Όλα τα Προϊόντα
-
Ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου
-
Βαρέων καθηκόντων ζευκτόν
-
Σκηνικό ελαφρύ ζευκτόν
-
σκηνικές πλατφόρμες αργιλίου
-
Βαρέων καθηκόντων παλέτες αργιλίου
-
Εμπόδια ελέγχου πλήθους συναυλίας
-
Στάδιο γυαλιού
-
Σφιγκτήρες ζευκτόντων φωτισμού
-
κινητό ικρίωμα αλουμινίου
-
Κινητό ικρίωμα χάλυβα
-
σχεδιαγράμματα εξώθησης αργιλίου
λέξεις-κλειδιά [ 6061 t6 aluminum ladder bolt truss ] αγώνας 300 προϊόντα.
βαρύ φορτίο βρύση κουτί κύκλος στρογγυλό φωτισμό γεγονός δοχείο αλουμινίου
| Product Name: | circle lighting event truss aluminum |
|---|---|
| Size: | 290X290mm/400x400mm/400x600mm |
| Length: | 0.5-4M. OEM Offered |
Στάσεων του DJ επιτραπέζιου αργιλίου ελαφρύ ζευκτόν στεγών ζευκτόντων σφαιρικό
| όνομα προϊόντων: | Ελαφρύ ζευκτόν επιτραπέζιων σφαιρικό στεγών του DJ στάσεων ζευκτόντων αργιλίου |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6/6061-T6 |
| Πιστοποιητικό: | TUV, CE, ISO |
Κάθετο ζευκτόν 300x300mm 400x400mm 600x1000mm του DJ αργιλίου ζευκτόντων φωτισμού τύπων βυσμάτων
| Όνομα προϊόντων: | Σκηνικό ελαφρύ ζευκτόν γεγονότος |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6061-T6 |
| Χρήση: | Έκθεση, συναυλία, κ.λπ. |
Εξωτερικό Σύνθετο Τρίχωμα Σκηνή συναυλίας Αλουμινίου φωτισμού Τρίχωμα σύστημα οροφής
| Ονομασία προϊόντος: | σύστημα οροφής με φωτιστικό δοχείο από αλουμίνιο |
|---|---|
| Μέγεθος: | 290Χ290 χλστ |
| Διάρκεια: | 0,5-4Μ. OEM Προσφέρεται |
Συσκευές φωτισμού από κράμα τετραγωνικά δοχεία από αλουμίνιο Δείκτη δοχεία 0,5m 4 μέτρα
| Ονομασία προϊόντος: | Αλουμινένιο θήκη θήκη Εμφάνιση |
|---|---|
| Μέγεθος: | 290Χ290 χλστ |
| Διάρκεια: | 0,5-4Μ. OEM Προσφέρεται |
Κρεμώντας πύργος 250x250mm ζευκτόντων ομιλητών μπουλονιών βυσμάτων
| Όνομα προϊόντων: | ζευκτόν για την ένωση του πύργου ζευκτόντων ομιλητών ομιλητών |
|---|---|
| Μέγεθος: | 290X290mm |
| Μήκος: | 0.5-4M. COem προσφερθείς |
Εσωτερική υπαίθρια επίδειξη ζευκτόντων φωτισμού σκηνών συναυλίας αργιλίου
| Όνομα προϊόντων: | Εσωτερική υπαίθρια επίδειξη ζευκτόντων φωτισμού σκηνών συναυλίας αργιλίου |
|---|---|
| Μέγεθος: | 290X290mm/400x400mm/400x600mm |
| Μήκος: | 0.5-4M. COem προσφερθείς |
DJ smart μουσική τετράγωνο κουτί φωτισμού δοχείο στέκεται πύργοι αμερικανός
| Product Name: | Dj truss amercian |
|---|---|
| Μέγεθος: | 290×290mm/400×400mm/400×600mm |
| Length: | 0.5-4M. OEM Offered |
Διακόσμηση φορητό σκηνικό φωτισμού δοχείο Σύστημα δοχείο αλουμινίου
| Ονομασία προϊόντος: | Διακόσμηση φορητό σκηνικό φωτισμού δοχείο Σύστημα δοχείο αλουμινίου |
|---|---|
| Μέγεθος: | 290Χ290 χλστ |
| Διάρκεια: | 0,5-4Μ. OEM Προσφέρεται |
Αλουμινίου Έκθεση Φωτισμός συναυλίας Τράστ από χάλυβα Τράστ οροφής Κουρδισμένη Αψίδα
| Ονομασία προϊόντος: | σύστημα οροφής με φωτιστικό δοχείο από αλουμίνιο |
|---|---|
| Μέγεθος: | 290Χ290 χλστ |
| Διάρκεια: | 0,5-4Μ. OEM Προσφέρεται |


