Όλα τα Προϊόντα
-
Ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου
-
Βαρέων καθηκόντων ζευκτόν
-
Σκηνικό ελαφρύ ζευκτόν
-
σκηνικές πλατφόρμες αργιλίου
-
Βαρέων καθηκόντων παλέτες αργιλίου
-
Εμπόδια ελέγχου πλήθους συναυλίας
-
Στάδιο γυαλιού
-
Σφιγκτήρες ζευκτόντων φωτισμού
-
κινητό ικρίωμα αλουμινίου
-
Κινητό ικρίωμα χάλυβα
-
σχεδιαγράμματα εξώθησης αργιλίου
λέξεις-κλειδιά [ bolt dj lighting truss systems ] αγώνας 58 προϊόντα.
Γεγονός επίδειξης ζευκτόντων του DJ αργιλίου φωτισμού με το ζευκτόν σκηνικού φωτισμού
| Όνομα: | Το στάδιο αργιλίου κινητό παρουσιάζει στο στάδιο φορητή επίδειξη ζευκτόντων υπαίθρια διπλώνοντας υπο |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |
| Μήκος μονάδων: | 0,5 m, 1 m, 2m, 3m, 4m, 5m Ή κατόπιν παραγγελίας |
16 βαθμοί σκληρότητας 400x400mm ζευκτόν φωτισμού σκηνών θαλάμων του DJ συστημάτων ζευκτόντων συναυλίας
| όνομα προϊόντων: | σκηνικό σκηνικό 2 θαλάμων του DJ συστημάτων επίδειξης ζευκτόν βυσμάτων ζευκτόντων x4 |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6061-T6 |
| 404 Not Found: | Έκθεση, συναυλία, γάμος, κ.λπ. |
Βύσμα 520*760mm γεγονότος δομών θαλάμων του DJ σκηνικών ελαφρύ ζευκτόντων πλαισίων αργιλίου
| όνομα προϊόντων: | Κορυφαία ποιότητα 520*760mm δομή ζευκτόντων σκηνικών πλαισίων αργιλίου ζευκτόντων/ζευκτόν του DJ βυσ |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6061-T6 |
| 404 Not Found: | Έκθεση, συναυλία, κ.λπ. |
Κάθετο ζευκτόν 300x300mm 400x400mm 600x1000mm του DJ αργιλίου ζευκτόντων φωτισμού τύπων βυσμάτων
| Όνομα προϊόντων: | Σκηνικό ελαφρύ ζευκτόν γεγονότος |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6061-T6 |
| Χρήση: | Έκθεση, συναυλία, κ.λπ. |
Σύστημα οροφής ζευκτών Φωτισμού Σκηνής Καμπυλωμένου Κουβούκλιο Συναυλίας
| Ονομασία προϊόντος: | Συναυλία Αλουμινίου Καμπυλωτό Κουβούκλιο Ελαφρύ Μουσικό Τρουκ |
|---|---|
| Μέγεθος: | 290Χ290 χλστ |
| Μήκος: | 0,5-4Μ. OEM Προσφέρεται |
Ηχοφωτισμός και φωτισμός σκηνής συναυλίας
| Ονομασία του προϊόντος: | Αλουμίνιο οροφής με θήκη σκηνής |
|---|---|
| Size: | 290X290mm/400x400mm/400x600mm |
| Διάρκεια: | 0,5-4Μ. OEM Προσφέρεται |
Φορητή επίδειξη 290x290mm ζευκτόντων φωτισμού αργιλίου
| Όνομα προϊόντων: | επίδειξη θαλάμων ζευκτόντων αργιλίου |
|---|---|
| Μέγεθος: | 290X290mm |
| Μήκος: | 0.5-4M. COem προσφερθείς |
Τετραγωνικό ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου cOem για την ένωση των ομιλητών
| Όνομα προϊόντων: | ζευκτόν για την ένωση του πύργου ζευκτόντων ομιλητών ομιλητών |
|---|---|
| Μέγεθος: | 290X290mm |
| Μήκος: | 0.5-4M. COem προσφερθείς |
Γεγονότος ελαφρύ σύστημα ζευκτόντων αργιλίου κραμάτων εύκολο με τον ανελκυστήρα
| Όνομα: | Μεγάλη υπαίθρια σκηνή ζευκτόντων στεγών ζευκτόντων βυσμάτων φωτισμού σκηνών συναυλίας γεγονότος κραμ |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |
| Μήκος μονάδων: | 0,5 m, 1 m, 2m, 3m, 4m, 5m Ή κατόπιν παραγγελίας |
Modular Aluminum Stage Truss System for Events and Concerts
| Τύπος σύνδεσης: | Σύνδεση ΚΑΡΦΙΤΣΩΝ |
|---|---|
| Σχήμα: | Ορθογώνιο, τετράγωνο, τρίγωνο, στρογγυλό ή προσαρμοσμένο |
| Σχέδιο πλαισίων: | Αρθρωτός |


