Όλα τα Προϊόντα
-
Ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου
-
Βαρέων καθηκόντων ζευκτόν
-
Σκηνικό ελαφρύ ζευκτόν
-
σκηνικές πλατφόρμες αργιλίου
-
Βαρέων καθηκόντων παλέτες αργιλίου
-
Εμπόδια ελέγχου πλήθους συναυλίας
-
Στάδιο γυαλιού
-
Σφιγκτήρες ζευκτόντων φωτισμού
-
κινητό ικρίωμα αλουμινίου
-
Κινητό ικρίωμα χάλυβα
-
σχεδιαγράμματα εξώθησης αργιλίου
λέξεις-κλειδιά [ custom heavy duty truss ] αγώνας 387 προϊόντα.
Κράμα αργιλίου 5052/6061 παλέτες περιγράμματος για Forklift το καροτσάκι
| Πρώτη ύλη: | κράμα αργιλίου 5052/6061 |
|---|---|
| Στατικό βάρος: | 2.0-5.0 τ |
| Βάρος: | Εξαρτηθείτε από κάθε πρότυπο |
Μεταφορά φορτίου κυψελωτών παλετών καλλιτεχνών αργιλίου
| Πρώτη ύλη: | κράμα αργιλίου 5052/6061 |
|---|---|
| Στατικό βάρος: | 2.0-5.0 τ |
| Βάρος: | Εξαρτηθείτε από κάθε πρότυπο |
Ευρο- προσαρμοσμένη πρότυπα παλέτα σχεδιαγράμματος αργιλίου μεγέθους για την αποθήκευση
| Όνομα προϊόντων: | Παλέτα αργιλίου για κρύας αποθήκευσης την ανθεκτική παλέτα εξώθησης αλουμινίου βιομηχανική |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου |
| Μέγεθος: | 1.2*1.2m |
Ευρο- προσαρμοσμένη πρότυπα παλέτα κραμάτων αργιλίου γεγονότος μεγέθους για την αποθήκη εμπορευμάτων
| Όνομα προϊόντων: | Ανθεκτική παλέτα εξώθησης αλουμινίου βιομηχανική |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου |
| Μέγεθος: | 1.2*1.2m |
Σύστημα φωτισμού δομοστοιχείων από αλουμίνιο κράμα 6061 δομοστοιχείο φωτισμού σκηνής
| Ονομασία: | Δοκιμαστικό σύστημα ανύψωσης τροχού 6061 |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αλουμινίου 6061-T6/6082-T6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |
Αλουμινένιο Φωτιστικό Πλέγμα Ισχυρή Τεχνική Υποστήριξη Περιβαλλοντικά φιλικό
| Ονομασία προϊόντος: | Αλουμινένιο Φωτιστικό Πλέγμα Ισχυρή Τεχνική Υποστήριξη Περιβαλλοντικά φιλικό |
|---|---|
| Μέγεθος: | 290/300/400/600 |
| Διάρκεια: | 0,5-4Μ. OEM Προσφέρεται |
Διακόσμηση φορητό σκηνικό φωτισμού δοχείο Σύστημα δοχείο αλουμινίου
| Ονομασία προϊόντος: | Διακόσμηση φορητό σκηνικό φωτισμού δοχείο Σύστημα δοχείο αλουμινίου |
|---|---|
| Μέγεθος: | 290Χ290 χλστ |
| Διάρκεια: | 0,5-4Μ. OEM Προσφέρεται |
Υπαίθρια εμπόδια ελέγχου πλήθους συναυλίας γεγονότος
| Προδιαγραφή: | 1000mm*1200mm*1200mm, προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Υλικό: | αργίλιο alloy6061-T6 |
| Βάρος: | 30kgs/pc |
Αργιλίου κινητή πλατφόρμα σκηνών συναυλίας φορητή
| Όνομα προϊόντων: | Αργιλίου σκηνών κινητή συναυλίας πλατφόρμα σκηνών σκηνών φορητή |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6/6061-T6 |
| Πιστοποιητικό: | TUV, CE, ISO |
σκηνή γαμήλιων λουλουδιών Lotus συναυλίας 290*290mm τετραγωνική
| όνομα προϊόντων: | στάδιο καπνού γαμήλιων λουλουδιών yamaha |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου |
| Χρώμα: | ασήμι, μαύρος ή προσαρμοσμένος |


