Όλα τα Προϊόντα
-
Ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου
-
Βαρέων καθηκόντων ζευκτόν
-
Σκηνικό ελαφρύ ζευκτόν
-
σκηνικές πλατφόρμες αργιλίου
-
Βαρέων καθηκόντων παλέτες αργιλίου
-
Εμπόδια ελέγχου πλήθους συναυλίας
-
Στάδιο γυαλιού
-
Σφιγκτήρες ζευκτόντων φωτισμού
-
κινητό ικρίωμα αλουμινίου
-
Κινητό ικρίωμα χάλυβα
-
σχεδιαγράμματα εξώθησης αργιλίου
λέξεις-κλειδιά [ 1m 1m aluminum portable stage ] αγώνας 221 προϊόντα.
TUV πιστοποιημένη αλουμινίου φορητή 4ft 8ft κινητή συναυλίας πλατφόρμα σκηνών γεγονότος πτυσσόμενη
| όνομα προϊόντων: | TUV πιστοποιημένο εργοστασίων άμεσα σχέδιο πλατφορμών μετωπών σκηνών συναυλίας γεγονότος αργιλίου υπ |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Συναυλίας υπαίθρια 18mm σκηνή πλατφορμών του γαμήλιου DJ κοντραπλακέ μορφωματική κινητή
| όνομα προϊόντων: | TUV πιστοποιημένη υπαίθρια συναυλία 18mm μορφωματική κινητή φορητή σκηνή πλατφορμών γαμήλιων σκηνών |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
στρώμα φωτισμού σκηνής και πλατφόρμα σκηνής ελαφρού αλουμινίου με ακρυλικό γυαλί - διασφάλιση της ασφάλειας φορτίου
| Ονομασία του προϊόντος: | φορητή σκηνική πλατφόρμα αργιλίου 1.22*1.22m για την επίδειξη γεγονότων |
|---|---|
| Μέγεθος: | 1*1m,1.22*1.22m, 1*2m,1.22*2.44m, ή προσαρμοσμένο |
| Υψόμετρο: | 0.2m,00,4-0,6 μέτρα,00,6-1m,0.8-1.3m ή προσαρμοσμένα |
Εύκολος εγκαταστήστε στενό διάδρομο επιδείξεων μόδας συνελεύσεων σκηνικού τον ακρυλικό γάμου γαμήλιου γυαλιού
| όνομα προϊόντων: | Το υπαίθριο γεγονός εύκολο εγκαθιστά το ακρυλικό στάδιο στενών διαδρόμων γαμήλιων επιδείξεων μόδας γ |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 500kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Η υπαίθρια σκηνή συναυλίας συγκεντρώνει τη φορητή πλατφόρμα σκηνών σκηνών 4feet*8feet
| Όνομα προϊόντων: | Η υπαίθρια σκηνή συναυλίας συγκεντρώνει τη φορητή πλατφόρμα σκηνών σκηνών 4feet*8feet |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου/κοντραπλακέ/γυαλί |
| μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Ακρυλικό αργιλίου ελεύθερο σχέδιο συναυλίας πλατφορμών σκηνών γυαλιού σκηνών φορητό
| Όνομα προϊόντων: | Ακρυλικό αργιλίου σκηνών ελεύθερο σχέδιο συναυλίας πλατφορμών σκηνών γυαλιού φορητό |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου/κοντραπλακέ/γυαλί |
| μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
750kg/Sqm κινητός φορητός κύκλος σκηνικών διακοσμήσεων γυαλιού για το γάμο
| όνομα προϊόντων: | Στάδιο συνελεύσεων |
|---|---|
| Υλικό: | Ακρυλικός |
| Υλικό πλαισίων: | Κράμα αργιλίου 6082/6061 |
Το αντιολισθητικό μετριασμένο στενός διάδρομος στάδιο γυαλιού παρουσιάζει φόρτωση πλαισίων αργιλίου
| όνομα προϊόντων: | Ο αντιολισθητικός στενός διάδρομος παρουσιάζει/το πλαίσιο σκηνικού αργιλίου γυαλιού φόρτωσης αυτοκιν |
|---|---|
| Βάρος φόρτωσης: | 500kg-800kg/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Διευθετήσιμη ζωντανή ακρυλική πλατφόρμα αλουμινίου σκηνών γυαλιού συναυλίας εσωτερική
| Υλικό: | 6061-T6/6082-T6 |
|---|---|
| 404 Not Found: | το prerformance σκηνών, συναυλία, γεγονός παρουσιάζει |
| Τρόπος σύνδεσης: | Μπουλόνι βυσμάτων |
Μετακίνητη πλατφόρμα σκηνής Συνέδριο
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6/6061-T6 |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος: | Φωτεινή σκηνή εκδήλωσης εξωτερικού συναυλισμού ξύλινες φορητές σκηνικές σκάλες |
| Εφαρμογή: | συναυλία, απόδοση |


