Όλα τα Προϊόντα
-
Ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου
-
Βαρέων καθηκόντων ζευκτόν
-
Σκηνικό ελαφρύ ζευκτόν
-
σκηνικές πλατφόρμες αργιλίου
-
Βαρέων καθηκόντων παλέτες αργιλίου
-
Εμπόδια ελέγχου πλήθους συναυλίας
-
Στάδιο γυαλιού
-
Σφιγκτήρες ζευκτόντων φωτισμού
-
κινητό ικρίωμα αλουμινίου
-
Κινητό ικρίωμα χάλυβα
-
σχεδιαγράμματα εξώθησης αργιλίου
λέξεις-κλειδιά [ alloy aluminium lighting truss ] αγώνας 219 προϊόντα.
Στάδιο γυαλιού κραμάτων αλουμινίου 6082-T6 για το γαμήλιο γεγονός 200x200mm
| Όνομα προϊόντων: | στάδιο γυαλιού γαμήλιου γεγονότος αλουμινίου |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 800kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
στάδιο γυαλιού γαμήλιου γεγονότος αλουμινίου
| όνομα προϊόντων: | στάδιο γυαλιού γαμήλιου γεγονότος αλουμινίου |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Υλικό γυαλιού σκηνικού αλουμινίου γαμήλιων πλατφορμών ζευκτόντων βυσμάτων σκαλών
| Όνομα προϊόντων: | στάδιο γυαλιού γαμήλιου γεγονότος αλουμινίου |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 800kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Βαρέων καθηκόντων σκηνικός κινητός φορητός ζευκτόντων αλουμινίου φωτισμού γεγονότος του DJ
| Υλικό: | Κράμα αλουμινίου 6082-T6/6061-T6 |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | Βαρέων καθηκόντων ζευκτόν αλουμινίου/φορητό γεγονός του DJ που ανάβει το κινητό στάδιο |
| Εφαρμογή: | η συναυλία, απόδοση, γάμος, παρουσιάζει, μουσική |
ISO9001 μετριασμένο στάδιο γυαλιού πιστοποιητικών αλουμίνιο για το γάμο
| Όνομα προϊόντων: | στάδιο γυαλιού γαμήλιου γεγονότος αλουμινίου |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 800kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Υπαίθριο οδόφραγμα εμποδίων πυλών ελέγχου πλήθους γεγονότος συναυλίας αλουμινίου
| Προδιαγραφή: | 1000mm*1200mm*1200mm, προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6061-T6 |
| Βάρος: | 30kgs/pc |
Αργιλίου κινητή πλατφόρμα σκηνών συναυλίας φορητή
| Όνομα προϊόντων: | Αργιλίου σκηνών κινητή συναυλίας πλατφόρμα σκηνών σκηνών φορητή |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6/6061-T6 |
| Πιστοποιητικό: | TUV, CE, ISO |
Πλατφόρμα σκηνών από αντιστροφή από αλουμίνιο για εξοπλισμό συναυλιών
| όνομα προϊόντων: | φτηνή σκηνή κοντραπλακέ αργιλίου αντιολισθητική του εξοπλισμού συναυλίας |
|---|---|
| Μορφή: | τετράγωνο |
| Χρώμα: | black/RED |
Φορητή σκηνή συναυλίας πλατφορμών σκηνών αλουμινίου γεγονότος σκηνών πλατφορμών φωτισμού αργιλίου συνήθειας που διπλώνει τη σκηνή
| όνομα προϊόντων: | Φορητή σκηνή συναυλίας πλατφορμών σκηνών αλουμινίου γεγονότος σκηνών πλατφορμών φωτισμού αργιλίου συ |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Υπαίθριο σύστημα ζευκτόντων στεγών σκηνικών πλατφορμών αργιλίου φωτισμού συνήθειας
| όνομα προϊόντων: | 17 εργοστασίων συνήθειας αργιλίου φωτισμού πλατφορμών σκηνικών στεγών ζευκτόντων υπαίθριων σκηνικών |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |


