Όλα τα Προϊόντα
-
Ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου
-
Βαρέων καθηκόντων ζευκτόν
-
Σκηνικό ελαφρύ ζευκτόν
-
σκηνικές πλατφόρμες αργιλίου
-
Βαρέων καθηκόντων παλέτες αργιλίου
-
Εμπόδια ελέγχου πλήθους συναυλίας
-
Στάδιο γυαλιού
-
Σφιγκτήρες ζευκτόντων φωτισμού
-
κινητό ικρίωμα αλουμινίου
-
Κινητό ικρίωμα χάλυβα
-
σχεδιαγράμματα εξώθησης αργιλίου
λέξεις-κλειδιά [ bolt dj lighting truss systems ] αγώνας 58 προϊόντα.
Υπαίθριο ζευκτόν αργιλίου επίδειξης ζευκτόντων σκηνών συναυλίας κραμάτων
| Όνομα: | Φτηνό σύστημα σκηνικών ζευκτόντων αλουμινίου φωτισμού στεγών ζευκτόντων φωτισμού τετραγωνικό για την |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |
| Μήκος μονάδων: | 0,5 m, 1 m, 2m, 3m, 4m, 5m Ή κατόπιν παραγγελίας |
Τετράγωνο Τρίχωμα Τρίχωμα Τριχωτό Μεταφορτωμένο Μεταφορτωτό Απλό Τρίχωμα Τριχωτό dj 6061-T6
| Ονομασία: | Τετράγωνο Τρίχωμα Τρίχωμα Κουμπωμένο Φορητό Κινητό Απλό Τρίχωμα Κουμπωμένο |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αλουμινίου 6061-T6/6082-T6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |
Αλουμινένιο Στάδιο Τρακς, Spigot Τρακς, και Bolt Τρακς Ενισχύοντας δομική λαμπρότητα
| Color: | Silver,black or customized |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6/6061-T6 |
| Product name: | Aluminum dj lighting box truss advertising bolt truss |
Αύξηση της δομικής λαμπρότητας με αλουμινένιο σκηνικό δοχείο, δοχείο σπιγκότ και δοχείο μπουλτών
| Χρώμα: | ασημί, μαύρο ή προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6/6061-T6 |
| Ονομασία προϊόντος: | Διαφημιστικό μπουλόνι ζευκτών dj κουτί φωτισμού αλουμινίου |
Αλουμινίου κράμα τετραγωνικό κουτί καμπυλωτή κάλυψη εκδήλωση σύστημα οροφής δοχείο
| Ονομασία του προϊόντος: | σύστημα οροφής με θόρυβο από κράμα αλουμινίου |
|---|---|
| Size: | 290X290mm/400x400mm/400x600mm |
| Length: | 0.5-4M. OEM Offered |
Εύκολη συναρμολόγηση Spigot Aluminum Truss Outdoor Trade Show Booth
| χρώμα: | Ασήμι, μαύρος ή προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6/6061-T6 |
| Ονομασία προϊόντος: | Διαφημιστικό μπουλόνι ζευκτών dj κουτί φωτισμού αλουμινίου |
Δείκτες τροχιάς σχήμα τροχιάς Αλουμινίου τροχιάς Booth Display Led Display Truss
| Χρώμα: | ασημί, μαύρο ή προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6/6061-T6 |
| Ονομασία προϊόντος: | Διαφημιστικό μπουλόνι ζευκτών dj κουτί φωτισμού αλουμινίου |
Ηχητικό σύστημα 30x2mm πύργων ζευκτόντων ομιλητών σειράς γραμμών στάσεων
| Όνομα προϊόντων: | Ηχητικό σύστημα σειράς γραμμών στάσεων πύργων ζευκτόντων ομιλητών σειράς γραμμών |
|---|---|
| Μέγεθος: | 290X290mm |
| Μήκος: | 0.5-4M. COem προσφερθείς |


