Όλα τα Προϊόντα
-
Ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου
-
Βαρέων καθηκόντων ζευκτόν
-
Σκηνικό ελαφρύ ζευκτόν
-
σκηνικές πλατφόρμες αργιλίου
-
Βαρέων καθηκόντων παλέτες αργιλίου
-
Εμπόδια ελέγχου πλήθους συναυλίας
-
Στάδιο γυαλιού
-
Σφιγκτήρες ζευκτόντων φωτισμού
-
κινητό ικρίωμα αλουμινίου
-
Κινητό ικρίωμα χάλυβα
-
σχεδιαγράμματα εξώθησης αργιλίου
λέξεις-κλειδιά [ portable aluminum stage ] αγώνας 226 προϊόντα.
Μεταφορτωτή σκάλα βρόγχος δοκάρι αλουμινίου σκάλα δοκάρι πλαίσιο εκδήλωση 6082-T6
| Ονομασία: | Φορητό Ladder Bolt Truss Aluminium Ladder Truss Frame Event |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αλουμινίου 6061-T6/6082-T6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |
Κινητό φορητό στάδιο ζευκτόντων για το σύστημα ζευκτόντων θαλάμων του DJ
| όνομα: | Κινητό φορητό στάδιο ζευκτόντων για το σύστημα ζευκτόντων θαλάμων του DJ |
|---|---|
| Υλικό: | κράμα αργιλίου 6061 t6/6082-t6 |
| ΕΦΑΡΜΟΓΗ: | Έκθεση, συναυλία, γεγονός κ.λπ. |
Μετακίνητη πλατφόρμα σκηνής Συνέδριο
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6/6061-T6 |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος: | Φωτεινή σκηνή εκδήλωσης εξωτερικού συναυλισμού ξύλινες φορητές σκηνικές σκάλες |
| Εφαρμογή: | συναυλία, απόδοση |
Φορητή σκηνική πλατφόρμα αργιλίου διευθετήσιμη
| Υλικό: | Κράμα αλουμινίου 6082-T6/6061-T6 |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | Γρήγορα συγκεντρώστε το φορητό στάδιο και το στάδιο στενών διαδρόμων για το γεγονός |
| Εφαρμογή: | συναυλία, απόδοση |
Βαρέων καθηκόντων σκηνικός κινητός φορητός ζευκτόντων αλουμινίου φωτισμού γεγονότος του DJ
| Υλικό: | Κράμα αλουμινίου 6082-T6/6061-T6 |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | Βαρέων καθηκόντων ζευκτόν αλουμινίου/φορητό γεγονός του DJ που ανάβει το κινητό στάδιο |
| Εφαρμογή: | η συναυλία, απόδοση, γάμος, παρουσιάζει, μουσική |
Προσαρμοσμένο φορητό σύστημα πύργου αλουμινίου για εκδηλώσεις
| Ονομασία: | Το προσαρμοσμένο σύστημα ζευκτόντων φωτισμού αργιλίου Poratble για τα γεγονότα παρουσιάζει |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, γεγονός κ.λπ. |
| Μήκος μονάδων: | 0.5m, 1m, 2m, 3m, 4m, 5m ή προσαρμοσμένος |
Αδιάβροχο φως σκηνικής επιφάνειας για ασφαλείς και ασφαλείς επιδόσεις
| Ονομασία προϊόντος: | φορητή σκηνική πλατφόρμα αργιλίου 1.22*1.22m για την επίδειξη γεγονότων |
|---|---|
| Μέγεθος: | 1*1m,1.22*1.22m, 1*2m,1.22*2.44m, ή προσαρμοσμένο |
| Υψος: | 0.2m,00,4-0,6 μέτρα,00,6-1m,0.8-1.3m ή προσαρμοσμένα |
φορητή πλατφόρμα πατωμάτων σκηνών γυαλιού συναυλίας βράχου αργιλίου 1.22*1.22m
| όνομα προϊόντων: | φορητή σκηνή πατωμάτων γυαλιού συναυλίας αργιλίου |
|---|---|
| Υλικό: | Γυαλί |
| Υλικό πλαισίων: | Κράμα αργιλίου |
4x4 φορητή ακρυλική υπαίθρια πλατφόρμα σκηνών συναυλίας απόδοσης
| όνομα προϊόντων: | 4x4 φορητή ακρυλική πλατφόρμα σκηνών συναυλίας |
|---|---|
| Πλατφόρμα: | 15mm ακρυλικό |
| Πλαίσιο: | Κράμα αργιλίου |
Κοντραπλακέ φορητή πλατφόρμα σκηνών συναυλίας αργιλίου κινητή πτυσσόμενη
| όνομα προϊόντων: | TUV χαμηλής τιμής πιστοποιημένη σκηνή αργιλίου/κινητή σκηνή συναυλίας/φορητή πλατφόρμα σκηνών |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |


