Όλα τα Προϊόντα
-
Ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου
-
Βαρέων καθηκόντων ζευκτόν
-
Σκηνικό ελαφρύ ζευκτόν
-
σκηνικές πλατφόρμες αργιλίου
-
Βαρέων καθηκόντων παλέτες αργιλίου
-
Εμπόδια ελέγχου πλήθους συναυλίας
-
Στάδιο γυαλιού
-
Σφιγκτήρες ζευκτόντων φωτισμού
-
κινητό ικρίωμα αλουμινίου
-
Κινητό ικρίωμα χάλυβα
-
σχεδιαγράμματα εξώθησης αργιλίου
λέξεις-κλειδιά [ custom heavy duty truss ] αγώνας 387 προϊόντα.
Συναυλίας βαρέων καθηκόντων ζευκτόν σκαλών αργιλίου δομών έκτασης ζευκτόντων μακρύ
| όνομα προϊόντων: | Φωτισμός αψίδων αργιλίου γύρω από το ζευκτόν φωτισμού κύκλων ζευκτόντων |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου |
| Μήκος μονάδων: | 2m |
Βαρέων καθηκόντων ζευκτόν σφαιρών οδηγήσεων δομή σκηνικών ζευκτόντων αλουμινίου ικανότητας φόρτωσης 85 τόνου
| όνομα προϊόντων: | Δομή σφαιρών των μακριών οδηγήσεων έκτασης δομή ζευκτόντων χάλυβα ικανότητας φόρτωσης 85 τόνου |
|---|---|
| Υλικό: | Q235 χάλυβας |
| Μήκος μονάδων: | 2m |
For Sale Aluminum Sturdy Heavy Duty Square Bolt Truss Display
| Όνομα: | Για την εύρωστη βαρέων καθηκόντων τετραγωνική επίδειξη ζευκτόντων μπουλονιών αργιλίου πώλησης |
|---|---|
| Υλικό: | κράμα αργιλίου 6061 t6/6082-t6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, γεγονός κ.λπ. |
Υπαίθριο εύρωστο βαρέων καθηκόντων γεγονός επίδειξης ζευκτόντων μπουλονιών αργιλίου τετραγωνικό
| Όνομα: | Υπαίθριο εύρωστο βαρέων καθηκόντων γεγονός επίδειξης ζευκτόντων μπουλονιών αργιλίου τετραγωνικό |
|---|---|
| Υλικό: | κράμα αργιλίου 6061 t6/6082-t6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, γεγονός κ.λπ. |
Βαρέων καθηκόντων διπλός συζευκτήρας ζευκτόντων σφιγκτηρών στροφέων εξαρτημάτων ζευκτόντων αργιλίου
| όνομα προϊόντων: | Σφιγκτήρας ζευκτόντων αργιλίου για την πώληση |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6061-T6 |
| Χρώμα: | ασήμι, μαύρος ή προσαρμοσμένος |
Φρούτα Λαχανικά 5052 Αλουμινίου Σύνθετο Παλέτα Προσαρμοσμένο βαρύ φορτίο παλέτας
| Πρωτοϋλικά: | Κράμα αργιλίου 5052 |
|---|---|
| Στατικό βάρος: | 30,0-5,0 τ |
| αλουμινένιες παλέτεςΒάρος: | εξαρτάται από το μοντέλο |
6082-T6 Αλουμινίου Heavy Duty Square Bolt Truss Event Κατασκευαστής Επαγγελματίας
| Ονομασία: | Αλουμίνιο βαρύ τετραγωνικό μπουλόνι τροχιά Event κατασκευαστής επαγγελματίας |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αλουμινίου 6061-T6/6082-T6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |
αλουμινένιο δοχείο φωτισμού Σκηνική Έκθεση
| Χρώμα: | ασημί, μαύρο ή προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6/6061-T6 |
| Ονομασία του προϊόντος: | Αλουμινένιο γαμήλιο δοχείο σκηνική έκθεση βαρύ φορτίο σφουγγάρι δοχείο |
Βαρέων καθηκόντων ζευκτόν φωτισμού συνήθειας αλουμινίου 6082-T6 σκηνικών ζευκτόντων τριγώνων
| όνομα: | ζευκτόν φωτισμού αργιλίου 290mm φορητό για τις συναυλίες |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, γεγονός κ.λπ. |
| Μήκος: | 0.5m, 1m, 2m, 3m, 4m, 5m ή προσαρμοσμένος |
Επικίνδυνες δομές: Σκληρές, αξιόπιστες και ευπροσάρμοστες για κατασκευές εκδηλώσεων
| Ονομασία: | Σχέδιο ζευκτόντων φωτισμού συναυλίας αργιλίου κατασκευαστών |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, γεγονός κ.λπ. |
| Μήκος μονάδων: | 0.5m, 1m, 2m, 3m, 4m, 5m ή προσαρμοσμένος |


