Όλα τα Προϊόντα
-
Ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου
-
Βαρέων καθηκόντων ζευκτόν
-
Σκηνικό ελαφρύ ζευκτόν
-
σκηνικές πλατφόρμες αργιλίου
-
Βαρέων καθηκόντων παλέτες αργιλίου
-
Εμπόδια ελέγχου πλήθους συναυλίας
-
Στάδιο γυαλιού
-
Σφιγκτήρες ζευκτόντων φωτισμού
-
κινητό ικρίωμα αλουμινίου
-
Κινητό ικρίωμα χάλυβα
-
σχεδιαγράμματα εξώθησης αργιλίου
λέξεις-κλειδιά [ portable lighting truss display ] αγώνας 58 προϊόντα.
Πλαίσιο ζευκτόντων μπουλονιών πιάτων αργιλίου γεγονότος φορητό
| Όνομα: | Φορητό γεγονός ζευκτόντων μπουλονιών πλαισίων ζευκτόντων μπουλονιών πιάτων αργιλίου |
|---|---|
| Υλικό: | κράμα αργιλίου 6061 t6/6082-t6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, γεγονός κ.λπ. |
1M Design Custom Portable Modular Aluminum Truss Frame Structure
| Όνομα: | φορητή μορφωματική δομή πλαισίων ζευκτόντων αργιλίου συνήθειας σχεδίου 1M |
|---|---|
| Υλικό: | κράμα αργιλίου 6061 t6/6082-t6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, γεγονός κ.λπ. |
Τετράγωνο Τρίχωμα Τρίχωμα Τριχωτό Μεταφορτωμένο Μεταφορτωτό Απλό Τρίχωμα Τριχωτό dj 6061-T6
| Ονομασία: | Τετράγωνο Τρίχωμα Τρίχωμα Κουμπωμένο Φορητό Κινητό Απλό Τρίχωμα Κουμπωμένο |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αλουμινίου 6061-T6/6082-T6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |
Χοντρό βάρος βαρύ φορτίο τετραγωνική δομή για συναυλίες
| Features: | Lightweight/High Strength/Portable |
|---|---|
| Feature: | Light Weight |
| Usage: | Concert/Exhibition/Event |
Ελαφρύ σύστημα τετράγωνων από κράμα αλουμινίου για συναυλίες Εκδηλώσεις με προσαρμόσιμα πλάτη και ύψος
| Width: | 0.5m,3m,2m,1m,4m |
|---|---|
| Usage: | Concert/Exhibition/Event |
| Hardness: | 16 Degree |
750kg/Sqm κινητός φορητός κύκλος σκηνικών διακοσμήσεων γυαλιού για το γάμο
| όνομα προϊόντων: | Στάδιο συνελεύσεων |
|---|---|
| Υλικό: | Ακρυλικός |
| Υλικό πλαισίων: | Κράμα αργιλίου 6082/6061 |
Άλλες συσκευές που χρησιμοποιούνται για την κατασκευή ή την κατασκευή οχημάτων με κινητήρα
| Features: | Lightweight/High Strength/Portable |
|---|---|
| Port: | SHANGHAI |
| Accessories: | Clamps/Base Plates/Top Plates |
Σκληρό σύστημα βαρέων δομών για συναυλίες και εκδηλώσεις με διάφορα ύψη και πλάτη
| Features: | Lightweight/High Strength/Portable |
|---|---|
| Height: | 0.5m,3m,2m,1m,4m |
| Accessories: | Clamps/Base Plates/Top Plates |
στρώμα φωτισμού σκηνής και πλατφόρμα σκηνής ελαφρού αλουμινίου με ακρυλικό γυαλί - διασφάλιση της ασφάλειας φορτίου
| Ονομασία του προϊόντος: | φορητή σκηνική πλατφόρμα αργιλίου 1.22*1.22m για την επίδειξη γεγονότων |
|---|---|
| Μέγεθος: | 1*1m,1.22*1.22m, 1*2m,1.22*2.44m, ή προσαρμοσμένο |
| Υψόμετρο: | 0.2m,00,4-0,6 μέτρα,00,6-1m,0.8-1.3m ή προσαρμοσμένα |
αργιλίου ελαφριά σκηνή του DJ γεγονότος συναυλίας συνελεύσεων υπαίθρια
| όνομα προϊόντων: | αργιλίου ελαφριά σκηνή του DJ γεγονότος συναυλίας συνελεύσεων υπαίθρια |
|---|---|
| Υλικό: | κοντραπλακέ/ακρυλικός/galss/αργίλιο |
| Μέγεθος: | 1.22*1.22m |


