Όλα τα Προϊόντα
-
Ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου
-
Βαρέων καθηκόντων ζευκτόν
-
Σκηνικό ελαφρύ ζευκτόν
-
σκηνικές πλατφόρμες αργιλίου
-
Βαρέων καθηκόντων παλέτες αργιλίου
-
Εμπόδια ελέγχου πλήθους συναυλίας
-
Στάδιο γυαλιού
-
Σφιγκτήρες ζευκτόντων φωτισμού
-
κινητό ικρίωμα αλουμινίου
-
Κινητό ικρίωμα χάλυβα
-
σχεδιαγράμματα εξώθησης αργιλίου
λέξεις-κλειδιά [ 6061 t6 aluminum ladder bolt truss ] αγώνας 300 προϊόντα.
Αργιλίου Γ ημι κύκλος ζευκτόντων στεγών καναλιών καμμμένος χάλυβας υπαίθριος
| Όνομα προϊόντων: | σύστημα στεγών ζευκτόντων φωτισμού αργιλίου |
|---|---|
| Μέγεθος: | 290x290mm |
| Μήκος: | 0.5-4M. COem προσφερθείς |
CE TUV πύργων ζευκτόντων σειράς γραμμών ομιλητών κραμάτων αργιλίου πιστοποιημένο
| Όνομα προϊόντων: | πύργος στάσεων ζευκτόντων ομιλητών σειράς γραμμών |
|---|---|
| Μέγεθος: | 290X290mm |
| Μήκος: | 0.5-4M. COem προσφερθείς |
Υπαίθριο εσωτερικό ζευκτόν σκηνικού μικρό μίνι φωτισμού γεγονότος αργιλίου
| Όνομα προϊόντων: | μίνι ζευκτόν φωτισμού αργιλίου |
|---|---|
| Μέγεθος: | 290X290mm/400x400mm/400x600mm |
| Μήκος: | 0.5-4M. COem προσφερθείς |
Tuv πιστοποιημένο αργίλιο στάσεων ζευκτόντων ομιλητών σειράς γραμμών για την πώληση
| Όνομα προϊόντων: | αργίλιο ζευκτόντων ομιλητών |
|---|---|
| Μέγεθος: | 290X290mm/400x400mm/400x600mm |
| Μήκος: | 0.5-4M. COem προσφερθείς |
Στρογγυλό κονσέρτο κουτί Αλουμίνιο φωτιστικό δοχείο μουσική συναρμολόγηση Μαύρο
| Product Name: | aluminum lighting truss black |
|---|---|
| Size: | 290X290mm/400x400mm/400x600mm |
| Length: | 0.5-4M. OEM Offered |
Ηχοφωτισμός και φωτισμός σκηνής συναυλίας
| Ονομασία του προϊόντος: | Αλουμίνιο οροφής με θήκη σκηνής |
|---|---|
| Size: | 290X290mm/400x400mm/400x600mm |
| Διάρκεια: | 0,5-4Μ. OEM Προσφέρεται |
Αλουμινίου κράμα τετραγωνικό κουτί καμπυλωτή κάλυψη εκδήλωση σύστημα οροφής δοχείο
| Ονομασία του προϊόντος: | σύστημα οροφής με θόρυβο από κράμα αλουμινίου |
|---|---|
| Size: | 290X290mm/400x400mm/400x600mm |
| Length: | 0.5-4M. OEM Offered |
290X290mm Συναυλία Curved Αλουμινίου Box Εκδήλωση σκηνή φωτισμού σύστημα τροχιάς
| Ονομασία προϊόντος: | σύστημα οροφής με φωτιστικό δοχείο από αλουμίνιο |
|---|---|
| Μέγεθος: | 290Χ290 χλστ |
| Διάρκεια: | 0,5-4Μ. OEM Προσφέρεται |
Εκδήλωση συναυλιών σε εξωτερικό χώρο
| Ονομασία προϊόντος: | Εκδήλωση συναυλιών σε εξωτερικό χώρο |
|---|---|
| Μέγεθος: | 290Χ290 χλστ |
| Διάρκεια: | 0,5-4Μ. OEM Προσφέρεται |
Φορητό φωτισμό σκηνής ημικύκλος Podium Event οροφική δομή
| Product Name: | Portable Stage Lighting Semi Circle Podium Event Roof Truss |
|---|---|
| Size: | 290X290mm |
| Length: | 0.5-4M. OEM Offered |


