Όλα τα Προϊόντα
-
Ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου
-
Βαρέων καθηκόντων ζευκτόν
-
Σκηνικό ελαφρύ ζευκτόν
-
σκηνικές πλατφόρμες αργιλίου
-
Βαρέων καθηκόντων παλέτες αργιλίου
-
Εμπόδια ελέγχου πλήθους συναυλίας
-
Στάδιο γυαλιού
-
Σφιγκτήρες ζευκτόντων φωτισμού
-
κινητό ικρίωμα αλουμινίου
-
Κινητό ικρίωμα χάλυβα
-
σχεδιαγράμματα εξώθησης αργιλίου
λέξεις-κλειδιά [ aluminum square tube truss ] αγώνας 489 προϊόντα.
Εμπόδια 1m 2m 4m ελέγχου πλήθους συναυλίας ζευκτόντων σκαλών αργιλίου
| Προδιαγραφή: | 1000mm*1200mm*1200mm, προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Υλικό: | αργίλιο alloy6061-T6 |
| Βάρος: | 30kgs/pc |
Οδόφραγμα ελαφριά 200*200mm ελέγχου πλήθους συναυλίας αργιλίου
| Προδιαγραφή: | 1000mm*1200mm*1200mm, προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Υλικό: | αργίλιο alloy6061-T6 |
| Βάρος: | 30kgs/pc |
Υπαίθριο οδόφραγμα γεγονότος συναυλίας με το υλικό κραμάτων αργιλίου 6061-T6
| Προδιαγραφή: | 1000mm*1200mm*1200mm, προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Υλικό: | αργίλιο alloy6061-T6 |
| Βάρος: | 30kgs/pc |
Οδόφραγμα συναυλίας εμποδίων ελέγχου πλήθους μετάλλων αργιλίου γεγονότος
| Προδιαγραφή: | 1000mm*1200mm*1200mm, προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Υλικό: | αργίλιο alloy6061-T6 |
| Βάρος: | 30kgs/pc |
Οδόφραγμα εμποδίων ελέγχου πλήθους συναυλίας αργιλίου μετάλλων
| Προδιαγραφή: | 1000mm*1200mm*1200mm, προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Υλικό: | αργίλιο alloy6061-T6 |
| Βάρος: | 30kgs/pc |
Θαλάμων ελαφρύ ζευκτόν Disco τύπων βυσμάτων ζευκτόντων στάσεων μηχανοποιημένο κατασκευή ανάβοντας
| Όνομα προϊόντων: | Ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου |
|---|---|
| υλικό: | Κράμα αργιλίου 6061-T6 ή 6082-T6 |
| Χρήση: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |
Τριγωνικά για τους πεζούς εμπόδια 600x760mm μετάλλων συναυλίας ζευκτόντων
| Προδιαγραφή: | 1000mm*1200mm*1200mm, προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Υλικό: | αργίλιο alloy6061-T6 |
| Βάρος: | 30kgs/pc |
Ρυθμίσιμες πλατφόρμες σκηνής πλατφόρμες σκηνής αλουμινίου
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6/6061-T6 |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος: | Φωτεινή σκηνή εξωτερικού |
| Εφαρμογή: | συναυλία, απόδοση |
Προσωρινά εμπόδια ελέγχου πλήθους αργιλίου που διπλώνουν το οδόφραγμα συσκευασίας στη συναυλία
| όνομα προϊόντων: | Προσωρινό οδόφραγμα που διπλώνει το εμπόδιο συσκευασίας |
|---|---|
| Υλικό: | αργίλιο και χάλυβας |
| Επιφάνεια: | Επένδυση φλογών, ηλεκτρικός γαλβανισμός |
Οδικό οδόφραγμα υπαίθριων σταθμών αυτοκινήτων εμποδίων ασφάλειας αργιλίου αστυνομίας κατασκευής
| όνομα προϊόντων: | Οδικό οδόφραγμα υπαίθριων σταθμών αυτοκινήτων τύπων εμποδίων αστυνομίας κατασκευής |
|---|---|
| Υλικό: | αργίλιο και χάλυβας |
| Επιφάνεια: | Επένδυση φλογών, ηλεκτρικός γαλβανισμός |


