Όλα τα Προϊόντα
-
Ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου
-
Βαρέων καθηκόντων ζευκτόν
-
Σκηνικό ελαφρύ ζευκτόν
-
σκηνικές πλατφόρμες αργιλίου
-
Βαρέων καθηκόντων παλέτες αργιλίου
-
Εμπόδια ελέγχου πλήθους συναυλίας
-
Στάδιο γυαλιού
-
Σφιγκτήρες ζευκτόντων φωτισμού
-
κινητό ικρίωμα αλουμινίου
-
Κινητό ικρίωμα χάλυβα
-
σχεδιαγράμματα εξώθησης αργιλίου
λέξεις-κλειδιά [ 6061 t6 aluminum ladder bolt truss ] αγώνας 300 προϊόντα.
Ελαφρύ αργίλιο 6082 ζευκτόντων αργιλίου γεγονότος ζωνών του DJ απόδοσης μουσικής σφαιρικό ζευκτόν στεγών T6
| Υλικό πλαισίων: | Κράμα αργιλίου 6082-T6/6061-T6 |
|---|---|
| Μήκος: | 0.5m, 1m, 2m, 3m ή Customerized |
| Χρήση: | Συναυλία, μουσική, απόδοση, ζώνη του DJ, γεγονός |
Υπαίθριο οδηγημένο ζευκτόν επίδειξης αργιλίου επίγειας υποστήριξης
| χρώμα: | Ασήμι, μαύρος ή προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6/6061-T6 |
| Όνομα προϊόντων: | Υπαίθριο ζευκτόν για το οδηγημένο ζευκτόν επίδειξης αργιλίου επίγειας υποστήριξης |
Παγκόσμια δομή φωτισμού από αλουμίνιο με πιστοποιητικά TUV SGS και CE
| Χρώμα: | ασημί, μαύρο ή προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6/6061-T6 |
| Ονομασία προϊόντος: | Φαρμακευτική συσκευή για την προώθηση της υγείας |
Περίπτερο Φωτισμού Σκηνής Αλουμινένιο Τετράγωνο Ζωωτικό Οθόνη
| Ονομασία προϊόντος: | οθόνη ζευκτών |
|---|---|
| Μέγεθος: | 400*400mm |
| Μήκος: | 0.5-4M. COem προσφερθείς |
Κρεμαστό Φωτιστικό Θεάτρου Τρίγωνο Συστήματα Dj Truss
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6/6061-T6 |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος: | Μαύρο φωτισμού φορητό ζευκτόν έκτασης ζευκτόντων μακρύ |
| Χρώμα: | Silver/OEM |
Τετραγωνικά ελαφριά υλικά σκαλωσιάς σκηνικού φωτισμού τύπων μπουλονιών ζευκτόντων φωτισμού
| Όνομα προϊόντων: | φορητό ζευκτόν συναυλίας |
|---|---|
| υλικό: | Αργίλιο 6061-T6/6082-T6 |
| Εφαρμογή: | Συναυλία, έκθεση, απόδοση, ζώνη του DJ, μουσική |
Σύστημα 200x200mm ζευκτόντων φωτισμού αλουμινίου επίδειξης έκθεσης (7.874inch)
| Όνομα προϊόντων: | Ζευκτόν φωτισμού αργιλίου για την επίδειξη γεγονότων |
|---|---|
| υλικό: | Κράμα αλουμινίου 6061-T6/6082-T6 |
| Χρήση: | Έκθεση, συναυλία, γεγονός κ.λπ. |
Θαλάμων ελαφρύ ζευκτόν Disco τύπων βυσμάτων ζευκτόντων στάσεων μηχανοποιημένο κατασκευή ανάβοντας
| Όνομα προϊόντων: | Ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου |
|---|---|
| υλικό: | Κράμα αργιλίου 6061-T6 ή 6082-T6 |
| Χρήση: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |
Ακουστική στάση 600x1000mm ζευκτόντων σειράς γραμμών πύργων ανελκυστήρων μπουλονιών βυσμάτων
| Όνομα προϊόντων: | σύστημα στεγών ζευκτόντων φωτισμού αργιλίου |
|---|---|
| Μέγεθος: | 290X290mm |
| Μήκος: | 0.5-4M. COem προσφερθείς |
βαρύ φορτίο βρύση κουτί κύκλος στρογγυλό φωτισμό γεγονός δοχείο αλουμινίου
| Product Name: | circle lighting event truss aluminum |
|---|---|
| Size: | 290X290mm/400x400mm/400x600mm |
| Length: | 0.5-4M. OEM Offered |


