Όλα τα Προϊόντα
-
Ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου
-
Βαρέων καθηκόντων ζευκτόν
-
Σκηνικό ελαφρύ ζευκτόν
-
σκηνικές πλατφόρμες αργιλίου
-
Βαρέων καθηκόντων παλέτες αργιλίου
-
Εμπόδια ελέγχου πλήθους συναυλίας
-
Στάδιο γυαλιού
-
Σφιγκτήρες ζευκτόντων φωτισμού
-
κινητό ικρίωμα αλουμινίου
-
Κινητό ικρίωμα χάλυβα
-
σχεδιαγράμματα εξώθησης αργιλίου
λέξεις-κλειδιά [ alloy aluminium lighting truss ] αγώνας 219 προϊόντα.
Υψηλός - υπαίθρια σκηνική πλατφόρμα συστημάτων ζευκτόντων σκηνικών στεγών πλατφορμών φωτισμού αργιλίου ποιοτικής συνήθειας
| όνομα προϊόντων: | Υψηλός - υπαίθρια σκηνική πλατφόρμα συστημάτων ζευκτόντων σκηνικών στεγών πλατφορμών φωτισμού αργιλί |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Υπαίθρια σκηνική πλατφόρμα συστημάτων ζευκτόντων σκηνικών στεγών πλατφορμών φωτισμού αργιλίου συνήθειας
| όνομα προϊόντων: | Υπαίθρια σκηνική πλατφόρμα συστημάτων ζευκτόντων σκηνικών στεγών πλατφορμών φωτισμού αργιλίου συνήθε |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
TUV πιστοποιημένη αλουμινίου φορητή 4ft 8ft κινητή συναυλίας πλατφόρμα σκηνών γεγονότος πτυσσόμενη
| όνομα προϊόντων: | TUV πιστοποιημένο εργοστασίων άμεσα σχέδιο πλατφορμών μετωπών σκηνών συναυλίας γεγονότος αργιλίου υπ |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Το ασφάλιστρο γεγονότος προσάρμοσε την ελαφριά παλέτα αλουμινίου
| Όνομα προϊόντων: | Ανακυκλωμένη αργιλίου παλέτα κραμάτων παλετών βαρέων καθηκόντων |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου |
| Μέγεθος: | 1.2*1.2m |
Ο κινητός πύργος υλικών σκαλωσιάς αλουμινίου πλαισίων Χ εύκολος εγκαθιστά την κινητή περιουσία 6m 7m 8m 10m 12m
| όνομα προϊόντων: | Χτίζοντας ικρίωμα πλαισίων αλουμινίου υλικών σκαλωσιάς κινητό |
|---|---|
| Υλικό: | Χάλυβας/αργίλιο |
| Μέγεθος: | 1470*1830, 1350*1830, ύψος που προσαρμόζεται |
Ένας πλαισίων οικοδόμησης οριζόντιος σωλήνας 1000kg ικριωμάτων αλουμινίου κινητός
| Τύπος: | Πλαίσιο Χ |
|---|---|
| Όνομα παραγωγής: | Υψηλός - ποιότητα και φτηνός υλικά σκαλωσιάς οικοδόμησης πλαισίων |
| Υλικό: | Χάλυβας/αργίλιο |
Οικοδόμηση του ελαφριού φορητού πύργου Ringlock υλικών σκαλωσιάς αλουμινίου στρώματος λειτουργώντας πλατφορμών
| Τύπος: | Σειρά υλικών σκαλωσιάς |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτος, 1 έτη |
| Υπηρεσία μεταπώλησης: | Σε απευθείας σύνδεση τεχνική υποστήριξη, εγκατάσταση Onsite, κατάρτιση Onsite, επιθεώρηση Onsite |
COem στενών διαδρόμων κρύο Galvanization Scaffoldtower αλουμινίου κινητό
| Όνομα παραγωγής: | Καλοί διαφορετικοί τύποι στενών διαδρόμων cOem φήμης ικριωμάτων για το φωτισμό |
|---|---|
| Υλικό: | Χάλυβας/αργίλιο |
| Κύριος σωλήνας: | 48x3mm |
Ευρο- προσαρμοσμένη πρότυπα παλέτα κραμάτων αργιλίου γεγονότος μεγέθους για την αποθήκη εμπορευμάτων
| Όνομα προϊόντων: | Ανθεκτική παλέτα εξώθησης αλουμινίου βιομηχανική |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου |
| Μέγεθος: | 1.2*1.2m |
Προσαρμοσμένος κινητός διαγώνιος σωλήνας πύργων πρόσβασης αλουμινίου ικριωμάτων χάλυβα
| Υλικό: | Αργίλιο |
|---|---|
| Κύριος σωλήνας: | 50x3mm |
| Μέρος: | οριζόντιος σωλήνας, διαγώνιος σωλήνας, βάση χάλυβα |


