Όλα τα Προϊόντα
-
Ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου
-
Βαρέων καθηκόντων ζευκτόν
-
Σκηνικό ελαφρύ ζευκτόν
-
σκηνικές πλατφόρμες αργιλίου
-
Βαρέων καθηκόντων παλέτες αργιλίου
-
Εμπόδια ελέγχου πλήθους συναυλίας
-
Στάδιο γυαλιού
-
Σφιγκτήρες ζευκτόντων φωτισμού
-
κινητό ικρίωμα αλουμινίου
-
Κινητό ικρίωμα χάλυβα
-
σχεδιαγράμματα εξώθησης αργιλίου
λέξεις-κλειδιά [ 1m 1m aluminum portable stage ] αγώνας 221 προϊόντα.
Σκηνή 290*290mm γαμήλιου γεγονότος συναυλίας φορητό ζευκτόν σκηνών αργιλίου
| όνομα προϊόντων: | Σχέδιο σκηνών γαμήλιου γεγονότος συναυλίας στο αργίλιο ζευκτόντων σκηνών 290*290mm |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6061-T6 |
| 404 Not Found: | Έκθεση, συναυλία, κ.λπ. |
Φορητό στάδιο αργιλίου με την ξύλινη φορητή πλατφόρμα
| όνομα προϊόντων: | Φορητή σκηνική πλατφόρμα αργιλίου, ξύλινο φορητό στάδιο |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Υπαίθριο ακρυλικό στάδιο πατωμάτων αργιλίου φορητό ακρυλικό
| όνομα προϊόντων: | Νερού απόδειξης υπαίθριο ακρυλικό στάδιο πατωμάτων αργιλίου φορητό ακρυλικό |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
4ft X 8ft φορητός γάμος σκηνικών πλατφορμών ζευκτόντων φωτισμού κραμάτων οργάνωσης για το γεγονός
| Όνομα προϊόντων: | 4ft X 8ft φορητός σκηνικός γάμος ζευκτόντων φωτισμού σκηνικών κραμάτων |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου/κοντραπλακέ/γυαλί |
| Μέγεθος: | 2m*1m,1m*1m,1.22*2.44m,1.22*1.22m ect |
Φορητή πλατφόρμα σκηνών κραμάτων αργιλίου που διπλώνει για το υπαίθριο υπόλοιπο νερού συναυλίας
| Όνομα προϊόντων: | 4ft X 8ft φορητός σκηνικός γάμος ζευκτόντων φωτισμού σκηνικών κραμάτων |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου/κοντραπλακέ/γυαλί |
| Μέγεθος: | 2m*1m,1m*1m,1.22*2.44m,1.22*1.22m ect |
TUV πιστοποιητικών ανθεκτικό στάδιο κραμάτων γεγονότος 4 πλατφορμών ποδιών φορητό σκηνικών
| Όνομα προϊόντων: | TUV πιστοποιητικών ανθεκτικό στάδιο κραμάτων σκηνικού γεγονότος 4 ποδιών φορητό |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου/κοντραπλακέ/γυαλί |
| Μέγεθος: | 2m*1m,1m*1m,1.22*2.44m,1.22*1.22m ect |
Διευθετήσιμο διπλώνοντας φορητό στάδιο πλατφορμών σκηνικού γάμου
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6/6061-T6 |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | Διευθετήσιμο διπλώνοντας φορητό στάδιο πλατφορμών σκηνικού γάμου |
| Εφαρμογή: | συναυλία, απόδοση |
Φορητή γαμήλια σκηνή φωτισμού σκηνών κραμάτων αργιλίου συναυλίας εσωτερική και υπαίθρια
| Όνομα προϊόντων: | Γαμήλια σκηνή φωτισμού κραμάτων συναυλίας σκηνών αργιλίου φορητή εσωτερική και υπαίθρια |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου/κοντραπλακέ/γυαλί |
| μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Συναυλία γεγονότος αργιλίου επίδειξης που ανάβει το φορητό ζευκτόν σκηνών
| όνομα προϊόντων: | Το καυτό φορητό χαμηλότερο κόστος πώλησης χρησιμοποίησε το ζευκτόν φωτισμού σκηνών συναυλίας γεγονότ |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6061-T6 |
| 404 Not Found: | Έκθεση, συναυλία, κ.λπ. |
Φορητό σκηνικό ύψος ποδιών αργιλίου διευθετήσιμο για το υπαίθριο γεγονός
| Υλικό: | Κράμα αλουμινίου 6082-T6/6061-T6 |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | Φορητό γρήγορο στάδιο ποδιών αργιλίου για το υπαίθριο γεγονός |
| Εφαρμογή: | συναυλία, απόδοση |


