Όλα τα Προϊόντα
-
Ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου
-
Βαρέων καθηκόντων ζευκτόν
-
Σκηνικό ελαφρύ ζευκτόν
-
σκηνικές πλατφόρμες αργιλίου
-
Βαρέων καθηκόντων παλέτες αργιλίου
-
Εμπόδια ελέγχου πλήθους συναυλίας
-
Στάδιο γυαλιού
-
Σφιγκτήρες ζευκτόντων φωτισμού
-
κινητό ικρίωμα αλουμινίου
-
Κινητό ικρίωμα χάλυβα
-
σχεδιαγράμματα εξώθησης αργιλίου
λέξεις-κλειδιά [ portable lighting truss display ] αγώνας 58 προϊόντα.
Αδιάβροχο φως σκηνικής επιφάνειας για ασφαλείς και ασφαλείς επιδόσεις
| Ονομασία προϊόντος: | φορητή σκηνική πλατφόρμα αργιλίου 1.22*1.22m για την επίδειξη γεγονότων |
|---|---|
| Μέγεθος: | 1*1m,1.22*1.22m, 1*2m,1.22*2.44m, ή προσαρμοσμένο |
| Υψος: | 0.2m,00,4-0,6 μέτρα,00,6-1m,0.8-1.3m ή προσαρμοσμένα |
Φρέμα Πύργο Πύργο Φορητό Πύργο Σιδηροτροχία τετραγωνική Έκθεση Πύργο Εμφάνιση
| Name: | Frame Truss Bridge Portable Truss Bolt Square Exhibition Truss Display |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αλουμινίου 6061-T6/6082-T6 |
| Application: | Exhibition,concert,event Etc |
Φρέμα σπιγκότ Τράς τμήμα 6061-Τ6 Αλουμίνιο φορητό σπιγκότ Τράς ελαφρύ ηλεκτρικό γαλβανισμένο
| Ονομασία: | Πλαίσιο Spigot Truss Section Αλουμινίου Φορητό Φωτιστικό ζευκτών Spigot |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αλουμινίου 6061-T6/6082-T6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |
Μεταφορτωτό κύκλωμα δοχείο αλουμινίου Spigot σκάλα δοχείο σύστημα σχεδιασμού
| Ονομασία: | Μεταφορτώσιμο κύκλωμα δοχείο αλουμινίου Spigot σκάλα δοχείο σχεδιασμού |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αλουμινίου 6061-T6/6082-T6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |
400mm Αλουμινίου Φορητό Bolt Truss Πλάκα Bolt Truss Frame Εκδήλωση προς πώληση
| Ονομασία: | 400mm Αλουμινίου Φορητό Bolt Truss Πλάκα Bolt Truss Frame Event |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αλουμινίου 6061-T6/6082-T6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |
Υπαίθριο ζευκτόν αργιλίου επίδειξης ζευκτόντων σκηνών συναυλίας κραμάτων
| Όνομα: | Φτηνό σύστημα σκηνικών ζευκτόντων αλουμινίου φωτισμού στεγών ζευκτόντων φωτισμού τετραγωνικό για την |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |
| Μήκος μονάδων: | 0,5 m, 1 m, 2m, 3m, 4m, 5m Ή κατόπιν παραγγελίας |
Γεγονότος ελαφρύ σύστημα ζευκτόντων αργιλίου κραμάτων εύκολο με τον ανελκυστήρα
| Όνομα: | Μεγάλη υπαίθρια σκηνή ζευκτόντων στεγών ζευκτόντων βυσμάτων φωτισμού σκηνών συναυλίας γεγονότος κραμ |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |
| Μήκος μονάδων: | 0,5 m, 1 m, 2m, 3m, 4m, 5m Ή κατόπιν παραγγελίας |
Φορητό φως δομών πλαισίων ζευκτόντων αργιλίου τύπων μπουλονιών
| Όνομα: | Φορητό φως δομών ζευκτόντων πλαισίων αργιλίου ζευκτόντων αργιλίου τύπων μπουλονιών |
|---|---|
| Υλικό: | κράμα αργιλίου 6061 t6/6082-t6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, γεγονός κ.λπ. |
Μεταφορτωτή σκάλα βρόγχος δοκάρι αλουμινίου σκάλα δοκάρι πλαίσιο εκδήλωση 6082-T6
| Ονομασία: | Φορητό Ladder Bolt Truss Aluminium Ladder Truss Frame Event |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αλουμινίου 6061-T6/6082-T6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |
Κινητό φορητό στάδιο ζευκτόντων για το σύστημα ζευκτόντων θαλάμων του DJ
| όνομα: | Κινητό φορητό στάδιο ζευκτόντων για το σύστημα ζευκτόντων θαλάμων του DJ |
|---|---|
| Υλικό: | κράμα αργιλίου 6061 t6/6082-t6 |
| ΕΦΑΡΜΟΓΗ: | Έκθεση, συναυλία, γεγονός κ.λπ. |


