Όλα τα Προϊόντα
-
Ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου
-
Βαρέων καθηκόντων ζευκτόν
-
Σκηνικό ελαφρύ ζευκτόν
-
σκηνικές πλατφόρμες αργιλίου
-
Βαρέων καθηκόντων παλέτες αργιλίου
-
Εμπόδια ελέγχου πλήθους συναυλίας
-
Στάδιο γυαλιού
-
Σφιγκτήρες ζευκτόντων φωτισμού
-
κινητό ικρίωμα αλουμινίου
-
Κινητό ικρίωμα χάλυβα
-
σχεδιαγράμματα εξώθησης αργιλίου
λέξεις-κλειδιά [ dj aluminum stage truss ] αγώνας 135 προϊόντα.
Φορητή πλατφόρμα σκηνών κραμάτων αργιλίου που διπλώνει για το υπαίθριο υπόλοιπο νερού συναυλίας
| Όνομα προϊόντων: | 4ft X 8ft φορητός σκηνικός γάμος ζευκτόντων φωτισμού σκηνικών κραμάτων |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου/κοντραπλακέ/γυαλί |
| Μέγεθος: | 2m*1m,1m*1m,1.22*2.44m,1.22*1.22m ect |
Βαρέων καθηκόντων σκηνικός κινητός φορητός ζευκτόντων αλουμινίου φωτισμού γεγονότος του DJ
| Υλικό: | Κράμα αλουμινίου 6082-T6/6061-T6 |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | Βαρέων καθηκόντων ζευκτόν αλουμινίου/φορητό γεγονός του DJ που ανάβει το κινητό στάδιο |
| Εφαρμογή: | η συναυλία, απόδοση, γάμος, παρουσιάζει, μουσική |
Σφαιρικό ζευκτόν φωτισμού του DJ αργιλίου ανθεκτικό
| Χρώμα: | Ασήμι, μαύρος ή προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αλουμινίου 6082-T6/6061-T6 |
| Όνομα προϊόντων: | Ανθεκτικό σφαιρικό ζευκτόν φωτισμού του DJ αργιλίου τιμών εργοστασίων για την πώληση |
Γάντζος ζευκτόντων σφιγκτηρών φωτισμού του DJ κραμάτων αργιλίου επεξεργασίας ανόδων
| όνομα προϊόντων: | Γάντζος ζευκτόντων σφιγκτηρών σκηνικού φωτισμού σφιγκτηρών φωτισμού του DJ κραμάτων αργιλίου |
|---|---|
| Υλικό: | Αργίλιο 6061 |
| Τυποποιημένος ή μεταβλητός: | Πρότυπα |
CE TUV πύργων ζευκτόντων σειράς γραμμών ομιλητών κραμάτων αργιλίου πιστοποιημένο
| Όνομα προϊόντων: | πύργος στάσεων ζευκτόντων ομιλητών σειράς γραμμών |
|---|---|
| Μέγεθος: | 290X290mm |
| Μήκος: | 0.5-4M. COem προσφερθείς |
Φορητή επίδειξη 290x290mm ζευκτόντων φωτισμού αργιλίου
| Όνομα προϊόντων: | επίδειξη θαλάμων ζευκτόντων αργιλίου |
|---|---|
| Μέγεθος: | 290X290mm |
| Μήκος: | 0.5-4M. COem προσφερθείς |
Κρεμώντας πύργος 250x250mm ζευκτόντων ομιλητών μπουλονιών βυσμάτων
| Όνομα προϊόντων: | ζευκτόν για την ένωση του πύργου ζευκτόντων ομιλητών ομιλητών |
|---|---|
| Μέγεθος: | 290X290mm |
| Μήκος: | 0.5-4M. COem προσφερθείς |
4x4 εύκολος εγκαταστήστε το κινητό στάδιο χορού γεγονότος του DJ
| όνομα προϊόντων: | 4x4 εύκολος εγκαταστήστε το κινητό στάδιο χορού γεγονότος του DJ |
|---|---|
| Χρώμα: | Κόκκινο/ο Μαύρος |
| Μορφή: | τετράγωνο |
Εύκολος συγκεντρώστε το φορητό αργίλιο πλατφορμών που διπλώνει το ακρυλικό γαμήλιο στάδιο κραμάτων
| όνομα προϊόντων: | Φορητό στάδιο |
|---|---|
| Χρώμα: | Υαλώδης |
| Μήκος μονάδων: | 1.0*1.0m |
750kg/Sqm κινητός φορητός κύκλος σκηνικών διακοσμήσεων γυαλιού για το γάμο
| όνομα προϊόντων: | Στάδιο συνελεύσεων |
|---|---|
| Υλικό: | Ακρυλικός |
| Υλικό πλαισίων: | Κράμα αργιλίου 6082/6061 |


