Όλα τα Προϊόντα
-
Ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου
-
Βαρέων καθηκόντων ζευκτόν
-
Σκηνικό ελαφρύ ζευκτόν
-
σκηνικές πλατφόρμες αργιλίου
-
Βαρέων καθηκόντων παλέτες αργιλίου
-
Εμπόδια ελέγχου πλήθους συναυλίας
-
Στάδιο γυαλιού
-
Σφιγκτήρες ζευκτόντων φωτισμού
-
κινητό ικρίωμα αλουμινίου
-
Κινητό ικρίωμα χάλυβα
-
σχεδιαγράμματα εξώθησης αργιλίου
λέξεις-κλειδιά [ 6061 t6 aluminum ladder bolt truss ] αγώνας 300 προϊόντα.
TUV η σκηνική διακόσμηση περιβάλλει το κυρτό ζευκτόν φωτισμού τριγώνων αργιλίου
| όνομα προϊόντων: | Σκηνική διακόσμηση που ανάβει το κυρτό καμμμένο κύκλοι ζευκτόν αργιλίου ζευκτόντων στεγών στην πώλησ |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6061-T6 |
| 404 Not Found: | Έκθεση, συναυλία, κ.λπ. |
Γρήγορος χτίστε σφαιρικό ζευκτόν F34 2m βυσμάτων συστημάτων σκηνικών το ελαφρύ ζευκτόντων αργιλίου
| όνομα προϊόντων: | TUV ΧΑΡΑΚΤΗΡΊΖΕΙ το καυτό βύσμα πώλησης γρήγορο χτίζει το ελαφρύ ζευκτόν βυσμάτων F34 συστημάτων σκη |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6061-T6 |
| 404 Not Found: | Έκθεση, συναυλία, κ.λπ. |
6061 Αλουμινίου Spigot Led Display Truss φωτισμός σκηνική Truss για πώληση
| Ονομασία προϊόντος: | Σφραγίδα Τάγμα Αλουμινίου 3 Way Corner Για Τάγμα Συστήματος Padding οροφή στάδιο |
|---|---|
| Μέγεθος: | 290Χ290 χλστ |
| Διάρκεια: | 0,5-4Μ. OEM Προσφέρεται |
Φορητή επίδειξη 290x290mm ζευκτόντων φωτισμού αργιλίου
| Όνομα προϊόντων: | επίδειξη θαλάμων ζευκτόντων αργιλίου |
|---|---|
| Μέγεθος: | 290X290mm |
| Μήκος: | 0.5-4M. COem προσφερθείς |
Μαύρο αλουμινίου σύνθετο μακράς διαδρομής φωτιστικό δοχείο φορητό και dj φωτιστικό δοχείο
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6/6061-T6 |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος: | Μαύρο φωτισμού φορητό ζευκτόν έκτασης ζευκτόντων μακρύ |
| Χρώμα: | Silver/OEM |
Ζευκτόν βυσμάτων αργιλίου κραμάτων αργιλίου ζευκτόντων φωτισμού κύκλων επιδείξεων μόδας 6082-T6
| υλικό: | Κράμα αργιλίου 6061-T6 |
|---|---|
| Χρήση: | Έκθεση, συναυλία, κ.λπ. |
| Μήκος: | 0.5m, 1m, 2m, 3m, 4m |
Τριγωνικά για τους πεζούς εμπόδια 600x760mm μετάλλων συναυλίας ζευκτόντων
| Προδιαγραφή: | 1000mm*1200mm*1200mm, προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Υλικό: | αργίλιο alloy6061-T6 |
| Βάρος: | 30kgs/pc |
Εμπόδια 600x1000mm ελέγχου πλήθους συναυλίας Mojo αργιλίου
| Προδιαγραφή: | 1000mm*1200mm*1200mm, προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Υλικό: | αργίλιο alloy6061-T6 |
| Βάρος: | 30kgs/pc |
Φωτιστικό κουτί με μπουλόνια αλουμινίου
| Ονομα: | Φωτιστικό κιβώτιο ζευκτών Επίπεδο ζευκτικό μπουλόνι αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | κράμα αλουμινίου 6061-t6/6082-t6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |
Δομή 5m ζευκτόντων φωτισμού αργιλίου στάσεων επιδείξεων
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6/6061-T6 |
|---|---|
| όνομα προϊόντων: | Δομή ζευκτόντων συστημάτων στάσεων επιδείξεων ζευκτόντων φωτισμού αργιλίου |
| Μήκος μονάδων: | 0.5m, 1m, 2m, 3m, 4m, 5m ή |


