Όλα τα Προϊόντα
-
Ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου
-
Βαρέων καθηκόντων ζευκτόν
-
Σκηνικό ελαφρύ ζευκτόν
-
σκηνικές πλατφόρμες αργιλίου
-
Βαρέων καθηκόντων παλέτες αργιλίου
-
Εμπόδια ελέγχου πλήθους συναυλίας
-
Στάδιο γυαλιού
-
Σφιγκτήρες ζευκτόντων φωτισμού
-
κινητό ικρίωμα αλουμινίου
-
Κινητό ικρίωμα χάλυβα
-
σχεδιαγράμματα εξώθησης αργιλίου
λέξεις-κλειδιά [ portable lighting truss display ] αγώνας 58 προϊόντα.
Φορητή επίδειξη 290x290mm ζευκτόντων φωτισμού αργιλίου
| Όνομα προϊόντων: | επίδειξη θαλάμων ζευκτόντων αργιλίου |
|---|---|
| Μέγεθος: | 290X290mm |
| Μήκος: | 0.5-4M. COem προσφερθείς |
Φορητό δοκάρι από κράμα αλουμινίου CE SGS TUV ISO9001 ROHS
| Ονομα: | φορητό φωτιστικό ζευκτό |
|---|---|
| Υλικό: | κράμα αλουμινίου 6061-t6/6082-t6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |
Aluminum Alloy Outdoor Sound and Lights Truss Display
| Τύπος σύνδεσης: | βίδα, καρφίτσα, γρήγορη |
|---|---|
| Σχήμα: | Τετράγωνο, ορθογώνιο, κύκλος, τρίγωνο |
| Σχέδιο πλαισίων: | Αρθρωτό, ορθογώνιο, τετράγωνο |
Υπαίθριο ζευκτόν σκηνικών στεγών αργιλίου με το φορητό στάδιο
| Όνομα: | Προσαρμοσμένη σκηνή αργιλίου συστημάτων επίδειξης ζευκτόντων φωτισμού αργιλίου για τη εμπορική έκθεσ |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αλουμινίου 6061-T6/6082-T6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |
Φορητό μπαούλο εξωτερικής σκηνής συναυλιών Αλουμινένιο περιστρεφόμενο ζευκτικό φωτιστικό για εκδήλωση συναυλίας
| Ονομα: | Φορητό τετραγωνικό ζευκτόν φωτισμού γεγονότος αργιλίου ζευκτόντων βυσμάτων |
|---|---|
| Υλικό: | κράμα αλουμινίου 6061-t6/6082-t6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |
Συναυλία γεγονότος αργιλίου επίδειξης που ανάβει το φορητό ζευκτόν σκηνών
| όνομα προϊόντων: | Το καυτό φορητό χαμηλότερο κόστος πώλησης χρησιμοποίησε το ζευκτόν φωτισμού σκηνών συναυλίας γεγονότ |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6061-T6 |
| 404 Not Found: | Έκθεση, συναυλία, κ.λπ. |
Της Grace αργιλίου σκηνικών ζευκτόντων κινητή επίδειξη ζευκτόντων στάσεων φωτισμού του DJ φορητή
| Όνομα: | Της Grace αργιλίου σκηνικών ζευκτόντων κινητή επίδειξη ζευκτόντων στάσεων φωτισμού του DJ φορητή |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αλουμινίου 6061-T6/6082-T6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |
Γεγονός επίδειξης ζευκτόντων του DJ αργιλίου φωτισμού με το ζευκτόν σκηνικού φωτισμού
| Όνομα: | Το στάδιο αργιλίου κινητό παρουσιάζει στο στάδιο φορητή επίδειξη ζευκτόντων υπαίθρια διπλώνοντας υπο |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |
| Μήκος μονάδων: | 0,5 m, 1 m, 2m, 3m, 4m, 5m Ή κατόπιν παραγγελίας |
Φορητός γάμος εορτασμού σκηνικών ζευκτόντων ζευκτόντων στεγών κραμάτων διακοσμήσεων
| Όνομα: | Φτηνό σύστημα σκηνικών ζευκτόντων αλουμινίου φωτισμού στεγών ζευκτόντων φωτισμού τετραγωνικό για την |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |
| Μήκος μονάδων: | 0,5 m, 1 m, 2m, 3m, 4m, 5m Ή κατόπιν παραγγελίας |
Φορητό Φωτιστικό Τρίγωνο Πτυσσόμενο Φορητό
| όνομα: | Τρίγωνο φορητό σύστημα πτυσσόμενου ζευκτού |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αλουμινίου 6061-T6/6082-T6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |


