Όλα τα Προϊόντα
-
Ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου
-
Βαρέων καθηκόντων ζευκτόν
-
Σκηνικό ελαφρύ ζευκτόν
-
σκηνικές πλατφόρμες αργιλίου
-
Βαρέων καθηκόντων παλέτες αργιλίου
-
Εμπόδια ελέγχου πλήθους συναυλίας
-
Στάδιο γυαλιού
-
Σφιγκτήρες ζευκτόντων φωτισμού
-
κινητό ικρίωμα αλουμινίου
-
Κινητό ικρίωμα χάλυβα
-
σχεδιαγράμματα εξώθησης αργιλίου
λέξεις-κλειδιά [ 1m 1m aluminum portable stage ] αγώνας 221 προϊόντα.
Οι υπαίθριες φορητές σκηνικές πλατφόρμες 1.22*2.44m αργιλίου εύκολες εγκαθιστούν
| όνομα προϊόντων: | 17 έτη κατασκευάζουν το επαγγελματικό υπαίθριο στάδιο αργιλίου πλατφορμών φτηνό φορητό πλήρως |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Μη ολίσθησης φορητή μουσικής υπαίθρια 4 X 8 συναυλίας πλατφόρμα αργιλίου σκηνών σκηνών κινούμενη
| όνομα προϊόντων: | Φορητό σκηνικό αργίλιο |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Μεγάλο βάρος φόρτωσης γύρω από το σκηνικό ακρυλικό γυαλί πλατφορμών αργιλίου
| όνομα προϊόντων: | Πιστοποιητικό TUV υψηλού βάρους φόρτωσης Ολοκληρωμένη πλατφόρμα πλατφόρμα αλουμινίου |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
φορητό στάδιο εκκλησιών 50x3mm το ξύλινο εύκολο εγκαθιστά την πλατφόρμα αργιλίου γεγονότος
| όνομα προϊόντων: | Η καλύτερη τιμή εύκολη εγκαθιστά το στάδιο γεγονότος σκηνικών πλατφορμών αργιλίου για την εκκλησία |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
24x24 400mm γραμμικό φορητό στάδιο επιτραπέζιων φωτογραφικών διαφανειών 3metres υπαίθριο
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
|---|---|
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | διευθετήσιμα πόδια, αντιοξειδωτικός, κινητός, φορητά |
1.22*1.22m,1.22*2.44m, Αλουμινίου εξωτερική φορητή σκηνή για εκδηλώσεις
| Ονομασία προϊόντος: | 1.22*1.22m Αλουμινίου εξωτερική φορητή σκηνή για εκδηλώσεις |
|---|---|
| Μέγεθος: | 1*1m,1.22*1.22m, 1*2m,1.22*2.44m, ή προσαρμοσμένο |
| Υψόμετρο: | 0.2m,00,4-0,6 μέτρα,00,6-1m,0.8-1.3m ή προσαρμοσμένα |
Σχέδιο 1m*1m μετωπών πλατφορμών σκηνών αργιλίου συναυλίας γεγονότος
| όνομα προϊόντων: | Καλύτερη τιμή Σχεδιασμός πλατφόρμας συναυλίας σκηνικού συναυλίας αλουμινίου TUV με πιστοποίηση TUV |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Φορητό κύκλων στάδιο αργιλίου σκηνικών πλατφορμών ελαφρύ μετακινούμενο για τη εμπορική έκθεση
| Όνομα προϊόντων: | Φορητό κύκλων στάδιο αργιλίου σκηνικών πλατφορμών ελαφρύ μετακινούμενο για τη εμπορική έκθεση |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου/κοντραπλακέ/γυαλί |
| μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Φορητή βαθμολόγησης σκηνών σκηνή συναυλίας γαμήλιων διακοσμήσεων υπαίθρια
| όνομα προϊόντων: | Φορητή γαμήλιων σκηνών πώληση σκηνών συναυλίας διακοσμήσεων υπαίθρια |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Κινητό σύστημα σκηνών ζευκτόντων πλατφορμών σκηνών αργιλίου συναυλίας
| όνομα προϊόντων: | Κινητή σκηνή πλατφορμών σκηνών αργιλίου συναυλίας συστημάτων σκηνών ζευκτόντων εργοστασίων άμεσα για |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |


