Όλα τα Προϊόντα
-
Ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου
-
Βαρέων καθηκόντων ζευκτόν
-
Σκηνικό ελαφρύ ζευκτόν
-
σκηνικές πλατφόρμες αργιλίου
-
Βαρέων καθηκόντων παλέτες αργιλίου
-
Εμπόδια ελέγχου πλήθους συναυλίας
-
Στάδιο γυαλιού
-
Σφιγκτήρες ζευκτόντων φωτισμού
-
κινητό ικρίωμα αλουμινίου
-
Κινητό ικρίωμα χάλυβα
-
σχεδιαγράμματα εξώθησης αργιλίου
λέξεις-κλειδιά [ aluminum square tube truss ] αγώνας 489 προϊόντα.
Υλικό γυαλιού σκηνικού αλουμινίου γαμήλιων πλατφορμών ζευκτόντων βυσμάτων σκαλών
| Όνομα προϊόντων: | στάδιο γυαλιού γαμήλιου γεγονότος αλουμινίου |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 800kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Αργιλίου κινητή πλατφόρμα σκηνών συναυλίας φορητή
| Όνομα προϊόντων: | Αργιλίου σκηνών κινητή συναυλίας πλατφόρμα σκηνών σκηνών φορητή |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6/6061-T6 |
| Πιστοποιητικό: | TUV, CE, ISO |
Κρεμαστό Φωτιστικό Θεάτρου Τρίγωνο Συστήματα Dj Truss
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6/6061-T6 |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος: | Μαύρο φωτισμού φορητό ζευκτόν έκτασης ζευκτόντων μακρύ |
| Χρώμα: | Silver/OEM |
Ηλεκτρικό γαλβανισμένο σύστημα ζευκτόντων συναυλίας τύπων βυσμάτων ζευκτόντων φωτισμού γεγονότος
| Όνομα προϊόντων: | Ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου |
|---|---|
| υλικό: | Κράμα αλουμινίου 6061-T6/6082-T6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |
Ασημένιο ζευκτόν 1m αργιλίου σκηνικών ελαφρύ ζευκτόντων ζωνών του DJ ελαφρύ μήκος 2m 3m
| Υλικό πλαισίου: | Κράμα αργιλίου 6082-T6/6061-T6 |
|---|---|
| Διάρκεια: | 0.5m, 1m, 2m, 3m ή Customerized |
| Χρήση: | Συναυλία, μουσική, απόδοση, ζώνη του DJ, γεγονός |
Ανωδικοποιημένο βαρύ πλαίσιο από κράμα αλουμινίου με συμπλέκτες εξαρτημάτων και πλάκες βάσης
| Surface Treatment: | Powder Coated/Anodized |
|---|---|
| Height: | 0.5m,3m,2m,1m,4m |
| Material: | Aluminum Alloy |
Ανωδικοποιημένο βαρύ πλαίσιο από κράμα αλουμινίου με σφραγίδες και πλακέτες βάσης
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Επικαλυμμένο σε σκόνη/Ανοδιωμένο |
|---|---|
| Υψόμετρο: | 0.5m,3m,2m,1m,4m |
| Υλικό: | Άλλες χημικές ενώσεις |
Αργιλίου 6061-T6 σκηνών ελαφρύ ζευκτόν φωτισμού συναυλίας ζευκτόντων ελαφρύ
| Όνομα προϊόντων: | Ζευκτόν φωτισμού γεγονότος |
|---|---|
| Υλικό: | Αργίλιο 6061-T6/6082-T6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, κ.λπ. |
Ζευκτόν βυσμάτων αργιλίου κραμάτων αργιλίου ζευκτόντων φωτισμού κύκλων επιδείξεων μόδας 6082-T6
| υλικό: | Κράμα αργιλίου 6061-T6 |
|---|---|
| Χρήση: | Έκθεση, συναυλία, κ.λπ. |
| Μήκος: | 0.5m, 1m, 2m, 3m, 4m |
Κάθετο ζευκτόν 300x300mm 400x400mm 600x1000mm του DJ αργιλίου ζευκτόντων φωτισμού τύπων βυσμάτων
| Όνομα προϊόντων: | Σκηνικό ελαφρύ ζευκτόν γεγονότος |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6061-T6 |
| Χρήση: | Έκθεση, συναυλία, κ.λπ. |


