Όλα τα Προϊόντα
-
Ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου
-
Βαρέων καθηκόντων ζευκτόν
-
Σκηνικό ελαφρύ ζευκτόν
-
σκηνικές πλατφόρμες αργιλίου
-
Βαρέων καθηκόντων παλέτες αργιλίου
-
Εμπόδια ελέγχου πλήθους συναυλίας
-
Στάδιο γυαλιού
-
Σφιγκτήρες ζευκτόντων φωτισμού
-
κινητό ικρίωμα αλουμινίου
-
Κινητό ικρίωμα χάλυβα
-
σχεδιαγράμματα εξώθησης αργιλίου
λέξεις-κλειδιά [ dj aluminum stage truss ] αγώνας 135 προϊόντα.
6061 Αλουμινίου Spigot Led Display Truss φωτισμός σκηνική Truss για πώληση
| Ονομασία προϊόντος: | Σφραγίδα Τάγμα Αλουμινίου 3 Way Corner Για Τάγμα Συστήματος Padding οροφή στάδιο |
|---|---|
| Μέγεθος: | 290Χ290 χλστ |
| Διάρκεια: | 0,5-4Μ. OEM Προσφέρεται |
Aluminum Spigot Truss for Stage Events 500kg Load Capacity
| Τύπος σύνδεσης: | Σύνδεση ΚΑΡΦΙΤΣΩΝ |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6 |
| Φορτίο χωρητικότητας: | 500 κιλά |
Αλουμινίου Έκθεση Φωτισμός συναυλίας Τράστ από χάλυβα Τράστ οροφής Κουρδισμένη Αψίδα
| Ονομασία προϊόντος: | σύστημα οροφής με φωτιστικό δοχείο από αλουμίνιο |
|---|---|
| Μέγεθος: | 290Χ290 χλστ |
| Διάρκεια: | 0,5-4Μ. OEM Προσφέρεται |
Περίπτερο Φωτισμού Σκηνής Αλουμινένιο Τετράγωνο Ζωωτικό Οθόνη
| Ονομασία προϊόντος: | οθόνη ζευκτών |
|---|---|
| Μέγεθος: | 400*400mm |
| Μήκος: | 0.5-4M. COem προσφερθείς |
Ξάρτια ζευκτόντων φωτισμού αργιλίου
| όνομα προϊόντων: | ξάρτια ζευκτόντων φωτισμού alumunium |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6061-T6 |
| Χρώμα: | ασήμι, μαύρος ή προσαρμοσμένος |
Φορητό στάδιο στάσεων σκηνικών πατωμάτων επιτραπέζιου Eway σκηνικών πλατφορμών αργιλίου κραμάτων
| 404 Not Found: | συναυλία, prerformance σκηνών, DJ, έκθεση, σχολείο, γεγονός |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6/6061-T6 |
| Χωρητικότητα φορτίων: | 750kg/sqm |
750kg/sqm ακρυλική πλατφόρμα σκηνικού αργιλίου γυαλιού γεγονότος σκηνική
| 404 Not Found: | συναυλία, prerformance σκηνών, DJ, έκθεση, σχολείο, γεγονός |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6/6061-T6 |
| Χωρητικότητα φορτίων: | 750kg/sqm |
Πλατφόρμα σκηνών από αντιστροφή από αλουμίνιο για εξοπλισμό συναυλιών
| όνομα προϊόντων: | φτηνή σκηνή κοντραπλακέ αργιλίου αντιολισθητική του εξοπλισμού συναυλίας |
|---|---|
| Μορφή: | τετράγωνο |
| Χρώμα: | black/RED |
το αργίλιο εύκολο εγκαθιστά το στάδιο γεγονότος ψυχαγωγίας
| όνομα προϊόντων: | το αργίλιο εύκολο εγκαθιστά το στάδιο γεγονότος ψυχαγωγίας |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου |
| Επιφάνεια πλατφορμών: | ακρυλικός/κοντραπλακέ/γυαλί |
υπαίθριο αντιολισθητικό στάδιο ψυχαγωγίας αργιλίου
| Όνομα: | υπαίθριο αντιολισθητικό στάδιο ψυχαγωγίας αργιλίου |
|---|---|
| Μέγεθος: | 1.22*1.22M/1.22*2.44M/Customized |
| Υλικό: | Κοντραπλακέ/ακρυλικός/γυαλί |


