοστοιχειωτό δοκάρι αλουμινίου βάση γείωσης δομή πλαισίου
| Ονομα: | φορητή μορφωματική δομή πλαισίων ζευκτόντων αργιλίου συνήθειας σχεδίου 1M |
|---|---|
| Υλικό: | κράμα αλουμινίου 6061-t6/6082-t6 |
| εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |
1M Design Custom Portable Modular Aluminum Truss Frame Structure
| Όνομα: | φορητή μορφωματική δομή πλαισίων ζευκτόντων αργιλίου συνήθειας σχεδίου 1M |
|---|---|
| Υλικό: | κράμα αργιλίου 6061 t6/6082-t6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, γεγονός κ.λπ. |
Μορφωματική κινητή περιουσία σκηνικών πλατφορμών αργιλίου σκηνών φορητή
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6/6061-T6 |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | Μορφωματική φορητή κινητή σκηνική πλατφόρμα αργιλίου πλατφορμών σκηνών |
| Εφαρμογή: | συναυλία, απόδοση |
Στάδιο 30x30x2mm γαμήλιων διακοσμήσεων γυαλιού αλουμινίου ψυχαγωγίας
| Όνομα προϊόντων: | στάδιο γαμήλιων διακοσμήσεων γυαλιού ψυχαγωγίας αλουμινίου |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 800kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Εύκολη συνέλευση σκηνικών πλατφορμών κοντραπλακέ αργιλίου γεγονότος ψυχαγωγίας
| Όνομα προϊόντων: | το αργίλιο εύκολο συγκεντρώνει το στάδιο γεγονότος ψυχαγωγίας |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 800kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Φρέμα σπιγκότ Τράς τμήμα 6061-Τ6 Αλουμίνιο φορητό σπιγκότ Τράς ελαφρύ ηλεκτρικό γαλβανισμένο
| Ονομασία: | Πλαίσιο Spigot Truss Section Αλουμινίου Φορητό Φωτιστικό ζευκτών Spigot |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αλουμινίου 6061-T6/6082-T6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |
400mm Αλουμινίου Φορητό Bolt Truss Πλάκα Bolt Truss Frame Εκδήλωση προς πώληση
| Ονομασία: | 400mm Αλουμινίου Φορητό Bolt Truss Πλάκα Bolt Truss Frame Event |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αλουμινίου 6061-T6/6082-T6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |


