Όλα τα Προϊόντα
-
Ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου
-
Βαρέων καθηκόντων ζευκτόν
-
Σκηνικό ελαφρύ ζευκτόν
-
σκηνικές πλατφόρμες αργιλίου
-
Βαρέων καθηκόντων παλέτες αργιλίου
-
Εμπόδια ελέγχου πλήθους συναυλίας
-
Στάδιο γυαλιού
-
Σφιγκτήρες ζευκτόντων φωτισμού
-
κινητό ικρίωμα αλουμινίου
-
Κινητό ικρίωμα χάλυβα
-
σχεδιαγράμματα εξώθησης αργιλίου
λέξεις-κλειδιά [ portable lighting truss display ] αγώνας 58 προϊόντα.
290mm Portable Bolt Truss Aluminum Plate Bolt Truss Frame Light
| Όνομα: | φως πλαισίων ζευκτόντων μπουλονιών πιάτων αργιλίου ζευκτόντων μπουλονιών 290mm φορητό |
|---|---|
| Υλικό: | κράμα αργιλίου 6061 t6/6082-t6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, γεγονός κ.λπ. |
Φορητός ηλεκτρικός ζευκτόντων φωτισμού αργιλίου συστημάτων ζευκτόντων διπλώματος που γαλβανίζεται
| Όνομα: | Φορητό διπλώνοντας αργίλιο συστημάτων ζευκτόντων που διπλώνει το ζευκτόν φωτισμού |
|---|---|
| Υλικό: | κράμα αργιλίου 6061 t6/6082-t6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, γεγονός κ.λπ. |
Ελαφρύ βάρος Αλουμινίου αναδιπλούμενο δοχείο φορητό σύστημα δοχείου αναδιπλούμενο δοχείο φωτισμού
| Ονομασία: | Αλουμινένιο αναδιπλούμενο δοχείο φορητό σύστημα δοχείου αναδιπλούμενο δοχείο φωτισμού |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αλουμινίου 6061-T6/6082-T6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |
Τετραγωνικό ζευκτόν φωτισμού αργιλίου βυσμάτων φορητό για το γεγονός
| Όνομα: | Φορητό τετραγωνικό ζευκτόν φωτισμού γεγονότος αργιλίου ζευκτόντων βυσμάτων |
|---|---|
| Υλικό: | κράμα αργιλίου 6061 t6/6082-t6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, γεγονός κ.λπ. |
Υπαίθρια επίδειξη ζευκτόντων αργιλίου φωτισμού γεγονότος με το ζευκτόν στάσεων
| Όνομα: | Οι κατασκευαστές ζευκτόντων αργιλίου εύκολοι συγκεντρώνουν το σύστημα ζευκτόντων βυσμάτων φωτισμού α |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |
| Μήκος μονάδων: | 0,5 m, 1 m, 2m, 3m, 4m, 5m Ή κατόπιν παραγγελίας |
Ελεύθερο σχέδιο συστημάτων ζευκτόντων φωτισμού του DJ συναυλίας γεγονότος πλαισίων αργιλίου
| Όνομα: | Προσαρμοσμένο υπαίθριο οδηγημένο πλαίσιο σκηνικών ζευκτόντων βυσμάτων μπουλονιών γεγονότος φωτισμού |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |
| Μήκος μονάδων: | 0,5 m, 1 m, 2m, 3m, 4m, 5m Ή κατόπιν παραγγελίας |
Φορητό Spigot Black Lighting Truss Section Aluminum Stage Truss System
| Ονομα: | Φορητό τετράγωνο ζευκτό με φωτισμένο καρφιά Αλουμινένιο ζευκτό |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αλουμινίου 6061-T6/6082-T6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |
Ασημένιο μαύρο χρυσό κόκκινο λευκό ζευκτόντων φωτισμού αλουμινίου για το επαγγελματικό γεγονός
| Application: | Outdoor |
|---|---|
| Length: | 1m-4m |
| Height: | 290mm-1000mm |
Υπαίθρια εύκολη συνέλευση Το φορητό τετράγωνο γεγονότος ζευκτόντων φωτισμού αλουμινίου οδήγησε το ελαφρύ ζευκτόν φωτισμού
| όνομα προϊόντων: | σύστημα σκηνικών ζευκτόντων για το σχέδιο πώλησης |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6061-T6 |
| 404 Not Found: | Έκθεση, συναυλία, κ.λπ. |
Σκηνή 290*290mm γαμήλιου γεγονότος συναυλίας φορητό ζευκτόν σκηνών αργιλίου
| όνομα προϊόντων: | Σχέδιο σκηνών γαμήλιου γεγονότος συναυλίας στο αργίλιο ζευκτόντων σκηνών 290*290mm |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6061-T6 |
| 404 Not Found: | Έκθεση, συναυλία, κ.λπ. |


