Όλα τα Προϊόντα
-
Ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου
-
Βαρέων καθηκόντων ζευκτόν
-
Σκηνικό ελαφρύ ζευκτόν
-
σκηνικές πλατφόρμες αργιλίου
-
Βαρέων καθηκόντων παλέτες αργιλίου
-
Εμπόδια ελέγχου πλήθους συναυλίας
-
Στάδιο γυαλιού
-
Σφιγκτήρες ζευκτόντων φωτισμού
-
κινητό ικρίωμα αλουμινίου
-
Κινητό ικρίωμα χάλυβα
-
σχεδιαγράμματα εξώθησης αργιλίου
λέξεις-κλειδιά [ alloy aluminium lighting truss ] αγώνας 219 προϊόντα.
TUV συστημάτων ζευκτόντων στεγών αργιλίου μορφωματική υπαίθρια σκηνική πλατφόρμα συνήθειας
| όνομα προϊόντων: | TUV πιστοποιημένη πλατφόρμα συστημάτων ζευκτόντων σκηνικών στεγών πλατφορμών φωτισμού αργιλίου συνήθ |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Κινητό σύστημα σκηνών ζευκτόντων πλατφορμών σκηνών αργιλίου συναυλίας
| όνομα προϊόντων: | Κινητή σκηνή πλατφορμών σκηνών αργιλίου συναυλίας συστημάτων σκηνών ζευκτόντων εργοστασίων άμεσα για |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Το κράμα αργιλίου υπαίθριο παρουσιάζει πλατφόρμα κυλώντας σκηνών συναυλίας γεγονότος
| όνομα προϊόντων: | 17 εργοστασίων αργιλίου κραμάτων σκηνών έτη σκηνών συναυλίας υπαίθριων παρουσιάζουν πλατφόρμα σκηνών |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
σκηνικές πλατφόρμες αργιλίου 1.5m διευθετήσιμες αυξημένες φορητές
| όνομα προϊόντων: | Εργοστασίων άμεσα φορητή σκηνική πλατφόρμα αργιλίου Guangzhou καυτή πωλώντας διευθετήσιμη |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
10m αλουμινίου Cantilever διπλού ύψους πύργος ικριωμάτων
| Όνομα παραγωγής: | Η καυτή πώληση εύκολη δεν εγκαθιστά ποτέ 10m σκουριάς τον ελαφρύ πύργο ικριωμάτων αργιλίου υλικών σκ |
|---|---|
| Υλικό: | Αργίλιο |
| Κύριος σωλήνας: | 50x3mm |
Ελαφριά ανακυκλώσιμη υψηλή αντικατάσταση παλετών αργιλίου χωρητικότητας φορτίων
| Υλικό: | Αργίλιο |
|---|---|
| Χρώμα: | Ασήμι |
| εφαρμογή: | Παράδοση αγαθών |
Μεγάλα εταιρικά φω'τα σκηνικού εισελκόμενα ακρυλικά μετριασμένα γυαλιού γεγονότος γύρω από το στάδιο
| όνομα προϊόντων: | Υπαίθριος εσωτερικός μεγάλος εισελκόμενος ακρυλικός γεγονότος glassLights το στρογγυλό στάδιο |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 500kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Όλο το κινητό σύστημα υλικών σκαλωσιάς πλατφορμών σκαλών σκαλοπατιών ικριωμάτων χάλυβα αργιλίου
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτος, 3years |
|---|---|
| Υπηρεσία μεταπώλησης: | Σε απευθείας σύνδεση τεχνική υποστήριξη, εγκατάσταση Onsite, επιθεώρηση Onsite, ελεύθερα ανταλλακτικ |
| Ικανότητα λύσης προγράμματος: | γραφικό σχέδιο, τρισδιάστατο πρότυπο σχέδιο, διαγώνια σταθεροποίηση κατηγοριών |
Οδόφραγμα συναυλίας εμποδίων ελέγχου πλήθους μετάλλων αργιλίου γεγονότος
| Προδιαγραφή: | 1000mm*1200mm*1200mm, προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Υλικό: | αργίλιο alloy6061-T6 |
| Βάρος: | 30kgs/pc |
Οδόφραγμα εμποδίων ελέγχου πλήθους συναυλίας αργιλίου μετάλλων
| Προδιαγραφή: | 1000mm*1200mm*1200mm, προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Υλικό: | αργίλιο alloy6061-T6 |
| Βάρος: | 30kgs/pc |


