Όλα τα Προϊόντα
-
Ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου
-
Βαρέων καθηκόντων ζευκτόν
-
Σκηνικό ελαφρύ ζευκτόν
-
σκηνικές πλατφόρμες αργιλίου
-
Βαρέων καθηκόντων παλέτες αργιλίου
-
Εμπόδια ελέγχου πλήθους συναυλίας
-
Στάδιο γυαλιού
-
Σφιγκτήρες ζευκτόντων φωτισμού
-
κινητό ικρίωμα αλουμινίου
-
Κινητό ικρίωμα χάλυβα
-
σχεδιαγράμματα εξώθησης αργιλίου
λέξεις-κλειδιά [ 6061 t6 aluminum ladder bolt truss ] αγώνας 300 προϊόντα.
Υπαίθριο ζευκτόν αργιλίου επίδειξης ζευκτόντων σκηνών συναυλίας κραμάτων
| Όνομα: | Φτηνό σύστημα σκηνικών ζευκτόντων αλουμινίου φωτισμού στεγών ζευκτόντων φωτισμού τετραγωνικό για την |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |
| Μήκος μονάδων: | 0,5 m, 1 m, 2m, 3m, 4m, 5m Ή κατόπιν παραγγελίας |
σύστημα ζευκτόντων φωτισμού αργιλίου 290mm τετραγωνικό για την επίδειξη γεγονότων
| Ονομασία: | σύστημα ζευκτόντων φωτισμού αργιλίου 290mm τετραγωνικό για τις πωλήσεις επίδειξης γεγονότων |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, γεγονός κ.λπ. |
| Μήκος μονάδων: | 0.5m, 1m, 2m, 3m, 4m, 5m ή προσαρμοσμένος |
290mm Triangle Spigot Φορητό Αλουμίνιο φωτιστικό τριγωνικό φωτιστικό δοχείο δοχείο για συναυλίες
| Ονομασία: | φορητό ζευκτόν φωτισμού αργιλίου βυσμάτων τριγώνων 290mm για τις συναυλίες |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, γεγονός κ.λπ. |
| Μήκος μονάδων: | 0.5m, 1m, 2m, 3m, 4m, 5m ή προσαρμοσμένος |
Προσαρμοσμένο φορητό σύστημα πύργου αλουμινίου για εκδηλώσεις
| Ονομασία: | Το προσαρμοσμένο σύστημα ζευκτόντων φωτισμού αργιλίου Poratble για τα γεγονότα παρουσιάζει |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, γεγονός κ.λπ. |
| Μήκος μονάδων: | 0.5m, 1m, 2m, 3m, 4m, 5m ή προσαρμοσμένος |
σύστημα ζευκτόντων φωτισμού αργιλίου 400x400mm για τις συναυλίες επίδειξης ζευκτόντων
| Ονομασία: | σύστημα ζευκτόντων φωτισμού αργιλίου 400x400mm για τις συναυλίες επίδειξης ζευκτόντων |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, γεγονός κ.λπ. |
| Μήκος μονάδων: | 0.5m, 1m, 2m, 3m, 4m, 5m ή προσαρμοσμένος |
αλουμινένιο δοχείο φωτισμού Σκηνική Έκθεση
| Χρώμα: | ασημί, μαύρο ή προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6/6061-T6 |
| Ονομασία του προϊόντος: | Αλουμινένιο γαμήλιο δοχείο σκηνική έκθεση βαρύ φορτίο σφουγγάρι δοχείο |
Επίπεδο ζευκτό από κράμα αλουμινίου Σκηνή γαμήλιων εκδηλώσεων Ζευκάκι Φωτιστικό κιβώτιο
| Ονομα: | Πλαίσιο Spigot Truss Section Αλουμινίου Φορητό Φωτιστικό ζευκτών Spigot |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |
| Μήκος μονάδας: | 0,5 m, 1 m, 2m, 3m, 4m, 5m Ή κατόπιν παραγγελίας |
Manufacturer Price Aluminum Portable Truss Bolt Tube Exhibition Truss
| Όνομα: | Φορητό ζευκτόν έκθεσης σωλήνων μπουλονιών ζευκτόντων αργιλίου τιμών κατασκευαστών |
|---|---|
| Υλικό: | κράμα αργιλίου 6061 t6/6082-t6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, γεγονός κ.λπ. |
Φορητό φως δομών πλαισίων ζευκτόντων αργιλίου τύπων μπουλονιών
| Όνομα: | Φορητό φως δομών ζευκτόντων πλαισίων αργιλίου ζευκτόντων αργιλίου τύπων μπουλονιών |
|---|---|
| Υλικό: | κράμα αργιλίου 6061 t6/6082-t6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, γεγονός κ.λπ. |
Γεγονός επίδειξης ζευκτόντων του DJ αργιλίου φωτισμού με το ζευκτόν σκηνικού φωτισμού
| Όνομα: | Το στάδιο αργιλίου κινητό παρουσιάζει στο στάδιο φορητή επίδειξη ζευκτόντων υπαίθρια διπλώνοντας υπο |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |
| Μήκος μονάδων: | 0,5 m, 1 m, 2m, 3m, 4m, 5m Ή κατόπιν παραγγελίας |


