Όλα τα Προϊόντα
-
Ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου
-
Βαρέων καθηκόντων ζευκτόν
-
Σκηνικό ελαφρύ ζευκτόν
-
σκηνικές πλατφόρμες αργιλίου
-
Βαρέων καθηκόντων παλέτες αργιλίου
-
Εμπόδια ελέγχου πλήθους συναυλίας
-
Στάδιο γυαλιού
-
Σφιγκτήρες ζευκτόντων φωτισμού
-
κινητό ικρίωμα αλουμινίου
-
Κινητό ικρίωμα χάλυβα
-
σχεδιαγράμματα εξώθησης αργιλίου
λέξεις-κλειδιά [ dj aluminum stage truss ] αγώνας 135 προϊόντα.
Aluminum Alloy Stage Truss for Events and Concerts
| Τύπος σύνδεσης: | Σύνδεση ΚΑΡΦΙΤΣΩΝ |
|---|---|
| Σχήμα: | Ορθογώνιο, τετράγωνο, τρίγωνο, στρογγυλό ή προσαρμοσμένο |
| Σχέδιο πλαισίων: | Ορθογώνιος |
Aluminum Alloy Modular Stage Truss System for Concerts and Events
| Τύπος σύνδεσης: | Σύνδεση ΚΑΡΦΙΤΣΩΝ |
|---|---|
| Σχήμα: | Ορθογώνιο, τετράγωνο, τρίγωνο, στρογγυλό ή προσαρμοσμένο |
| Σχέδιο πλαισίων: | Αρθρωτός |
Ο προσαρμοσμένος φωτισμός αψίδων ζευκτόντων στεγών αργιλίου παρουσιάζει γεγονός συστημάτων ζευκτόντων
| Όνομα: | Ο προσαρμοσμένος φωτισμός αψίδων στεγών αργιλίου παρουσιάζει γεγονός συστημάτων ζευκτόντων |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |
| Μήκος μονάδων: | 0,5 m, 1 m, 2m, 3m, 4m, 5m Ή κατόπιν παραγγελίας |
το στάδιο αργιλίου οδήγησε τον ελαφρύ σφιγκτήρα για το ζευκτόν
| όνομα προϊόντων: | το στάδιο αργιλίου οδήγησε τον ελαφρύ σφιγκτήρα για το ζευκτόν |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6061-T6 |
| Χρώμα: | ασήμι, μαύρος ή προσαρμοσμένος |
ο σφιγκτήρας σκηνικών ζευκτόντων εύκολος εγκαθιστά 50mm 35mm
| όνομα προϊόντων: | ο σφιγκτήρας σκηνικών ζευκτόντων εύκολος εγκαθιστά 50mm 35mm |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6061-T6 |
| Χρώμα: | ασήμι, μαύρος ή προσαρμοσμένος |
Στρογγυλό κονσέρτο κουτί Αλουμίνιο φωτιστικό δοχείο μουσική συναρμολόγηση Μαύρο
| Product Name: | aluminum lighting truss black |
|---|---|
| Size: | 290X290mm/400x400mm/400x600mm |
| Length: | 0.5-4M. OEM Offered |
σκηνικός ελαφρύς σφιγκτήρας tuv αργιλίου
| όνομα προϊόντων: | σκηνικός ελαφρύς σφιγκτήρας tuv αργιλίου |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6061-T6 |
| Χρώμα: | ασήμι, μαύρος ή προσαρμοσμένος |
διπλός σφιγκτήρας ξαρτιών ζευκτόντων αργιλίου
| όνομα προϊόντων: | διπλός σφιγκτήρας ξαρτιών ζευκτόντων αργιλίου |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6061-T6 |
| Χρώμα: | ασήμι, μαύρος ή προσαρμοσμένος |
Δημοφιλής σκηνική σκηνή γεγονότος ζευκτόντων θαλάμων του DJ ζευκτόντων στεγών αργιλίου
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6/6061-T6 |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | Δημοφιλές ζευκτόν αργιλίου με τη σκηνική σκηνή γεγονότος ζευκτόντων θαλάμων του DJ στεγών |
| Μήκος μονάδων: | 0.5m, 1m, 2m, 3m, 4m, 5m ή |
Εξωτερικό Σύνθετο Τρίχωμα Σκηνή συναυλίας Αλουμινίου φωτισμού Τρίχωμα σύστημα οροφής
| Ονομασία προϊόντος: | σύστημα οροφής με φωτιστικό δοχείο από αλουμίνιο |
|---|---|
| Μέγεθος: | 290Χ290 χλστ |
| Διάρκεια: | 0,5-4Μ. OEM Προσφέρεται |


