Όλα τα Προϊόντα
-
Ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου
-
Βαρέων καθηκόντων ζευκτόν
-
Σκηνικό ελαφρύ ζευκτόν
-
σκηνικές πλατφόρμες αργιλίου
-
Βαρέων καθηκόντων παλέτες αργιλίου
-
Εμπόδια ελέγχου πλήθους συναυλίας
-
Στάδιο γυαλιού
-
Σφιγκτήρες ζευκτόντων φωτισμού
-
κινητό ικρίωμα αλουμινίου
-
Κινητό ικρίωμα χάλυβα
-
σχεδιαγράμματα εξώθησης αργιλίου
λέξεις-κλειδιά [ custom heavy duty truss ] αγώνας 387 προϊόντα.
Εμπόδια 1m 2m 4m ελέγχου πλήθους συναυλίας ζευκτόντων σκαλών αργιλίου
| Προδιαγραφή: | 1000mm*1200mm*1200mm, προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Υλικό: | αργίλιο alloy6061-T6 |
| Βάρος: | 30kgs/pc |
Μεγάλο γεγονότος συναυλίας απόδοσης σφαιρικό ζευκτόντων συστημάτων ζευκτόν φωτισμού στόχου μετα
| όνομα προϊόντων: | Φωτισμός αψίδων αργιλίου γύρω από το ζευκτόν φωτισμού κύκλων ζευκτόντων |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου |
| Μήκος μονάδων: | 2m |
750kgs/sqm βαρέων καθηκόντων φορητή προσωρινή 4x4 σκηνική πλατφόρμα αργιλίου
| όνομα προϊόντων: | Σκηνική πλατφόρμα αργιλίου εργοστασίων άμεσα χονδρική βαρέων καθηκόντων 4x4 φορητή για την πώληση |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Το ασφάλιστρο γεγονότος προσάρμοσε την ελαφριά παλέτα αλουμινίου
| Όνομα προϊόντων: | Ανακυκλωμένη αργιλίου παλέτα κραμάτων παλετών βαρέων καθηκόντων |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου |
| Μέγεθος: | 1.2*1.2m |
Υλικό γυαλιού σκηνικού αλουμινίου γαμήλιων πλατφορμών ζευκτόντων βυσμάτων σκαλών
| Όνομα προϊόντων: | στάδιο γυαλιού γαμήλιου γεγονότος αλουμινίου |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 800kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Χονδρικό μαύρο φως που κρεμά το γρήγορο σφιγκτήρα σκηνικών ζευκτόντων αργιλίου σωλήνων εγκαταστάσεων γεώτρησης
| όνομα προϊόντων: | Σφιγκτήρας ζευκτόντων αργιλίου για την πώληση |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6061-T6 |
| Χρώμα: | ασήμι, μαύρος ή προσαρμοσμένος |
Σφιγκτήρας ζευκτόντων αργιλίου για την πώληση
| όνομα προϊόντων: | Σφιγκτήρας ζευκτόντων αργιλίου για την πώληση |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6061-T6 |
| Χρώμα: | ασήμι, μαύρος ή προσαρμοσμένος |
Σφιγκτήρες σωλήνων σωλήνων φωτισμού ζευκτόντων αργιλίου με tuv το πιστοποιητικό
| όνομα προϊόντων: | Σφιγκτήρας ζευκτόντων αργιλίου για την πώληση |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6061-T6 |
| Χρώμα: | ασήμι, μαύρος ή προσαρμοσμένος |
Αντικαταστήστε υψηλό ελαφρύ ανακυκλώσιμο παλετών αργιλίου χωρητικότητας φορτίων
| Όνομα: | ελαφρύς ανακυκλώσιμος αντικαθιστά την υψηλή παλέτα αργιλίου χωρητικότητας φορτίων |
|---|---|
| Χρώματα: | Ασήμι ή προσαρμοσμένος |
| Τιμή: | 80-200 USD/PC depend on different model |
Ιατρικό υλικό κραμάτων αργιλίου παλετών αποθηκών εμπορευμάτων βιομηχανίας τροφίμων
| Πρώτη ύλη: | κράμα αργιλίου 5050/6063/6061/6082 |
|---|---|
| Στατικό βάρος: | 2.0-5.0 τ |
| Βάρος: | Εξαρτηθείτε από κάθε πρότυπο |


