Όλα τα Προϊόντα
-
Ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου
-
Βαρέων καθηκόντων ζευκτόν
-
Σκηνικό ελαφρύ ζευκτόν
-
σκηνικές πλατφόρμες αργιλίου
-
Βαρέων καθηκόντων παλέτες αργιλίου
-
Εμπόδια ελέγχου πλήθους συναυλίας
-
Στάδιο γυαλιού
-
Σφιγκτήρες ζευκτόντων φωτισμού
-
κινητό ικρίωμα αλουμινίου
-
Κινητό ικρίωμα χάλυβα
-
σχεδιαγράμματα εξώθησης αργιλίου
λέξεις-κλειδιά [ aluminum square tube truss ] αγώνας 489 προϊόντα.
Για τους πεζούς εμπόδια 1m μετάλλων αργιλίου γεγονότος συναυλίας προστατευτικά
| Προδιαγραφή: | 1000mm*1200mm*1200mm, προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Υλικό: | αργίλιο alloy6061-T6 |
| Βάρος: | 30kgs/pc |
Εμπόδιο εκτάσιμο 30kgs/pc ελέγχου πλήθους συναυλίας αργιλίου
| Προδιαγραφή: | 1000mm*1200mm*1200mm, προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Υλικό: | αργίλιο alloy6061-T6 |
| Βάρος: | 30kgs/pc |
Οδόφραγμα ελέγχου πλήθους Mojo αργιλίου για την κατασκευή στάσεων θαλάμων
| Προδιαγραφή: | 1000mm*1200mm*1200mm, προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Υλικό: | αργίλιο alloy6061-T6 |
| Βάρος: | 30kgs/pc |
Εμπόδια 1m 2m 4m ελέγχου πλήθους συναυλίας ζευκτόντων σκαλών αργιλίου
| Προδιαγραφή: | 1000mm*1200mm*1200mm, προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Υλικό: | αργίλιο alloy6061-T6 |
| Βάρος: | 30kgs/pc |
Οδόφραγμα ελαφριά 200*200mm ελέγχου πλήθους συναυλίας αργιλίου
| Προδιαγραφή: | 1000mm*1200mm*1200mm, προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Υλικό: | αργίλιο alloy6061-T6 |
| Βάρος: | 30kgs/pc |
Υπαίθριο οδόφραγμα γεγονότος συναυλίας με το υλικό κραμάτων αργιλίου 6061-T6
| Προδιαγραφή: | 1000mm*1200mm*1200mm, προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Υλικό: | αργίλιο alloy6061-T6 |
| Βάρος: | 30kgs/pc |
Οδόφραγμα εμποδίων ελέγχου πλήθους συναυλίας αργιλίου μετάλλων
| Προδιαγραφή: | 1000mm*1200mm*1200mm, προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Υλικό: | αργίλιο alloy6061-T6 |
| Βάρος: | 30kgs/pc |
Σύστημα ζευκτών αλουμινίου εξωτερικού χώρου Συναυλίας Ασημί Χρώμα
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6/6061-T6 |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος: | Υπαίθρια σκηνή συναυλίας συστημάτων ζευκτόντων αργιλίου |
| Χρώμα: | Silver/OEM |
Σκηνικό ελαφρύ ζευκτόν 0.5m 1m 1.5m 2m 4m 6m κραμάτων αργιλίου 6061-T6
| Όνομα προϊόντων: | Ζευκτόν φωτισμού γεγονότος |
|---|---|
| υλικό: | Κράμα αργιλίου 6061-T6 |
| Χρήση: | Έκθεση, συναυλία, κ.λπ. |
Εμπόδια σκηνών συναυλίας κραμάτων αργιλίου 6061-T6 που διπλώνουν τον έλεγχο πλήθους
| Προδιαγραφή: | 1000mm*1200mm*1200mm, προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Υλικό: | αργίλιο alloy6061-T6 |
| Βάρος: | 30kgs/pc |


