Όλα τα Προϊόντα
-
Ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου
-
Βαρέων καθηκόντων ζευκτόν
-
Σκηνικό ελαφρύ ζευκτόν
-
σκηνικές πλατφόρμες αργιλίου
-
Βαρέων καθηκόντων παλέτες αργιλίου
-
Εμπόδια ελέγχου πλήθους συναυλίας
-
Στάδιο γυαλιού
-
Σφιγκτήρες ζευκτόντων φωτισμού
-
κινητό ικρίωμα αλουμινίου
-
Κινητό ικρίωμα χάλυβα
-
σχεδιαγράμματα εξώθησης αργιλίου
λέξεις-κλειδιά [ 6061 t6 aluminum ladder bolt truss ] αγώνας 300 προϊόντα.
Γεγονότος ελαφρύ σύστημα ζευκτόντων αργιλίου κραμάτων εύκολο με τον ανελκυστήρα
| Όνομα: | Μεγάλη υπαίθρια σκηνή ζευκτόντων στεγών ζευκτόντων βυσμάτων φωτισμού σκηνών συναυλίας γεγονότος κραμ |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |
| Μήκος μονάδων: | 0,5 m, 1 m, 2m, 3m, 4m, 5m Ή κατόπιν παραγγελίας |
Ο προσαρμοσμένος φωτισμός αψίδων ζευκτόντων στεγών αργιλίου παρουσιάζει γεγονός συστημάτων ζευκτόντων
| Όνομα: | Ο προσαρμοσμένος φωτισμός αψίδων στεγών αργιλίου παρουσιάζει γεγονός συστημάτων ζευκτόντων |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |
| Μήκος μονάδων: | 0,5 m, 1 m, 2m, 3m, 4m, 5m Ή κατόπιν παραγγελίας |
Υπαίθρια επίδειξη ζευκτόντων αργιλίου φωτισμού γεγονότος με το ζευκτόν στάσεων
| Όνομα: | Οι κατασκευαστές ζευκτόντων αργιλίου εύκολοι συγκεντρώνουν το σύστημα ζευκτόντων βυσμάτων φωτισμού α |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |
| Μήκος μονάδων: | 0,5 m, 1 m, 2m, 3m, 4m, 5m Ή κατόπιν παραγγελίας |
Βαρέων καθηκόντων ζευκτόν φωτισμού συνήθειας αλουμινίου 6082-T6 σκηνικών ζευκτόντων τριγώνων
| όνομα: | ζευκτόν φωτισμού αργιλίου 290mm φορητό για τις συναυλίες |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, γεγονός κ.λπ. |
| Μήκος: | 0.5m, 1m, 2m, 3m, 4m, 5m ή προσαρμοσμένος |
Διάμετρο μέταλλο άξονα Τράιστ ύψος απλό μπουλτό αλουμινίου Τράιστ φωτισμός ελαφρύ βάρος
| Ονομασία: | Διάμετρο μέταλλο άξονα Τράιστ ύψος απλό μπουλτό αλουμινίου Τράιστ φωτισμός |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αλουμινίου 6061-T6/6082-T6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |
Ηλεκτρικό γαλβανισμένο σύστημα ζευκτών φωτιστικών αλουμινίου για υπαίθρια εκδήλωση
| Ονομα: | Σύστημα ζευκτών εκδηλώσεων εξωτερικών χώρων φωτιστικού αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | κράμα αλουμινίου 6061-t6/6082-t6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |
Εκθεσιακό Φωτιστικό Αλουμινίου Σκουφάκι Τύπου Μη Σκουριασμένο
| Ονομα: | Φωτιστικό Φωτιστικό Αλουμινίου Εκθεσιακό Φωτιστικό Τραπεζάκι |
|---|---|
| Υλικό: | κράμα αλουμινίου 6061-t6/6082-t6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |
Σχεδιασμός 1M Προσαρμοσμένο ύψος 13 ποδιών Φορητό δομοστοιχειωτό δοκάρι αλουμινίου βάση γείωσης δομή πλαισίου
| Ονομα: | φορητή μορφωματική δομή πλαισίων ζευκτόντων αργιλίου συνήθειας σχεδίου 1M |
|---|---|
| Υλικό: | κράμα αλουμινίου 6061-t6/6082-t6 |
| εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |
6082 Αλουμινίου Σπιγγάτο τετραγωνικό κύκλο φωτιστικό δοχείο για βαρύ φορτίο
| Ονομασία: | Αλουμινίου Σπιγγάτο τετραγωνικό κύκλο φωτισμού Τάγμα Φρέμα Τάγμα |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αλουμινίου 6061-T6/6082-T6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |
Επίπεδο Φωτιστικό Αλουμινίου Μπουλόνι τύπου Ηλεκτρικό γαλβανισμένο
| Ονομα: | Φωτιστικό Αλουμινίου Επίπεδο Μπουλόνι Αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | κράμα αλουμινίου 6061-t6/6082-t6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |


