Όλα τα Προϊόντα
-
Ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου
-
Βαρέων καθηκόντων ζευκτόν
-
Σκηνικό ελαφρύ ζευκτόν
-
σκηνικές πλατφόρμες αργιλίου
-
Βαρέων καθηκόντων παλέτες αργιλίου
-
Εμπόδια ελέγχου πλήθους συναυλίας
-
Στάδιο γυαλιού
-
Σφιγκτήρες ζευκτόντων φωτισμού
-
κινητό ικρίωμα αλουμινίου
-
Κινητό ικρίωμα χάλυβα
-
σχεδιαγράμματα εξώθησης αργιλίου
λέξεις-κλειδιά [ aluminum square tube truss ] αγώνας 489 προϊόντα.
Δίπλωμα Πόσιμη κατασκευή κήπων ασφάλειας αργιλίου εμποδίων ελέγχου πλήθους συναυλίας
| όνομα προϊόντων: | Δίπλωμα του πόσιμου εμποδίου κατασκευής κήπων ασφάλειας αργιλίου |
|---|---|
| Υλικό: | αργίλιο και χάλυβας |
| Επιφάνεια: | Επένδυση φλογών, ηλεκτρικός γαλβανισμός |
Σκηνικό οδόφραγμα αργιλίου με το δίπλωμα ευρεσιτεχνίας
| Όνομα προϊόντων: | Σκηνικό οδόφραγμα αργιλίου με το δίπλωμα ευρεσιτεχνίας |
|---|---|
| Υλικό: | αργίλιο και χάλυβας |
| Επιφάνεια: | Επένδυση φλογών, ηλεκτρικός γαλβανισμός |
Βαρέων καθηκόντων σκηνικός κινητός φορητός ζευκτόντων αλουμινίου φωτισμού γεγονότος του DJ
| Υλικό: | Κράμα αλουμινίου 6082-T6/6061-T6 |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | Βαρέων καθηκόντων ζευκτόν αλουμινίου/φορητό γεγονός του DJ που ανάβει το κινητό στάδιο |
| Εφαρμογή: | η συναυλία, απόδοση, γάμος, παρουσιάζει, μουσική |
Το ακρυλικό στάδιο γυαλιού πινάκων ανάβει το ζευκτόν κραμάτων στρώματος για το γεγονός
| Υλικό: | ακρυλικός πίνακας 15mm/18mm |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | Ακρυλικό στάδιο γεγονότος σκηνικών πλατφορμών αργιλίου |
| Εφαρμογή: | Ο γάμος, κόμμα, πισίνα, συναυλία, απόδοση, παρουσιάζει, κ.λπ. |
Σκηνικό ζευκτόν 1.22*1.22m αργιλίου επίδειξης πλατφόρμα
| Όνομα προϊόντων: | Στάδιο 1.22*1.22m επίδειξης αργιλίου σχεδίου σκηνικών ζευκτόντων αργιλίου Plateform |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου/κοντραπλακέ/γυαλί |
| μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
ζευκτόν 18mm γεγονότος σκηνικών πλατφορμών αργιλίου 1.22*1.22m επίδειξη σχεδίου κοντραπλακέ
| Όνομα προϊόντων: | Αργίλιο 1.22*1.22m σκηνικό ζευκτόν 18mm γεγονότος Plateform επίδειξη σχεδίου κοντραπλακέ |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου/κοντραπλακέ/γυαλί |
| μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Αργιλίου μετακινούμενη σκηνική πλατφόρμα συστημάτων σκηνικών ζευκτόντων κραμάτων σχηματισμένη αψίδα
| Όνομα προϊόντων: | Μετακινούμενο σκηνικών πλατφορμών αργιλίου σύστημα σκηνικών ζευκτόντων κραμάτων σχηματισμένο αψίδα |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου/κοντραπλακέ/γυαλί |
| μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Σφιγκτήρες σωλήνων σωλήνων φωτισμού ζευκτόντων αργιλίου με tuv το πιστοποιητικό
| όνομα προϊόντων: | Σφιγκτήρας ζευκτόντων αργιλίου για την πώληση |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6061-T6 |
| Χρώμα: | ασήμι, μαύρος ή προσαρμοσμένος |
Βαρέων καθηκόντων διπλός συζευκτήρας ζευκτόντων σφιγκτηρών στροφέων εξαρτημάτων ζευκτόντων αργιλίου
| όνομα προϊόντων: | Σφιγκτήρας ζευκτόντων αργιλίου για την πώληση |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6061-T6 |
| Χρώμα: | ασήμι, μαύρος ή προσαρμοσμένος |
Χονδρικό μαύρο φως που κρεμά το γρήγορο σφιγκτήρα σκηνικών ζευκτόντων αργιλίου σωλήνων εγκαταστάσεων γεώτρησης
| όνομα προϊόντων: | Σφιγκτήρας ζευκτόντων αργιλίου για την πώληση |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6061-T6 |
| Χρώμα: | ασήμι, μαύρος ή προσαρμοσμένος |


