Όλα τα Προϊόντα
-
Ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου
-
Βαρέων καθηκόντων ζευκτόν
-
Σκηνικό ελαφρύ ζευκτόν
-
σκηνικές πλατφόρμες αργιλίου
-
Βαρέων καθηκόντων παλέτες αργιλίου
-
Εμπόδια ελέγχου πλήθους συναυλίας
-
Στάδιο γυαλιού
-
Σφιγκτήρες ζευκτόντων φωτισμού
-
κινητό ικρίωμα αλουμινίου
-
Κινητό ικρίωμα χάλυβα
-
σχεδιαγράμματα εξώθησης αργιλίου
λέξεις-κλειδιά [ bolt dj lighting truss systems ] αγώνας 58 προϊόντα.
Φορητό φωτισμό σκηνής ημικύκλος Podium Event οροφική δομή
| Product Name: | Portable Stage Lighting Semi Circle Podium Event Roof Truss |
|---|---|
| Size: | 290X290mm |
| Length: | 0.5-4M. OEM Offered |
Modular Aluminum Alloy Stage Truss for Outdoor Events
| Τύπος σύνδεσης: | Σύνδεση ΚΑΡΦΙΤΣΩΝ |
|---|---|
| Φορτίο χωρητικότητας: | 1000 κιλά |
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου |
Modular Aluminum Square Roof Truss for Concert Stages 500kg Capacity
| Τύπος σύνδεσης: | Σύνδεση ΚΑΡΦΙΤΣΩΝ |
|---|---|
| Σχήμα: | τετράγωνο, τρίγωνο, κύκλος ή προσαρμοσμένος |
| Σχέδιο πλαισίων: | Αρθρωτός |
Aluminum Alloy Exhibition Truss Wall System for Events
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου |
|---|---|
| Μονάδα μήκους: | 0.5m, 1m, 2m, 3m, 4m, 5m ή προσαρμοσμένος |
| Σχήμα τμήματος δομής: | Τετράγωνο ή Στρογγυλό |
Modular Aluminum Stage Truss for Events 500kg Capacity
| Τύπος σύνδεσης: | Σύνδεση ΚΑΡΦΙΤΣΩΝ |
|---|---|
| Φορτίο χωρητικότητας: | 500 κιλά |
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου |
Αλουμινένιο Φωτιστικό Πλέγμα Ισχυρή Τεχνική Υποστήριξη Περιβαλλοντικά φιλικό
| Ονομασία προϊόντος: | Αλουμινένιο Φωτιστικό Πλέγμα Ισχυρή Τεχνική Υποστήριξη Περιβαλλοντικά φιλικό |
|---|---|
| Μέγεθος: | 290/300/400/600 |
| Διάρκεια: | 0,5-4Μ. OEM Προσφέρεται |
Διακόσμηση φορητό σκηνικό φωτισμού δοχείο Σύστημα δοχείο αλουμινίου
| Ονομασία προϊόντος: | Διακόσμηση φορητό σκηνικό φωτισμού δοχείο Σύστημα δοχείο αλουμινίου |
|---|---|
| Μέγεθος: | 290Χ290 χλστ |
| Διάρκεια: | 0,5-4Μ. OEM Προσφέρεται |
6061 Αλουμινίου Spigot Led Display Truss φωτισμός σκηνική Truss για πώληση
| Ονομασία προϊόντος: | Σφραγίδα Τάγμα Αλουμινίου 3 Way Corner Για Τάγμα Συστήματος Padding οροφή στάδιο |
|---|---|
| Μέγεθος: | 290Χ290 χλστ |
| Διάρκεια: | 0,5-4Μ. OEM Προσφέρεται |
Αργιλίου Γ ημι κύκλος ζευκτόντων στεγών καναλιών καμμμένος χάλυβας υπαίθριος
| Όνομα προϊόντων: | σύστημα στεγών ζευκτόντων φωτισμού αργιλίου |
|---|---|
| Μέγεθος: | 290x290mm |
| Μήκος: | 0.5-4M. COem προσφερθείς |
Υπαίθρια επίδειξη ζευκτόντων αργιλίου φωτισμού γεγονότος με το ζευκτόν στάσεων
| Όνομα: | Οι κατασκευαστές ζευκτόντων αργιλίου εύκολοι συγκεντρώνουν το σύστημα ζευκτόντων βυσμάτων φωτισμού α |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |
| Μήκος μονάδων: | 0,5 m, 1 m, 2m, 3m, 4m, 5m Ή κατόπιν παραγγελίας |


