Όλα τα Προϊόντα
-
Ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου
-
Βαρέων καθηκόντων ζευκτόν
-
Σκηνικό ελαφρύ ζευκτόν
-
σκηνικές πλατφόρμες αργιλίου
-
Βαρέων καθηκόντων παλέτες αργιλίου
-
Εμπόδια ελέγχου πλήθους συναυλίας
-
Στάδιο γυαλιού
-
Σφιγκτήρες ζευκτόντων φωτισμού
-
κινητό ικρίωμα αλουμινίου
-
Κινητό ικρίωμα χάλυβα
-
σχεδιαγράμματα εξώθησης αργιλίου
λέξεις-κλειδιά [ bolt dj lighting truss systems ] αγώνας 58 προϊόντα.
εξοπλισμός γεγονότος συστημάτων ζευκτόντων φωτισμού του DJ πλαισίων ζευκτόντων φωτισμού αλουμινίου 450*450mm
| όνομα προϊόντων: | 1m με την οργάνωση δομών ζευκτόντων σκηνικών πλαισίων αργιλίου 2m |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6/6061-T6 |
| 404 Not Found: | Έκθεση, συναυλία, γεγονός κ.λπ. |
Ελεύθερο σχέδιο συστημάτων ζευκτόντων φωτισμού του DJ συναυλίας γεγονότος πλαισίων αργιλίου
| Όνομα: | Προσαρμοσμένο υπαίθριο οδηγημένο πλαίσιο σκηνικών ζευκτόντων βυσμάτων μπουλονιών γεγονότος φωτισμού |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |
| Μήκος μονάδων: | 0,5 m, 1 m, 2m, 3m, 4m, 5m Ή κατόπιν παραγγελίας |
Σχεδιασμός ημικυκλικής οροφής με συστήματα φωτισμού DJ Circle Truss Outdoor
| Ονομα: | Σχεδιασμός κυκλικό ζευκτό με σκελετό τριγωνικού κύκλου εξωτερικού χώρου |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αλουμινίου 6061-T6/6082-T6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |
Κινητό φορητό στάδιο ζευκτόντων για το σύστημα ζευκτόντων θαλάμων του DJ
| όνομα: | Κινητό φορητό στάδιο ζευκτόντων για το σύστημα ζευκτόντων θαλάμων του DJ |
|---|---|
| Υλικό: | κράμα αργιλίου 6061 t6/6082-t6 |
| ΕΦΑΡΜΟΓΗ: | Έκθεση, συναυλία, γεγονός κ.λπ. |
290X290mm Συναυλία Curved Αλουμινίου Box Εκδήλωση σκηνή φωτισμού σύστημα τροχιάς
| Ονομασία προϊόντος: | σύστημα οροφής με φωτιστικό δοχείο από αλουμίνιο |
|---|---|
| Μέγεθος: | 290Χ290 χλστ |
| Διάρκεια: | 0,5-4Μ. OEM Προσφέρεται |
Aluminum Alloy Concert Stage Lighting Truss System
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6 |
|---|---|
| Μονάδα μήκους: | 0.5m, 1m, 2m, 3m, 4m, 5m ή προσαρμοσμένος |
| Σχήμα τμήματος δομής: | Τετράγωνο ή Στρογγυλό |
Μαύρο αλουμινίου σύνθετο μακράς διαδρομής φωτιστικό δοχείο φορητό και dj φωτιστικό δοχείο
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6/6061-T6 |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος: | Μαύρο φωτισμού φορητό ζευκτόν έκτασης ζευκτόντων μακρύ |
| Χρώμα: | Silver/OEM |
F34 συστήματα ζευκτόντων στεγών σκηνικού αλουμινίου του DJ πύργων ανελκυστήρων μπουλονιών βυσμάτων σκηνικών ελαφριά ζευκτόντων σφαιρικά
| όνομα προϊόντων: | SHIZHAN το μεγάλο σχέδιο εμπορικών σημάτων προσάρμοσε το κυρτό σύστημα ζευκτόντων φωτισμού αργιλίου |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6061-T6 |
| 404 Not Found: | Έκθεση, συναυλία, κ.λπ. |
Αλουμίνιο βαρύ φορτίο για γάμο φωτισμού
| Χρώμα: | ασημί, μαύρο ή προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6/6061-T6 |
| Ονομασία προϊόντος: | Αλουμινένιο σκελετό για γαμήλιο dj φωτισμό σκελετό σκηνής |
σκηνικό ελαφρύ πλαίσιο ζευκτόντων αργιλίου μήκους 4m/ελαφρύ ζευκτόν TUV στάσεων του DJ επικυρωμένο
| όνομα προϊόντων: | δομή ζευκτόντων πλαισίων/σύστημα ζευκτόντων του DJ βυσμάτων φωτισμού γεγονότος |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6061-T6 |
| 404 Not Found: | Έκθεση, συναυλία, γάμος, κ.λπ. |


