Όλα τα Προϊόντα
-
Ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου
-
Βαρέων καθηκόντων ζευκτόν
-
Σκηνικό ελαφρύ ζευκτόν
-
σκηνικές πλατφόρμες αργιλίου
-
Βαρέων καθηκόντων παλέτες αργιλίου
-
Εμπόδια ελέγχου πλήθους συναυλίας
-
Στάδιο γυαλιού
-
Σφιγκτήρες ζευκτόντων φωτισμού
-
κινητό ικρίωμα αλουμινίου
-
Κινητό ικρίωμα χάλυβα
-
σχεδιαγράμματα εξώθησης αργιλίου
λέξεις-κλειδιά [ alloy aluminium lighting truss ] αγώνας 219 προϊόντα.
αργιλίου ελαφριά σκηνή του DJ γεγονότος συναυλίας συνελεύσεων υπαίθρια
| όνομα προϊόντων: | αργιλίου ελαφριά σκηνή του DJ γεγονότος συναυλίας συνελεύσεων υπαίθρια |
|---|---|
| Υλικό: | κοντραπλακέ/ακρυλικός/galss/αργίλιο |
| Μέγεθος: | 1.22*1.22m |
Εμπόδια ελέγχου πλήθους συναυλίας κραμάτων αλουμινίου 6082-T6 Mojo πτυσσόμενα
| Προδιαγραφή: | 1000mm*1200mm*1200mm, προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Υλικό: | αργίλιο alloy6061-T6 |
| Βάρος: | 30kgs/pc |
Υπαίθριο οδόφραγμα γεγονότος συναυλίας με το υλικό κραμάτων αργιλίου 6061-T6
| Προδιαγραφή: | 1000mm*1200mm*1200mm, προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Υλικό: | αργίλιο alloy6061-T6 |
| Βάρος: | 30kgs/pc |
Mojo που διπλώνει το εμπόδιο ασφάλειας αλουμινίου 4m για τη συναυλία
| Προδιαγραφή: | 1000mm*1200mm*1200mm, προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Υλικό: | αργίλιο alloy6061-T6 |
| Βάρος: | 30kgs/pc |
Σύστημα φωτισμού δομοστοιχείων από αλουμίνιο κράμα 6061 δομοστοιχείο φωτισμού σκηνής
| Ονομασία: | Δοκιμαστικό σύστημα ανύψωσης τροχού 6061 |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αλουμινίου 6061-T6/6082-T6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |
Εύκολος συγκεντρώστε το φορητό αργίλιο πλατφορμών που διπλώνει το ακρυλικό γαμήλιο στάδιο κραμάτων
| όνομα προϊόντων: | Φορητό στάδιο |
|---|---|
| Χρώμα: | Υαλώδης |
| Μήκος μονάδων: | 1.0*1.0m |
ο γάμος διακοσμήσεων κραμάτων 4ft παρουσιάζει κινητές σκηνικές πλατφόρμες για την πώληση
| Όνομα προϊόντων: | Ο γάμος παρουσιάζει στα κινητά στάδια για το στάδιο 1.22*1.22m επίδειξης αργιλίου σχεδίου πώλησης Pl |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου/κοντραπλακέ/γυαλί |
| Μέγεθος: | 2m*1m,1m*1m,1.22*2.44m,1.22*1.22m ect |
Φορητό διευθετήσιμο κινητό μικρό ζευκτόν αλουμινίου γεγονότος σκηνικών πλατφορμών απόδοσης
| όνομα προϊόντων: | Υψηλής επίδοσης αλουμινίου διευθετήσιμο κινητό στάδιο γεγονότος ζευκτόντων φορητό |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Εύκολος εγκαταστήστε το χορεύοντας ζευκτόν θαλάμων φωτισμού σκηνικών πλατφορμών αργιλίου εξεδρών
| όνομα προϊόντων: | εύκολη σκηνική εξέδρα αλουμινίου ζευκτόντων θαλάμων φωτισμού μεταφορών χορεύοντας |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
κινητή αργιλίου σκηνικών πλατφορμών ελαφριά εξέδρα ζευκτόντων αργιλίου γαμήλιων επιδείξεων μόδας κινητή
| όνομα προϊόντων: | TUV πιστοποιημένο υπαίθριο γαμήλιων επιδείξεων μόδας κινητό αργιλίου στάδιο εξεδρών ζευκτόντων ελαφρ |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |


